dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 28
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 547
  1. #201

    Domyślnie

    Punkt rozumiem jako miejsce włożenia rury oraz szufelka?18m rury będzie ok. Czym różnią się te wersje, tylko wyłącznikeim(329zł)?A może warto zainwestować w droższą jednostkę?
    Cezar

  2. #202

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paweł.001
    Sprzedam w okazyjnej cenie(2350,00 brutto) jednostkę centralną BEAM 2750 w pakiecie LUX(wąż ssący 9mb z wyłącznikiem, wieszak na wąż,szczotka dwuklawiszowa, ssawka szczelinowa, ssawka z włosiem i ssawka do tapicerki).
    Pozostały jeszcze dwa komplety, gorąco polecam.
    Regulamin forum

  3. #203

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cezarr
    Punkt rozumiem jako miejsce włożenia rury oraz szufelka?18m rury będzie ok. Czym różnią się te wersje, tylko wyłącznikeim(329zł)?A może warto zainwestować w droższą jednostkę?
    Wersja lux i standard różnią się włącznikiem w rączce - jeden wąż jest w niego wyposażony a drugi nie, inne szczotki dwuklawiszowe. inne rurki do zestawów sprzątających – po prostu w zestawie LUX jest lepsze wyposażenie. Co do innych jednostek to wielu klientów decyduje się na odkurzacze posiadające cyklon, a jest on dostępny od modelu 2725 włącznie.
    Regulamin forum

  4. #204

    Domyślnie

    Pawel , mam stan surowy 121 m 2 pow uzytkowej. Zory na Slasku ( 40 km za Katowicami w kierunku na Wisle). Chcielibysmy juz zakupic instalacje do odkurzacza. Podaj e-mail na który moge wyslac rzuty kondygnacji z prosba o projekt i wycene, za materialy osobno i i za rozprowadzenie ...Prosze o kontakt na [email protected]

  5. #205

    Domyślnie

    aha, gdybys chcial zerknac to jest projekt Archonu -"dom w prymulkach"http://www.archon.pl/index.php?menu_act=1&all=1&act=12&sid=m3f0186a7175 3e&intra=e8af4a2bdbf9f44ec704aebdefadea99&crc=f2bb b2c4a0068edf73d97e07916f536e&lang=pl nie umiem wkleic , chyba nici z tego ..

  6. #206
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    moze tak pojdzie:
    link - parter
    link - poddasze
    sam jestem ciekaw wyceny...mam bardzo podobny dom

  7. #207

    Domyślnie

    dzieki Maksiu

  8. #208

    Domyślnie

    Cytat Napisał izapa
    Pawel , mam stan surowy 121 m 2 pow uzytkowej. Zory na Slasku ( 40 km za Katowicami w kierunku na Wisle). Chcielibysmy juz zakupic instalacje do odkurzacza. Podaj e-mail na który moge wyslac rzuty kondygnacji z prosba o projekt i wycene, za materialy osobno i i za rozprowadzenie ...Prosze o kontakt na [email protected]
    Wysłałem na Twój e-mail
    Regulamin forum

  9. #209
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    paweł.001: czy ja też mógłbym prosić dokładnie o to samo co wysłałeś izie?
    z góry dziekuje

  10. #210

    Domyślnie

    Cytat Napisał maksiu
    paweł.001: czy ja też mógłbym prosić dokładnie o to samo co wysłałeś izie?
    z góry dziekuje
    Wysłane.
    Regulamin forum

  11. #211

    Domyślnie

    Pawle,
    Chce wykonac instalacje okurzacza centralnego w moim domku. Czesc instalacji zostanie umieszczona w wietrzonej pustce pod podloga parteru, czy musze stosowac ocieplenie rur zeby nie wykraplala sie w nich woda?

  12. #212

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paweł.001
    Cytat Napisał izapa
    Pawel , mam stan surowy 121 m 2 pow uzytkowej. Zory na Slasku ( 40 km za Katowicami w kierunku na Wisle). Chcielibysmy juz zakupic instalacje do odkurzacza. Podaj e-mail na który moge wyslac rzuty kondygnacji z prosba o projekt i wycene, za materialy osobno i i za rozprowadzenie ...Prosze o kontakt na [email protected]
    Wysłałem na Twój e-mail
    Ja mam podobny domek i też się szykuję do instalowania centr. odk. - czy też mógłbym dostać coś takiego na maila?

  13. #213

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ditu
    Pawle,
    Chce wykonac instalacje okurzacza centralnego w moim domku. Czesc instalacji zostanie umieszczona w wietrzonej pustce pod podloga parteru, czy musze stosowac ocieplenie rur zeby nie wykraplala sie w nich woda?
    Jeżeli istnieje ryzyko wykraplania się pary wodnej to lepiej jest izolować rury. Skutki dostania się wody do instalacji mogą być, co najmniej nie ciekawe.
    Regulamin forum

  14. #214

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lawy
    Cytat Napisał Paweł.001
    Cytat Napisał izapa
    Pawel , mam stan surowy 121 m 2 pow uzytkowej. Zory na Slasku ( 40 km za Katowicami w kierunku na Wisle). Chcielibysmy juz zakupic instalacje do odkurzacza. Podaj e-mail na który moge wyslac rzuty kondygnacji z prosba o projekt i wycene, za materialy osobno i i za rozprowadzenie ...Prosze o kontakt na [email protected]
    Wysłałem na Twój e-mail
    Ja mam podobny domek i też się szykuję do instalowania centr. odk. - czy też mógłbym dostać coś takiego na maila?
    Niestety podobny nie oznacza taki sam.
    Proszę przesłać rzuty kondygnacji a ja podeślę ofertę z wyceną.
    Regulamin forum

  15. #215

  16. #216

    Domyślnie

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego.
    Na hasło MURATOR rabat.
    Regulamin forum

  17. #217

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paweł.001
    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego.
    Na hasło MURATOR rabat.
    Ponawiam ofertę.
    Zapraszam.
    Regulamin forum

  18. #218

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paweł.001
    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego.
    Na hasło MURATOR rabat.
    Zapraszamy!
    Regulamin forum

  19. #219

    Domyślnie

    potwierdzam Pawel robi szybko i bezboleśnie i jak mawia znajomy z Poznania "idzie się dogadać"

  20. #220

    Domyślnie

    Zapraszam do korzystania z naszych usług - w czerwcu taniej(robocizna).
    Regulamin forum

Strona 11 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony