dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 53 z 156
Pokaż wyniki od 1.041 do 1.060 z 3109
  1. #1041

    Domyślnie

    Dobry wątek
    Dużo dobrych Rad

  2. #1042

    Domyślnie

    Cytat Napisał pam
    Piasek do wylewek coś koło 47 netto za m3
    Niezłe ceny, my sprzedajemy po 20zł brutto/t, a 1m3=1.8t

  3. #1043

    Domyślnie Re: Styrodur

    Cytat Napisał olga_j
    Witam
    Chcialam sie dowiedziec jaka jest średnia cena "styrodur" do ocieplenia Tarasu (pod wyleke)?
    PLN 390/M3

  4. #1044

    Domyślnie Re: rabaty

    Cytat Napisał e.jacek
    ...przymierzam się do zakupu większej ilości materiałów {ruszam ze ścianami na wiosne } i powiem że zbiły mnie z tropu nieco ostatnie wpisy...i tu moje pytanie...{bo na bardzo wielkie obniżki... już jednak nie liczę,prócz stali-ale z przechowaniem kłopot-więc i tak przed stropem dopiero kupię}...kupować jak planuję u jednego dostawcy {kontrolując jednak rynek na bieżąco} tak gdzieś... listopad-grudzień?
    i następne- dla znających temat - jak wysokich rabatów w składach można się spodziewać...bo kompletnie nie jestem w tym temacie jak na razie...
    Ja bym nie magazynowal. Ceny spadną, dekoniunktura w budownictwie pogłębia się, kredyty coraz trudniejsze. Zadnego wzrostu na wiosne nie bedzie.
    Rabaty w/g uznania i zdolnosci negocjacyjnycj. Co najmniej 5-10 % od ogolnych cennikow i informacji na telefon. Lepiej wybierac hurtownie blizej budowy (koszty dowozu) Ja korzystam glownie z RAAB Karcher i jestem zadowolony z profesjonalnego podejscia personelu (przeszkolony !) i jakościowych produktów dostępnych od ręki.

  5. #1045
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar darekpt
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    co do upustów to jest różnie - w cennikach fabrycznych jest cena "sto" czyli detaliczna bez upustu do tego dochodzą upusty dla hurtownii ( kazda hurtownia ma upust przydzielony od firmy w zależności od wielkości zamówień , do tego dodatkowe oczka dochodzą np. za terminowe płatności , gotówke , wielkośc zamówienia , promocje itd ) upusty mogą dochodzić nawet do 30% w zaleznosci od producenta

    Ps Ostatnio kupowałem parapety z Przysuchy klinkierowe pytam się o cene a sprzedawca mi podaje 4,50zł za szt - mówię że to troche za dużo zszedł mi do 3,70zł za szt - to jest prawie 20%
    Nasz Dom - NA LATA C86
    Nasz Dom - NA LATA C86 - Komentarze
    Sprzedam Membrane Dachową Dorken Maxx

  6. #1046

    Domyślnie

    Mam pytanie o ceny piasku 0,2 i żwiru do zasypki oraz kruszywa 8,16 w okolicach Poznania.
    Nadto cementu i stali ??
    mam na dzień dzisiejszy takie ceny - Poroton 24 5,70 zł
    cegła pełna 1,40 zł

  7. #1047
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar darekpt
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    443
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    wow a co to jest piasek 0,2 i kruszywo 18,6 ? Ja tam kupowałem poprostu "piasek" do zasypywania fundamentów
    Nasz Dom - NA LATA C86
    Nasz Dom - NA LATA C86 - Komentarze
    Sprzedam Membrane Dachową Dorken Maxx

  8. #1048

    Domyślnie

    Cytat Napisał Herman
    Mam pytanie o ceny piasku 0,2 i żwiru do zasypki oraz kruszywa 8,16 w okolicach Poznania.
    Nadto cementu i stali ??
    mam na dzień dzisiejszy takie ceny - Poroton 24 5,70 zł
    cegła pełna 1,40 zł
    Jak na Poznań to wysokie ceny, proponował bym się porozglądać.
    Mam znajomego, który handluje żwirem gdzieś koło Murowanej Gośliny jutro napiszę jakie ceny będą z transportem.
    Co się dzieje na rynku budowlanym ?

  9. #1049

    Domyślnie

    Cytat Napisał Herman
    mam na dzień dzisiejszy takie ceny - Poroton 24 5,70 zł
    cegła pełna 1,40 zł
    Za ta cene dostaniesz juz spokojnie Porotherm 25 PW, nawet troche taniej.

    Cegle pelna porothermu kupowalem za tyle samo - "normalna" (z jakichs lokalnych cegielni) po max 0,8 pln.
    pozdr.

  10. #1050

    Domyślnie

    Cytat Napisał darekpt
    wow a co to jest piasek 0,2 i kruszywo 18,6 ? Ja tam kupowałem poprostu "piasek" do zasypywania fundamentów
    pewnie 0-2mm (tylko po co ił ?) i kruszywo 0-8mm i 8mm-16mm to się zgodzę, najlep[iej oba wymieszać do murarki. A najlepszy na podsypkę piasek wymieszany z glinką - polecam.

  11. #1051

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mac_G
    Na stronie http://www.puds.com.pl/ (Polska Unia Dystrybutorów Stali) można znaleźć orientacyjne ceny HURTOWE STALI na Polskim rynku, widać że ostro szły w dół, ale ostatni tydzień przyniósł widzę stagnację na rynku.
    Ja wczoraj z pomocą znajomego znalazłem fi12 za 1950 brutto z dowozem na miejsce (45 km), fi6 gładkie za 2500 brutto.
    No to ja zeszły tydzień 2600 brutto za 2,5 tony fi 12 - kupione na składzie w Michałowicach pod Krakowem - chyba zrobię im awanture bo się z lekka sfrajerzyłem z ceną- maja mi pustaki dostarczyc - więc mam jakis bat

  12. #1052

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daga&Adam
    Cytat Napisał Wirecki
    W w tym tygodniu (20-24 X.)sprawdzałem chyba z siedem betoniarni na śląsku - głównie katowice i tychy.
    Ceny "wywoławcze" są różne - rozrzut ok 20%.
    Nie wiem czemu u mnie (Wodzislaw Sl.) jest tak tanio.. Matuszek (z Turzy Sl.) sprzedaje B-20 nawet za 210 pln (bez FV), a Bud-Bet (w tej chwili juz Zory) po 230 brutto - z certyfikatem i faktura vat.

    W ostatni czwartek zaplacilem niecale 6,9k pln za:

    - 30m3 B-20 z certyfikatem / deklaracja zgodnosci etc
    - transportem (ok 15km)
    - pompa
    - zawibrowaniem i wyrownaniem calosci listwa wibracyjna

    Ze swojej storny bardzo polecam Bud-Bet - dobry kontakt, krotki termin no i strop wyszedl naprawde prosty
    pozdr.
    Wczoraj 42 m3 B-20 Kraków 245 netto (w tym transport i pompa)

  13. #1053

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daga&Adam
    Cytat Napisał Herman
    mam na dzień dzisiejszy takie ceny - Poroton 24 5,70 zł
    cegła pełna 1,40 zł
    Za ta cene dostaniesz juz spokojnie Porotherm 25 PW, nawet troche taniej.

    Cegle pelna porothermu kupowalem za tyle samo - "normalna" (z jakichs lokalnych cegielni) po max 0,8 pln.
    pozdr.
    Witam - możecie mi dac namiar na ten Porotherm - ja dostałem 5,90 jak na razie i wydaj emi się że ot duzo?

  14. #1054

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam N
    Witam - możecie mi dac namiar na ten Porotherm - ja dostałem 5,90 jak na razie i wydaj emi się że ot duzo?
    Szukaj na allegro. Ja akurat jestem z Wodzislawia Sl. i kupowalem po 6,2 ale 2 miesiace temu. Od tego czasu regularnie cena spada
    pozdr.

  15. #1055

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daga&Adam
    Cytat Napisał Adam N
    Witam - możecie mi dac namiar na ten Porotherm - ja dostałem 5,90 jak na razie i wydaj emi się że ot duzo?
    Szukaj na allegro. Ja akurat jestem z Wodzislawia Sl. i kupowalem po 6,2 ale 2 miesiace temu. Od tego czasu regularnie cena spada
    pozdr.
    OK - dzięki - mam ju 5,5 Kraków Loco - ale trasnport za duzo juz tego nie wyciagnie w górę

  16. #1056

    Domyślnie

    witam i mam pytanie?
    Gdzie na podkarpaciu najtaniej kupie stal fi 12 żebrowaną
    prosze o informację

    Andrzej

  17. #1057

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka
    Ja w temacie więźby i stali (mam lekki rozrzut fundamenty i dach jednocześnie)

    Więźba 700 m3 impregnowana zanurzeniowo
    drut zbrojeniowy karbowany 14 kasa A5 - 1960 tona
    Drut wiązałkowy 6, 5 kg
    Witam!
    Gdzie mozna kupić więźbę w tej cenie lub taniej? Mogę prosić o namiar???
    MKB

  18. #1058
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marzena Brendota
    Cytat Napisał malka
    Ja w temacie więźby i stali (mam lekki rozrzut fundamenty i dach jednocześnie)

    Więźba 700 m3 impregnowana zanurzeniowo
    drut zbrojeniowy karbowany 14 kasa A5 - 1960 tona
    Drut wiązałkowy 6, 5 kg
    Witam!
    Gdzie mozna kupić więźbę w tej cenie lub taniej? Mogę prosić o namiar???
    Taniej nie znalazłam a i ta cena po długich negocjacjach.
    Mysłowice (woj śląskie) Drewtrak

  19. #1059
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    rutek1985

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    2

    Domyślnie prosze o odp.

    witam.
    mieszkam w okolicach legnicy woj.dolnoslaskie wraz z moja dziewczyna na dzien dzisiejszy pracujemy za granica mamy 200tys.zl i chcielibysmy sie dowiedziec na jaki etam budowy moglyby te pieniadze starczyc przy nieszastaniu ale rowniez zbytnim oszczedzaniu. interesuje nas powierzchnia uzytkowa okolo 100mkw
    z gory dziekujemy i pozdrawiamy

  20. #1060
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Vafel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1.923
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie Re: prosze o odp.

    Cytat Napisał rutek1985
    witam.
    mieszkam w okolicach legnicy woj.dolnoslaskie wraz z moja dziewczyna na dzien dzisiejszy pracujemy za granica mamy 200tys.zl i chcielibysmy sie dowiedziec na jaki etam budowy moglyby te pieniadze starczyc przy nieszastaniu ale rowniez zbytnim oszczedzaniu. interesuje nas powierzchnia uzytkowa okolo 100mkw
    z gory dziekujemy i pozdrawiamy
    Zależy od domu, ale stan surowy zamknięty z instalacjami jest do osiągnięcia w tej cenie

Strona 53 z 156

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony