dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 40
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał FREDY
    Drogi Pluszku.
    Czy wolisz PIS? Chcesz w dalszym ciągu oglądać kolejne ruchy taktyczne bliźniaków? Chcesz dalej oglądać wielkie konferencje na temat złapania jakiegośtam lekarza czy prawnika? Chcesz dalej oglądać te prowokacje, podsłuchy, ukryte kamery, afer. Chcesz dalej słuchać i wierzyć tym zakłamanym ludziom - którzy dziś oświadczają że nigdy nie będą premierami a jutro wywalaja na zbity pysk najbardziej lubianego premiera i zasiadają na ich miejscu twierdząc że poprzednik nadawał się tylko na kinderbale? Chcesz dalej oglądać jak na całym świecie reprezentuje nas Fotyga? Ja mam ich dość. Wolę PO, nawet wolałbym SLD czy PSl - kogokolwiek tylko nie PIS. Rzygać mi się chce jak widzę te twarze Kaczyńskiego, Putre, Brudzińskiego, Kamińskiego, Fotygę
    To wszystko o czym piszesz to jest prawda.
    Znasz przyklad z naszej historii by bylo inaczej?
    By ktorekolwiek ugrupowanie dotrzymało obietnic wyborczych.
    Pamietasz SLD i hasła "Przywrocmy normalnosc" - a jak skonczyli?
    Roznica miedzy nami jest taka, ze Ty wierzysz, ze tym razem bedzie inaczej, ja jestem tych zludzen pozbawiony. Za 2-3 lata bedzie mozna ten watek podciagnac i podsumowac ile z tych przedwyborczych osiagniec udało sie osiagnąc.

    mTom - jestes wyznawca teorii "kto nie z nami ten przeciwko nam"?

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał mTom
    Może chodzi o wzrost cen nieruchomości w Strefie Gazy?

    Widzę, że pisowców dalej boli jak to Kaczyński dał ciała w debacie.
    mtom popatrz obiecywałeś za PIS 5 zł za benzynę, ale chyba za PO po 5 zł będzie ale gaz..

    i pomyśleć że mtom obiecał krytykować obecne a nie byłe rządy, a swoją drogą, wątek rozwinął się wyjątkowo po mojej myśli, cudownie pokazuje że platformersi na jakikolwiek zarzut wobec swojego ukochanego rządu i wodza reagują niezwykle nerwowo atakami na autora tegoż ataku i jak zwykle wyciągają starą śpiewkę wszystkiemu winne PIS
    o jakichkowiek osiągnięciach cicho Pawlak anuluje pół miliarda, a rząd zajmuje się mordercami laptopów, ale własnie wykryli że miłość do panów z grzywką trwa 4 lata to i Donaldowi uśmiech opadnie w następnych wyborach


  3. #23

    Domyślnie

    czy ty wierzysz w bajki JAcku K. zwanym Skasowanym w 1955r? Czemu twój idol uszkodził laptop? Czemu tak skrzętnie zniszczył wszystkie dyski, karty? Co miał do ukrycia? Dla takich jak Ty to jest nic - mała sprawa którą nie należy sie zajmować. Czy PIS by się taką sprawą nie zajął gdyby taki numer zrobił ktoś z SLD? A co z długiem PC który został w dziwnych okolicznościach anulowany? PO rządzi już 3miesiąc - podaj jedną konkretną krytykę, przypomnę że Pawlak nie jest w PO.

  4. #24

    Domyślnie

    Aaaaaaaaaa, super gostek, troche jakby przekolorowany, ale ten.....dobrze jest !
    a ja chadzam do teatru, do Opery i Filharmonii

    Jestem ratyfikowanym sober Analyst , raczej wiecej on niz off the wagon .

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy
    Zastanów sie, bo komentarz na poziomie kretyna z onetu.
    bo ja to zem wesoly romek i wszystko mnie cieszy, to moze byc zgrzyt niemodnych plyt i Ty tez nawet mozesz byc. A facjate mam jak Twoja

  6. #26

    Domyślnie

    a moze lepiej sie zagazowac przed podwyzka
    ale gaz to maly pikus to dopiero poczatek

    Resort gospodarki: wzrost cen może przyspieszyć
    (PAP, pb/15.02.2008, godz. 18:50)

    Wzrost cen towarów i usług konsumpcyjnych w I kwartale 2008 roku może przyspieszyć, między innymi ze względu na spodziewane podwyżki cen nośników energii - napisali w komentarzu do styczniowych danych o inflacji analitycy Ministerstwa Gospodarki.
    "Sytuacja w dalszych kwartałach będzie zależała od rozwoju sytuacji na rynku żywności" - uważają analitycy.
    upsssss znowu ten PiS

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał pluszku
    mTom - jestes wyznawca teorii "kto nie z nami ten przeciwko nam"?
    Skąd takie pytanie? Są jakieś podstawy?

  8. #28

    Domyślnie

    Podoba mi sie zwlaszcza ten zaczes na czubku glowy.
    a ja chadzam do teatru, do Opery i Filharmonii

    Jestem ratyfikowanym sober Analyst , raczej wiecej on niz off the wagon .

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał mTom
    Cytat Napisał pluszku
    mTom - jestes wyznawca teorii "kto nie z nami ten przeciwko nam"?
    Skąd takie pytanie? Są jakieś podstawy?
    Cóż czeka nas kilka lat jęków, zgrzytów, szarpaniny, krzyków WSZYSTKIEMU WINNE PIS, NIENAWIDZIMY KACZYŃSKICH plus teksty o rzyganiu ala FREDY.... kultura wygrała wybory...., no ale wspomniałem miłość do ZACZESANEJ GRZYWY w POSTACI KASZUBSKIEGO BURKA potrwa góra 4 lata, gdy ochłoną że z obietnic zostało tyle samo co z wszystkich które w różnych partiach składał od początku lat 90...

    ale co tam platfusy, mtom obiecywał ceny benzyny za PIS po 5 zł, a tu może za PO będzie gaz po niewiele mniej, ale mniejsza z tym zarzekał się krytykować rządy następne po PIS i co... i wyszło że widzi i pisze tyle ile z centarli mu napiszą

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    nie karmić trolla.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  11. #31

    Domyślnie

    Hyde Park - tu sie nie obraza tylko Krolowej.
    a ja chadzam do teatru, do Opery i Filharmonii

    Jestem ratyfikowanym sober Analyst , raczej wiecej on niz off the wagon .

  12. #32

    Domyślnie

    Przypomnijmy po 2 latach rządów PIS, w listopadzie 2007 odbyły się wybory ktore zdecydowanie wygrało PO wskutek fatalnych rządów PIS oraz zaproponowania zmian przez opozycję.
    Zwycięstwo PO wzburzyło ogromną radość, nadzieję i wielkie oczekiwania, także na forum radości, oklasków i braw dla PO było ogrom...


    PO kilku miesiącach rządów PO nie pozostało nic, zwolennicy nie mają nic pozytywnego do powiedzenia czy to o programie czy to o dokonaniach rządu.
    Tusk natychmiast wycofał się z podatku liniowego, likwidacji podatku Belki, z bonu oświatowego, z podpisania Karty Praw Podstawowych, finansowania in vitro, z wysokich podwyżek dla nauczycieli czy pielęgniarek, a obietnice 2 Irlandii zaczęły wzbudzać tylko śmiech politowania.

    Zamiast tego rozpoczeła się totalne uwłaszczanie i obsadzanie swoimi urzędów, a jedyną realną polityką okazało się poszukiwania morderców laptopów gdy jednocześnie zwolniono najbardziej skutecznych prokuratorów, jedyną reformą w służbie zdrowia okazała się odnaleziona w szafie reforma Religii któą dopiero co PO krytykowało w czambuł......

    Sukcesy zagraniczne okazują się coraz bardziej grą medialną która w realiach pokazuje że nic nie zyskaliśmy....

    NIE dziwią więc takie komentarze jak poniżej..., z oklasków i radości zwolenników poza ciągłą nienawiścią do PIS nie pozostało nic, na forum cisza nikt nie ma nic do powiedzenia o nowym rządzie... gdy jeszcze niedawno tacy jak mtom, dropsiak czy ponury od rana do wieczora krytykowali PIS...., a z ust polityków PO codzienie płynie jad słów "arcyzbrodniarz" groźby wobec niezależnej prasy.... takie oto rządy mamy BURKA Z GRZYWKĄ


    Polityka odwracania uwagi
    Piotr Gabryel
    Polityka tym się różni od polityki odwracania uwagi, czym zwierciadło od krzywego zwierciadła.


    Co prawda na razie nikt nie policzył, czy PO złożyła w ostatniej kampanii najwięcej obietnic w historii wyborów po 1989 r. Ale za to dziennikarze “Rz” ustalili, że Sejm tej kadencji, pracujący głównie pod dyktando koalicji PO – PSL, jest zdecydowanie najmniej aktywny z ostatnich. Dla przykładu: w ciągu pierwszych tygodni urzędowania (od początku kadencji do końca jej pierwszego roku kalendarzowego) posłowie Sejmu IV kadencji uchwalili 36 ustaw, V kadencji – 21, a posłowie Sejmu obecnej, VI kadencji – zaledwie siedem. Nawet zważywszy, że ten Sejm ukonstytuował się 5 listopada, a poprzednie dwa – 19 października, trzeba uznać, iż to szczególny przypadek spowolnienia prac.

    Przyspieszeniu za to ulega tempo serwowania faktów, które mają odwrócić uwagę opinii publicznej. Po tajnym raporcie Julii Pitery w sprawie CBA, z którego po kilku tygodniach używania go do politycznego show pozostały tylko nieistotne prywatne notatki, przyszedł czas na zniszczonego laptopa Zbigniewa Ziobry. Później pojawił się laptop prokuratora Błacha, który miał wpaść do wody, choć naprawdę wcale nie wpadł. Z kolei szef ABW zdemaskował swego poprzednika, ujawniając, że jadał służbowe posiłki w lepszych fast foodach. Potem przyszła pora na tajne wystąpienie ministra Ćwiąkalskiego, który miał poinformować Sejm o nielegalnych podsłuchach za rządów PiS. Ale nie poinformował, czego dowiodła “Rz”, ujawniając treść wystąpienia. Doczekała się za to z ust posła PO groźby kary. A z kopyta ruszyło śledztwo w sprawie przecieku. I tak w koło Macieju.
    Na szczęście coraz trudniej nabrać na to Polaków. Według badań Millward-Brown SMG/KRC dla programu TVP “Forum” połowa ankietowanych uważa, że np. powołanie komisji śledczych ma służyć walce politycznej z PiS i odwróceniu uwagi od problemów rządu, a tylko jedna trzecia – że wyjaśnieniu nieprawidłowości w funkcjonowaniu państwa.

    http://www.rp.pl/artykul/9158,91705.html

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał skasowany1955
    Przypomnijmy po 2 latach rządów PIS, w listopadzie 2007 odbyły się wybory ktore zdecydowanie wygrało PO wskutek fatalnych rządów PIS
    brawo - w końcu się z tobą zgadzam .

  14. #34

    Domyślnie

    A teraz nastapi dwa lata fatalnych rzadow PO. Ale na pocieche powiem, ze w zasadzie to i tak juz nic od was nie zalezy - jak Putin powiedzial : czas znow zaprzyjaznic sie z krajami bylego bloku wschodniego. A to oznacza ..............cdn.
    a ja chadzam do teatru, do Opery i Filharmonii

    Jestem ratyfikowanym sober Analyst , raczej wiecej on niz off the wagon .

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał lump praski
    A teraz nastapi dwa lata fatalnych rzadow PO.
    Okraszone ciągłym wyciem, krzykiem wszystkiemu winny PIS, kolejnymi raportami, komisjami śledczymi, konferencjami prasowymi gdzie nazwie się kolejnych opozycjonistów "arcyzbrodniarzami"......

    Bo znów rządzący zapomnieli "Po pierwsze gospodarka durniu"

    p.s. co ciekawe za rządów PIS na tym forum jeszcze byli tacy co rządzących bronili, dziś po tłumach które w euforii biły brawo nie pozostał nikt by bronić PO, czyżby tak szybko przyszedł wstyd po głosowaniu.... czy naprawdę nie ma choć najmniejszych powodów do pochwalenia rządu????

  16. #36
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał skasowany1955
    Cytat Napisał lump praski
    A teraz nastapi dwa lata fatalnych rzadow PO.
    Okraszone ciągłym wyciem, krzykiem wszystkiemu winny PIS, kolejnymi raportami, komisjami śledczymi, konferencjami prasowymi gdzie nazwie się kolejnych opozycjonistów "arcyzbrodniarzami"......

    Bo znów rządzący zapomnieli "Po pierwsze gospodarka durniu"

    p.s. co ciekawe za rządów PIS na tym forum jeszcze byli tacy co rządzących bronili, dziś po tłumach które w euforii biły brawo nie pozostał nikt by bronić PO, czyżby tak szybko przyszedł wstyd po głosowaniu.... czy naprawdę nie ma choć najmniejszych powodów do pochwalenia rządu????
    No tak kolega ma niestety racje.Arcy zbrodniarzami chyba PiSzę się rozdzielnie.Chyba. Jak za lat kilka drogi kolego (co nie daj Bóg) dostaniecie się do władzy.....znów powiemy:
    Cytat Napisał inni niż PiS
    Okraszone ciągłym wyciem, krzykiem wszystkiemu winny PIS
    Historia lubi się powtarzać ale w tym wypadku tak nie będzie bo Donald....przereguluje wam zaworki.

  17. #37

    Domyślnie

    a swoją drogą, używając toku myślenia Platformy Obywatelskiej, socjalistycznego toku myślenia, należało by zapytać premiera Donalda czy zna obecne ceny żywności w porównaniu sprzed jego premierowania...???

  18. #38
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał skasowany1955
    a swoją drogą, używając toku myślenia Platformy Obywatelskiej, socjalistycznego toku myślenia, należało by zapytać premiera Donalda czy zna obecne ceny żywności w porównaniu sprzed jego premierowania...???

    Chyba nie.
    Gospodarka nakazowo rozdzielcza , to przecież wasza domena.

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy
    Cytat Napisał skasowany1955
    a swoją drogą, używając toku myślenia Platformy Obywatelskiej, socjalistycznego toku myślenia, należało by zapytać premiera Donalda czy zna obecne ceny żywności w porównaniu sprzed jego premierowania...???


    Gospodarka nakazowo rozdzielcza.
    Wiesz dokładnie myślę identycznie jak TY, pytania rodem z czystego socjalizmu, dlatego nikogo nie dziwi że zadawał je Donald Tusk

    a jak dodać nawet groźby kar finansowych wobec gazet niepokornych rządowi, to normalnie jak za Bieruta....

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nastka79
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    3.023
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Fajny tytuł - CENY GAZY... Czyli opatrunki drogie ?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony