dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Betoniarka do 1000 zł Jaką polecacie????

    Witam
    Moje pytanko brzmi jak w temacie.
    Jaką polecacie betoniarke do 1000 zł ???
    Jeśli ktoś z Was polecał by jakąś konkretną to poprosze o linki do ogłoszeń, gdzie oferują je w dobryc cenach (z tego co oglądam jest duża rozpiętość).

    Myśle że do 1000 zł wystarczy kupićbetoniarke na własne potrzeby, do budowy domku systemem gospdarczym. Chyba że warto dołożyć troszke i kupić lepszą ???
    Pozdro !!!

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Uzywalismy betoniarki z marketu.
    Wybudowalismy przy jej pomocy caly dom , 250 m2 .
    Przy kolejnym doloze do ciut lepszej ok 1500 zeta , ale tak czy inaczej ta marketowa wystarczyla.
    Raz ja Maz remontowal , pasek sie zerwal.
    Powodzenia

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Zajrzyj do mojego dziennika. Market.

  4. #4

    Domyślnie

    Jeszcze betoniarki nie kupiłem, ale moze podniose poprzeczkę i poszukam czegoś do 1500 zł, bo te do 1000 zł w marketach mają albo wieńce z kompozytów, albo blacha na gruszke jak z puszki piwie.
    Upatrzyłem coś takiego:
    http://www.euroservice.szamotuly.com...roducts_id=403
    Może mi ktos powiedzieć jaka firma produkuje to cudo?? Za chiny nie moge znaleźć producenta tylko znalazłem dystrybutora.
    Rozważam jeszcze kupno takiej:
    http://www.agro-wikt.com.pl/bwa80.php
    Co o nich sądzicie?? Jakieś doświadczenia??
    Ma mi wystarczyć na zdbudowanie całego domu plus ogrodzenia itp. Wiadomo zawsze sie może przydać więc wole troche dołożyć do lepszej.
    Z góry dziękuej za odpowiedzi
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Kupiłem w Castoramie, za 800 zł, wieniec zębaty stalowy, blacha wystarczająco gruba. Pojemność ok 150L. W innych supermarketach widziałem droższe i znacznie gorzej wykonane. Zrobiłęm na niej "spoziom 0" i nawet farba niezbyt porysowana - trzyma bardzo solidnie.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał NJerzy
    Kupiłem w Castoramie, za 800 zł, wieniec zębaty stalowy, blacha wystarczająco gruba. Pojemność ok 150L. W innych supermarketach widziałem droższe i znacznie gorzej wykonane. Zrobiłęm na niej "spoziom 0" i nawet farba niezbyt porysowana - trzyma bardzo solidnie.
    Dokładnie.
    Jak bedziesz dbał ,czylinie zostawisz zaprawy do zastygnięcia, to nada sie do budowy na ładnych kilka lat.
    c126 vis a vis

  7. #7

    Domyślnie

    Witam ponownie,
    Jestem własnie po zakupie własnej betoniareczki
    Oto link to mojego modelu:
    http://www.defro.pl/inside.php?id=11...47fa3744ccb27b
    Koszt zakupu 1249 zł, betoniarka 130 l obj. użytkowej.
    Myśłe że dokonałem dobrego wyboru, na wiosne mam zamiar zacząć budować własny wymarzony domek, i już nie mogę się doczekać.
    Mam nadzieje że moge liczyć an Waszą pomoc w każdej sprawie, gdyż w większości postaram sie wykonać prace systemem gospodarczym.
    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony