dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 102 z 102
  1. #101
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.135
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Cytat Napisał pumpaluna Zobacz post
    regulus z tego co przeglądałam cennik online wychodzi jeszcze drożej niż purmo czy buderus (ceny sklepowe miałam podane), ale może źle sprawdziłam?
    pumpaluno. Nie o regulusach tu mowa...

    Nie zawsze jest istotna cena katalogowa, lecz realna cena zakupu, po upuście otrzymanym w punkcie nabycia.


    Pozdrawiam
    Bogusław

    Ps. Sprawdź grzejniki i te mniejsze i te większe..
    Układ wodny regulusów zbudowany jest z miedzi, która kosztuje w hurcie około 40.- PLN/ kg.
    Reszta to aluminium..
    Żywotność? Kilkadziesiąt lat..

  2. #102

    Domyślnie

    Witam
    Czy są grzejniki aluminiowe z podłączeniem dolnym? Przymierzam się do wymiany kilku grzejników (teraz mam stalowe Kermi V11 1000/600 i wg. mnie są trochę za małe) i zastanawiam się czy nie lepiej aluminiowe ale nigdzie nie widziałem takich z podłączeniem dolnym a przerabiać teraz podłączenie to bez sensu. Instalacja pracuje w układzie otwartym (piec na węgiel) a kiedyś przejdzie na ogrzewanie gazowe-przynajmniej mam taką nadzieję .

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony