dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 42 z 42
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Badania były ze 4-5 lat temu, choć temat ciągle jest otwarty i ciągle coś z komórkami robią w części doświadczalnej.
    Modele nie wiem. Jak koniecznie chcesz jakiejś konkretnej wiedzy na ten temat, będę się musiała wgłębić w sprawozdania. Ale to już po świętach... Wybacz, to nie moja działka, wiem ile mi koledzy powiedzą przy kawie.... Jak ktoś coś bada to o tym gada...

    A ostatnio były badania pół UMTS na możliwe procesy uszkodzeń DNA i enzymów red-oks i o ile wiem nic nie wyszło... To znaczy nie działają.
    Generalnie wszystkie teorie o szkodliwości komórek upadają jedna po drugiej. To samo ze szkodliwością pół w ogóle. Ale To o czym pisałam wcześniej nie dotyczy szkodliwości a jedynie natężenia emitowanego pola. czy coś w tym rodzaju

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS
    Badania były ze 4-5 lat temu, choć temat ciągle jest otwarty i ciągle coś z komórkami robią w części doświadczalnej.
    Modele nie wiem. Jak koniecznie chcesz jakiejś konkretnej wiedzy na ten temat, będę się musiała wgłębić w sprawozdania. Ale to już po świętach... Wybacz, to nie moja działka, wiem ile mi koledzy powiedzą przy kawie.... Jak ktoś coś bada to o tym gada...
    To się dowiedz. Najbardziej mnie ciekawi technologia wytwarzania stożkowato rozchodzącej się w nieograniczonej przestrzeni fali el-mag.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony