dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie kilka pytań przed tynkowaniem

    Przymierzamy się do tynkowania, w związku z czym mam klika pytan:
    1. Czy tynk strukturalny kładzie się zamiast tynku cem-wap, czy najpierw zwykły, a na to strukturalny?
    2. Czy tynkuje się sufit, na którym ma być potem sufit podwieszany z płyt k-g?Czy może wystarczy tylko obrzutka?
    3. Ponoć pod kafelki nie robi się tynku, tylko obrzutkę. Jeśli chcę mieć w łazience część ścian w kafelkach a część pomalowaną (z tynkiem), to najpierw kafelki, a potem na resztę ścian tynki czy na odwrót?
    4. Czy jeśli chcę mieć na całej ścianie szafę czy regał z ksiązkami, to czy tę ścianę opłaca się tynkować?

    pozdr.
    B.

  2. #2

    Domyślnie

    1. Czy tynk strukturalny kładzie się zamiast tynku cem-wap, czy najpierw zwykły, a na to strukturalny?
    Najpierw cem-wap, którym się wyrównuje nierówności ścian a potem strukturalny, którym się kładzie zwykle cienką warstwę.

    Czy tynkuje się sufit, na którym ma być potem sufit podwieszany z płyt k-g?Czy może wystarczy tylko obrzutka?
    Na sufit wystarczy obrzutka a nawet bez.

    Ponoć pod kafelki nie robi się tynku, tylko obrzutkę. Jeśli chcę mieć w łazience część ścian w kafelkach a część pomalowaną (z tynkiem), to najpierw kafelki, a potem na resztę ścian tynki czy na odwrót?
    Najlepiej zrobić całą łazienkę w tynku cem-wap. ,, na ostro" a potem płytki i na pozostała część gładź

    .
    Czy jeśli chcę mieć na całej ścianie szafę czy regał z ksiązkami, to czy tę ścianę opłaca się tynkować?
    Opłaca się, bo być może w przyszłości przyjdzie komuś pomysł na przemeblowanie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony