dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Co sądzicie na temat zestawów firmy Urlich?

    Witam
    Mam pytanie. Co sadzicie o kotle olejowym kondensacyjnym firmy Urlich i zestawie solarnym Solarset dual /4m2 solar i 300 litrów zbiornik / - rodzina 4 osobowa. Właśnie dzisiaj otrzymałem ofertę na takie cudo w cenie 13000 zł netto. . Jeżeli montujemy zbiornik 300 litrowy to czy potrzebny jest kocioł dwufunkcyjny z dodatkową funkcją na ciepłą wodę. Czy z rozwiązaniami tańszymi i równie dobrymi innych firm? Pozdrawiam

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Do zastanowienia się
    Obecnie średnia cena baryłki ropy wynosi 100 "zielonych". Prognozuje sie, że bardzo szybko podskoczy do 150 - z netu.
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  3. #3

    Domyślnie

    Nawet wyobraź sobie że wiem co masz na myśli... Tak olej drogi i może być coraz droższy, ale jak alternatywa? Gazu jak na razie nie podłączę, bo się z różnych względów tego zrobic nie da. A przecież gaz wcale nie będzie taniał. Z samego salonu kotłowni nie zrobię bo wiem już coś o tym. To jest zupełna pomyłka. Po prostu fajna sprawa na krótki czas.
    Zasada jest prosta chcesz mieć wygodę to płać... Taka to ekonomia a ja się z tym zgadzam. Dlatego moje pytanie jest raczej wołaniem o pomoc w sprawach czysto technicznych. Czy aby zbiornik nie za mały i czy musi być piec dwu-funkcyjny czy tam dwubiegowy? Bo sie po prostu na tym jeszcze nie znam. To jest zupełnie nowy temat jak dla mnie . Sorki i pozdrawiam .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony