dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 142 z 156
Pokaż wyniki od 2.821 do 2.840 z 3109
  1. #2821
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar piotrek0m
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    2.222
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    148

    Domyślnie

    Piasek przesiany tynkarski - 18 - 20 zł / tona
    Żwir frakcja 2-8 lub 8-16 lub 16-32 - 70 - 80 zł /tona
    ceny brutto

    O transporcie nie piszę, bo wiadomo, że to zależy od lokalnego dostępu do kopalni kruszywa i odległości od placu budowy
    PLANETA 2 - dziennik budowy
    Projekt Planeta 2 / użytkowa 170 m2 + garaż 40 m2 / porotherm 24 P+W / ściany wełna 20 / podłoga styropian 14 / poddasze wełna 20 / kocioł Vitodens-222F / 100% ogrzewanie podłogowe

  2. #2822
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krokodyl35

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    skierniewice
    Kod pocztowy
    96-101
    Posty
    19

    Domyślnie

    gdzie w Skierniewicach kupie dobry cement

  3. #2823
    Banned
    rekord88

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-007
    Posty
    14

    Domyślnie

    gdzie kupić dobry szary styropian w dobrej cenie?

  4. #2824

    Domyślnie

    Cytat Napisał rekord88 Zobacz post
    gdzie kupić dobry szary styropian w dobrej cenie?
    np. u tego pana:
    http://allegro.pl/jes-austrotherm-pr...388422455.html

  5. #2825

    Domyślnie

    problem porównywarek jest jeden podstawowy - nie są zbyt często aktualizowane. Niekiedy po zamówieniu okazuje się, że juz nie ma towaru w tej cenie tylko 10% wyższa, a to co w porównywarce jest sprzed 2 miesięcy. Sama miałam taką sytuację.

  6. #2826
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar luki8l
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Środa Śląska
    Kod pocztowy
    55-300
    Posty
    59
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Szukam aktualnie ceramiki na ściany, a dokładnie Porothermu Wienerberger Dryfix 25 (2220szt.) i 11,5 (1080szt.) w woj. dolnośląskim. Najlepsza oferta jaką posiadam to 6,56 i 5,38zł brutto co wg mnie i tak jest za dużo. Ceny na Allegro mają tyle wspólnego z rzeczywistością co reklamy w TV...
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dom w budowie: Dom w Wisteriach 2 Termo. Płyta fundamentowa 20cm XPS, Porotherm Dryfix, 25cm Styro Grafit, PC + Reku + CHG

  7. #2827
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ENDO
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    KRK
    Posty
    167

    Domyślnie

    Cytat Napisał luki8l Zobacz post
    Szukam aktualnie ceramiki na ściany, a dokładnie Porothermu Wienerberger Dryfix 25 (2220szt.) i 11,5 (1080szt.) w woj. dolnośląskim. Najlepsza oferta jaką posiadam to 6,56 i 5,38zł brutto co wg mnie i tak jest za dużo. Ceny na Allegro mają tyle wspólnego z rzeczywistością co reklamy w TV...
    Sugueruję skorzystać z progrmu BUDOGRAM http://www.budogram.pl/rabat/jak-dziala. Na wstępie dostajesz 500zl za FREE. Co do cen to warto wziąć pod uwagę: koszty transportu, możliwość zwrotu nadwyżki towaru, magazyn podręczny, wymiana ukruszonych w transporcie pustaków etc. 10gr na pustaku to różnica raptem 200zl....

    Wejdz na strone winerebergera, znajdz handlowca ze swojego terenu, on da Ci namiar na swojego najlepszego dystrybutor i powinno zagrac

    U mnie PORO 25 P+W w cenie ~ 4,50 brutto.
    Spokój Ducha Jest Imitacją Zbroi.

  8. #2828
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar luki8l
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Środa Śląska
    Kod pocztowy
    55-300
    Posty
    59
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Hehe, najtaniej Porotherm Dryfix w dolnośląskim moźna znaleźć w Leroy Merlin! Dostałem cenę 6,10 za 25 i tyle samo za 11,5 - z transportem. Już stoi na działce W hurtowniach budowlanych najniższą cenę jaką dostałem to 6,56...
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Dom w budowie: Dom w Wisteriach 2 Termo. Płyta fundamentowa 20cm XPS, Porotherm Dryfix, 25cm Styro Grafit, PC + Reku + CHG

  9. #2829
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar dorota_80
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-119
    Posty
    39

    Domyślnie

    Witam wszystkich serdecznie jestem nowym użytkownikiem z nowym projektem i zamętem w głowie...chyba jak każdy na początku. Zakupiłam projekt MARTA II z wrocławskiej pracowni, zleciłam adaptację i przymierzam się do kredyciku banki, banki, banki a na końcu mydlane bańki

  10. #2830
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar dorota_80
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-119
    Posty
    39

    Domyślnie

    czy mozecie mi poradzić czy dobrze trafiłam? może zacząć w innym temacie... HELP!!!!

  11. #2831
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    dorota_80 WItamy na forum. Na poczatek fajnie jest sie przywitac... w dziale: witam... czy jakos tak. a pytanie moze zacznij w prawo i finanse?
    http://forum.muratordom.pl/forumdisp...rawo-i-finanse
    do cennikow masz jeszcze daleka droge a forum jest mocno tematyczne i sporo ludzi Ci pomoze... ale w odpowiednich dzialach
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 18-09-2013 o 23:04
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  12. #2832
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar dorota_80
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-119
    Posty
    39

    Domyślnie

    witam. Dziękuję. tak podejrzewałam pozdrawiam i udanych zakupów

  13. #2833
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bartosz siekier

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    32-100
    Posty
    33

    Domyślnie

    tutaj trafiłem na ciekawą porównywarkę tematyczną z samą budowlanką, oceńcie sami
    http://www.kreocen.pl/

  14. #2834
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karkada

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-633
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam wszystkich.Na gorąco szukam najtańszych prętów zbrojeniowych we wrocławiu ,lub okolicach.Może ktoś coś wie?Z góry dziękuję za szybką odpowiedż. Pozdrawiam Kasia

  15. #2835
    Banned
    gombro

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-001
    Posty
    28

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartosz siekier Zobacz post
    tutaj trafiłem na ciekawą porównywarkę tematyczną z samą budowlanką, oceńcie sami
    http://www.kreocen.pl/
    ciekawa stronka fakt

  16. #2836
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar stibdom
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    124

    Domyślnie

    hi, Sprzedam po super dobrej cenie okolo 20 worków tynku do wewnątrz - Dolina Nidy - tynk cementowo-wapienny super lekki. tel. 601885286

  17. #2837
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tom2357

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-028
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał rekord88 Zobacz post
    gdzie kupić dobry szary styropian w dobrej cenie?

    Ja kupowałem w izotarze w Bydgoszczy, mają duży wybór i da się dogadać co do ceny ;D

  18. #2838
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tom2357

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-028
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał tom2357 Zobacz post
    Ja kupowałem w izotarze w Bydgoszczy, mają duży wybór i da się dogadać co do ceny ;D

    znalazłem nawet nr do firmy, 662240040

  19. #2839

    Domyślnie

    Witam, jestem zupełnie zielona a dom dopiero w fazie projektowania. Jednak zaczęłam się już rozglądać materiałowo i mam pytanie. Czy istnieją pustaki ceramiczne mniej znanych firm ale o podobnych parametrach i znośne gatunkowo, jak te najbardziej popularne i cenione ? Poszukuję czegoś tańszego, może ktoś zna? Ewentualnie może ktoś zna hurtownie w okolicach Trójmiasta, gdzie są najtańsze (ale nie najgorsze) materiały budowlane, np. pustaki?

  20. #2840

    Domyślnie

    Thermopor Leier Jak nie będziesz sama murowała to zwykły max wystarczy oczywiście jak będzie 30% tańszy

Strona 142 z 156

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony