dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 145
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 2891
  1. #241
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał rogbog
    To po prostu płyta meblowa pod tytułem trawertyn .Ot i wszystko


    Pozdrawiam
    I'm shocked

  2. #242
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Czytam Cie regularnie i podziwiam domek!
    Co do reklamacji to skladacie ja ustnie czy na pismie?
    Wydrukuj sobie z internetu protokol reklamacyjny w 2 egzemplarzach, wypelnij i zloz do sklepu zadajac pokwitowania z data, a zobaczysz ze wszystko poprawia w tydzien. Protokol podziala na nich jak plachta na byka. Pracuje w meblach, wiec wiem cos o tym.

  3. #243
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    magpie101
    dzięki za radę .Pierwszy raz dostaliśmy potwierdzenie przyjęcia reklamacji na fakturze.Ze sklepem generalnie nie ma problemu,oni wysyłają krzesła do wykonawcy.Tylko dlaczego ich nie sprzawdzą i przyjmują taki bubel.
    Mam nadzieję,ze to będzie ostatni raz.

    Cieszę, się,że podoba Ci się nasz domek


    DorciaIQ
    Why?

    Pozdra

  4. #244
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Bo,

    tylko nie odpuszczajcie z tymi krzesłami, bo nie można resztę życia patrzeć na taką bublowatą robotę Jak można było zepsuć tak efektowne krzesła???

    Bardzo się cieszę, że czary pomogły i kolorek ładny wychodzi
    Czekam na fotki.

    Pozdr

  5. #245
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    No jasne,ze nie odpuścimy
    Albo będą te krzesła-wszystkie ok, albo zakupujemy inne.

    Wiesz Amtlo, jakoś tak mi się złożyło,że większość do tychczasowych mebli, które były robione na zamowienie (barwienie sypialni, fronty z Mielca do kuchni, teraz krzesła) trafiają mi się felerne .I tak się zastanawiam ,czy te małe firmy jeszcze nie dorosły do istnienia na rynku?
    Jakoś tak chyba wychodzą z załozenia, ze Polak zakupi wszystko.A przecież te czasy to ja pamiętam dawno temu już były.


    Słoneczko nieśmiało się budzi, i jak się obudzi zrobię foty elewacji i wkleję.

    Pozdrawiam Bo

  6. #246
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Bo,

    i gdzie są te obiecane fotki

  7. #247
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    No przeca wkleiłam, A że jeszcze nie skończona "robota" to teraz juz będą takie ostateczne
    Tylko Amtlo nie pytaj co to za kolor ...bo nie potrafię go nazwać. Daltonistką nie jestem , ale w tym przypadku nie radzę sobie

    Ale Twój daszek śledzę, i kolor rozpoznaję .Bardzo ladna ta dachówka, bardzo dobry wybór

    Pozdr

  8. #248
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    No przeca gdzieś mi uciekł ten Twój wpis

    Faktycznie, że trudno nazwać, tym bardziej że monitory to przekłamywać lubią...

    Ale jest taki świeżutki Coś z łososia i brzoskwinki?

    Nie pokazałaś razem z dachówką, ale mi się wydaje że bardzo pasuje do niej

    A z Twoich wrażeń z mojego daszku się cieszę...Jutro pkażę (mam nadziekję) więcej.

    Pozdr

  9. #249
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Faktycznie pasuje do naszej dachówki, jest taki spokojny.A kolorek....hm bardziej brzoskwiniowy.Nie mogę się doczekać, aż pomalują opaski wokół okien.Mają być nieco ciemniejsze.
    Zostały jeszcze do pomalowania lukarny( nie wiem jak to zrobią ).
    Teraz też nie będziemy też chyba malować opaski wokół domu(na dole).Chcemy to zrobić tynkiem mozaikowym.Ale najpierw musimy zrobić nieco porządek przy budynku.

    Pozdr

  10. #250

    Domyślnie

    Kolor bardzo fajny ale myślę że jak będą ciemniejsze opaski do kontrastu to będzie lepiej.
    Z krzesłami współczuję, byłabym wściekła
    ale nie ma co odpuszczać. Trzymam kciuki za pozytywne załatwienie sprawy

  11. #251

    Domyślnie

    [wpis przeniesiony z "dziennika"]

    Cytat Napisał LeNa2005
    Kochani dom macie przepiekny ale czytajac Wasz dziennik budowy nie podobaja mi sie pewne sformuowania. Wiem,ze kazdy czlowiek potrafi sie zirytowac kiedy cos nie idzie po jego mysli ale to nie znaczy ,ze czlowieka ktory jest budowlancem czy dekarzem czy osoba ktora wykancza wnetrz jest tępa,bo jest na przyklad po zawodowce. Z tego co przeczytala to masz zdolne i madre corki i gratuluje Ci tego ale jak je uczysz,ze osoba ktora skonczyla zawodowke jest bezmozgiem to sie grubo mylisz. Nie szkola czyni czlowieka dobrym i madrym.
    Moze nie zdajesz sobie sprawy ale bez takich ludzi nie wybudowalabys nawet jednego metra domu wiec troszke wiecej szacunku. Dobrze?
    Kazdy a prawo miec zly dzien a poza tym kazdy ma swoje problemy, niektorzy nie potrafia ich oddzielic i tyle. Jednakze prosze was nie wypisujcie takich bzdetow,okey?
    Ja jestem na studiach ale co z tego jak nie potrafie zrobic wylewki,a Ty potrafisz Bogusiu?
    Moj maz ma szwagra stolarza i swoja cierpliwoscia i ciezka praca dorobil sie takiej kasy ,ze teraz stac go wybudowac sobie conajmniej ze 3 domy takie jak ty sobie stawiasz,wiec posze o rozwage w tym co piszesz,bo duzo ludzi pewnie zaglada na dzienniki budowy w Muratorze ale troche kultury.

    pozdrawiam
    Lena
    http://forum.muratordom.pl/uzytkownik77425.htm

  12. #252
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Lena -dziecko drogie (z tego,ze jesteś na studiach wnoiszę że jesteś bardzo młoda).
    Zdaję sobie sprawę z tego,że pewne pisane słowa mogą Ci nie odpowiadać
    Ale,...ja ciężko pracuję od 27 lat i po tylu latach stać mnie na wybudowanie ( DOPIERO TERAZ!!!) jednego a nie trzech domów.!!! Stać to dużo powiedziane-w moim wieku musiałam wziąć kredyt ,reszta ciężko i UCZCIWIE zarobiona.
    sprzedane mieszkanie.Jestem uczciwa, do swojej pracy podchodzę baaaardzo odpowiedzialnie i tego samego żądam od innych.Zwłaszcza,że za to im PŁACĘ!!Nie robią tego przecież za darmo,I nieważne czy ten ktoś ma tylko zawodówkę czy studia.
    Wiec Ty też nie oceniaj ludzi po wykształceniu tylko po tym co sobą prezentują!!!

    Przed Tobą jeszcze długie życie, jak zaczniesz żyć na własny rachunek to się przekonasz,że świat nie jest taki różowy.I że w życiu trzeba być twardym, bo inaczej inni ,jak zobaczą że jesteś słaba to ani się obejrzysz, a nie bedzie Ciebie-wygryzie Cię z pracy kolega z wyższym wykształceniem, robotnik na budowie
    Cię oszuka .
    Życzę Ci jednak samych dobrych chwil w życiu,dróg życiowych bez kolein i na swijej drodze tylko samych mądrych i uczciwych ludzi.

    P.S.
    Ja potrafię robić dużo trudniejsze rzeczy niż wylewki, ale wychodzę z założenia,że każdy niech robi to co potrafi najlepiej,ale...dobrze, solidnie, z poszanowaniem dla innych i ich pieniędzy (tych pieniędzy nie znajdujemy przeciez na ulicy, tylko musimy na nie zapracować).I każdy z nas musi mieć tego swiadomość. A, jeszcze jakoś nie mogę sobie przypomnieć w którym miejscu użyłam słowa-bezmózg.

    Pozdr

  13. #253
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewa_zm
    Kolor bardzo fajny ale myślę że jak będą ciemniejsze opaski do kontrastu to będzie lepiej.
    Z krzesłami współczuję, byłabym wściekła
    ale nie ma co odpuszczać. Trzymam kciuki za pozytywne załatwienie sprawy
    Właśnie kończą elewcję.Z opaskami wyglada to całkiem fajnie.
    Natomiast co do krzeseł, dzwoniłam do sklepu, będą jutro.Mają przywieźć 4 szt. żebym mogła wybrać .
    Mam nadzieję,że już będzie ok, bo tak naprawdę to....one są ładne i nie chciałabym innych.
    Pozdr Bogusia

  14. #254
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Przyznaję w kolorowym "ubranku" domek od razu nabiera innego wyrazu.... , zazdroszczę Ci, że masz już kolorek...ja nie mam kasy i....musze poczekać, może urosnie mi w ogródku do wiosny...
    A w domku tez się robi? Tak niewiele Wam zostało do całkowitego zakończenia prac wykonczeniowych...i koniecznie pokaz kominek z tynkiem, ok?
    Pozdrawiam
    Nina

  15. #255
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Hejka kobitki

    Faktycznie, jakby zrobić kobiecie makijaż, tak wygląda teraz domek. Czy to są bonie, czy tylko kolorek przy okach daliście?

  16. #256
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Wasiu
    z kasą wiadomo jak kest.My to już szukamy kasy poniżej podszewki w kieszeni .Ale zakupiliśmy tynk wiosną, nie zauważyłam że ma termin wazności do października( bo tak robilibyśmy elewację na wiosnę).Więc cóż było robić-pomalowaliśmy.
    W środku też się robi.Nasz kolega kończy wiatrołap z garderobą (panele, malowanie).I w przyszłym tygodniu wejdzie dalej.Jak kominek będzie skończony to oczywiście pokażę

    Amtlo
    wokół okien są opaski ze styro (bonie-nawet nie wiedziałm,że to tak się nazywa ).Do podstawowego tynku dodaliśmy barwnik i wyszło to co wyszło .
    Podoba mi się określenie-domek w makijażu


    A teraz idę robić porządki w garażu .Bajzel tam okrutny Ale jakoś to mam nadzieję, przynajmniej częściowo ogarnę

    Pozdr

  17. #257
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar anetina
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    8.948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    845

    Domyślnie

    Cytat Napisał rogbog
    Kuchnia skończona -jeszcze tylko podłączenie wody,piekarnika, płyty i można już gotować .




    mamy też garderobę na górze-można zwozić rzeczy



    jeden z wieszaków

    Trochę się stolarze zcięli ze Stefankiem-przyjechali,on miał dokleić jedną płytkę i nic.Pogonili go trochę.
    Jutro Stefan zacznie (chyba ) robić wiatrołap-kafle.

    Tak czy tak do 15 lipca przeniesiemy się, pewnie dolna łazienka zacznie robić później.Mamy też nadzieję,że od połowy lipca będzie też gaz.Przyłącze ze strony gazowni mamy już zrobione,teraz przyłącze z domu do licznika.I tylko czekać aż odkręcą kurek Natomiast dzisiaj założyli licznik wody i mamy wodę w domu

    Jutro zamierzamy przewieźć trochę ciuchów,może inne drobiazgi też.

    Dzisiaj przyszedł reklamowany blat od komody do sypialni.To rozumię-szybka reklamacja, dobra jakość. Czekam na materace do łózka,zamówiłam też karnisze (do całego domu).Nie cierpię "gołych" okien, więc jak tylko posprzątam to zawieszam firanki

    Pozdr



    pozwolę sobie zdjęcie twojej kuchni ściągnąć
    bardzo mi się podoba
    nasz skrawek ziemi ♥ 06.09.2008 r. - wytyczenie fundamentów ♥ 05.03.2009 r. - murarze ruszyli ♥
    a rok póżniej już mieszkanie i ... na nowe progi nowe nogi

  18. #258
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    A proszę Cię bardzo anetina
    Cieszę się ,ze podoba Ci się moja kuchnia -sama ją sobie zaprojektowałam (wcale się nie chwalę ).

    Jak Twoja będzie gotowa to się pochwal
    Pozdrawiam Bogusia

  19. #259
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar anetina
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    8.948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    845

    Domyślnie

    pokażę, oczywiście, że pokażę
    wygląda na to, że mamy wielkościowe takie same kuchnie
    w tym miejscu, co masz kuchnię, ja też tak planuję - mam akurat tam komin i wcześniej wejście do spiżarki
    z drugiej strony nie mam drzwi - więc jeszcze nie wiem, czy będę tamtą ścianę zabudowywać jakimiś meblami
    ale pod oknem tego byłoby raczej mało

    jak już ściany staną, to będę obrazowo widzieć
    ale już wiem, ze pozwolę sobie wiele skopiować z twego pomysłu na kuchnię
    o ile nie nawet całą
    nasz skrawek ziemi ♥ 06.09.2008 r. - wytyczenie fundamentów ♥ 05.03.2009 r. - murarze ruszyli ♥
    a rok póżniej już mieszkanie i ... na nowe progi nowe nogi

  20. #260
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar rogbog
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    ...od 15.07.2008 z naszego domku:)
    Posty
    4.077
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    355

    Domyślnie

    Obejrzałam rzuty Twojego domku, szczegółnie kuchnię. I wiesz, masz bardzo fajny układ kuchni.
    Ja cześciowo wyburzyłabyn ścianę miedzy kuchnią a salonem, a meble na tej ścianie, na długiej ścianie i pod oknem.Będzie dużo mebli, sporo szafek.Natomiast w spiżarni zlikwidowałabym okno.Tam powinno być trochę chłodniej, a latem wiadomo jak jest.
    Moja kuchnia (bez spiżarni )ma 10 m.
    Jaką długość am ściana bez okna i pod oknem?Może wtedy między kuchnią a salonem wystarczą tylko dolne szafki(jako blat, barek itp.)

    Pozdr Bogusia

Strona 13 z 145

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony