dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 59 z 59
  1. #41
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    atena28

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    A tak w ogóle, gratuluję postepów. Toż to juz cały dom stoi.
    Szybka i piękna robota. Patrzeć jak za chwilę za mebelkami będziesz sie rozglądać.
    Ściskam mocno.
    Ja też ściskam i całuję
    Już się rozglądam Ale zanim będziemy się wprowadzać, to pewnie już te wybrane mebelki zamienię na inne.
    Byłam dziś w miejscowym Salonie Mebli Kuchennych. Tam ceny wybranego modelu kształtują się w granicach 1000zł za metr bieżący, ale dochodzą "pierdółki" i wyposażenie w sprzęt AGD. I pomiar w domu klienta bezpłatny, tylko zapisy - najbliższe terminy realizacji zamówienia są po 20.01.2009roku! Ale chyba się zdecydujemy, tylko mój ślubny nie lubi łazić po sklepach, zwłaszcza kiedy ma robotę na budowie, więc nie wiem kiedy to nastąpi.

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.725

    Domyślnie

    heloł....


    wpadłam z rewizytą popatrzeć tu i tam po tym Twoim domeczku... no pięknie i w jakim tempie - winszuję oczywiście...

    a facetami to bardzo nie ma się co przejmować - oni zawsze som rozeźleni jak co babie wychodzi za dobrze w ich ocenie, a już nie daj panie Boże jak kobitkom wychodzi coś lepiej niż im samym, to zaraz się pytają czy zna baba droge do kuchni...

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.725

    Domyślnie

    aaaaaaa i mam parę linków - może się przydadzą


    kominki

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...873655#2873655

    kotłownie

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...873551#2873551

    tam zawsze można o wszystko zapytać

  4. #44
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    atena28

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Dziękuję Nitubago - jak Ty masz właściwie na imię?

    Ja z chęcią poczytam i dokształcę się trochę ale mojego męża, już raz ukierunkowanego przez "profesjonalistów" trudno przekabacić na swoją stronę

  5. #45
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar matysia
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    Anetko, podziwiam twój domek i kibicuje w zmaganiach zakupowych z mężem, ja ze smutkiem musze przyznać że w przypadku mojego ślubnego jak narazie skapitulowałam jak usłyszał że kuchnia może kosztować 16000 to stwierdził że za tyle to on samochód kupi i wstawi zamiast mebli. ciekawa jestem jak będzie w nim gotował . narazie mu odpuściłam i dam czas na przemyślenia, ale za ciebie trzymam kciuki. pisałaś że kupiłas parapety wewnętrzne w kolorze złoty dąb za 250zł? cena bardzo atrakcyjna. ciekawi mnie jak wyglądają bo mam okna w tym kolorze. czy moigłabyś wrzucić jakieś fotki?
    Pozdrawiam

  6. #46
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    atena28

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Fotki mogę wrzucić, ale nic na nich nie zobaczysz, bo są oklejone folią - dla bezpieczeństwa. A zdejmę tę folię dopiero po gipsówkach.
    A takie parapety jak ja mam, to są też albo w Praktikerze albo w Obi - bo tam też je widziałam. Ale po co mam po nie specjalnie jechać do Częstochowy 40km jak mogę je kupić na miejscu, za tę samą cenę, a paliwo kosztuje...
    Zresztą - gwoli przypomnienia - ja mam parapety tylko na parterze: w salonie 2 szt., w małym pokoju 1szt., w kotłowni 1 szt. - w łazience będę miała parapet z płytek a w kuchni parapet zastąpit ciąg blatowy (zobaczysz to później, jak będzie zrobione).
    A co do męża. Może spróbuj mojego sposobu: weź Go do firmowego salonu kuchni np. Rust albo inny. Pokaż mu wszystkie "bajery" co może być w kuchni, w meblach, jakie ułatwienia. A potem zaproś Go do zwykłego sklepu z najtańszymi meblami i pokaż różnice. Przy okazji niech wysłucha opinii sprzedających. A potem zapytaj, czy stać go będzie na ciągłe naprawy urwanych drzwiczek, smarowania zawiasów, reklamacji taniego sprzętu lub kupowania go co kilka lat i co najwaźniejsze kto to będzie wszystko mył i czyścił? (Zapomiałabym o trzaskaniu tych drzwiczek.) Bo z tego co zauważyłam wszystkie tanie meble mają jakieś tłoczenia, ozdóbki itp. co mnie od razu odpycha , bo oczami wyobraźni już widzę czyszczenie tych rowków i innych zawijanych elementów. A rysy w tanich blatach? I nic gorącego nie możesz położyć, bo zaraz plama. Facet, który zagląda do kuchni tylko po to, żeby coś zjeść lub sprawedzić , czy żona tam jest nie ma o tym bladego pojęcia. A przecież kuchnia ma być miejscem, w którym miło spędza się czas - bo ja bardzo lubię gotować - za to niecierpię sprzątać po obiedzie, więc trzeba ułatwić sobie życie.

  7. #47

    Domyślnie

    pozdrawiam serdecznie i gratuluję domku ślicznego
    odwiedziłam cię dziś i cały dziennik przeczytałam tak mnie wciągnął
    jeszcze troszkę i widzę koniec budowy pozdrawiam

  8. #48
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    atena28

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie


    DZIĘKUJĘ!
    JAK MIŁO PRZECZYTAĆ, ŻE KOGOŚ TE MOJE WYPOCINY INTERESUJĄ A NAWET WCIĄGAJĄ!


    WŁAŚNIE TEŻ TAK NAD TYM MYŚLĘ, ŻE CHYBA NIEDŁUGO KONIEC...A WŁAŚCIWIE TO POCZĄTEK! I TO BARDZO MIŁY! BO NA "SWOIM"!

  9. #49

    Domyślnie

    no to ja powiem tak
    już wiem że mając własny domek to MY nigdy końca nie zobaczymy bo nim skończymy jedno trzeba remontować drugie
    myślę że te nasze szybko budowane domki szybko będą wymagać napraw
    u mnie np już pękają ściany na górze trochę to przewidziałam dlatego srednio inwestowałam w farby i kolory mdłe zrobiłam co by łatwiej było przemalować
    ale co tam niech świat się kręci i coś się dzieje

  10. #50
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar matysia
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    Anetko kominek wyszedł super i bardzo mi sie podoba u nas też chyba damy narożny tylko wkład będzie z lewej strony odwrotnie jak u was. myslałam żeby do salonu dać parapety z tego samego kamienia co kominek tylko jeszcze musze przeliczyc ile to nas wyniesie bo mamy 4 okna
    pozdrawiam

  11. #51
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    atena28

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Oj Matysiu trochę Cię to będzie kosztowało. Nam obliczono koszt jednego parapetu ok.350zł z marmuru o wymiarach 160x25cm gr.3cm.

  12. #52
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar matysia
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    247
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    109

    Domyślnie

    kurcze faktycznie troche drogo u mnie miałabym dwa okna po 90cm i dwa po 60cm w salonie, razem 3 metry plus jakies 50 cm dodac to by mi wyszło prawie tysiac za same parapety
    chyba za dużo ...szkoda ale myśle że jakoś to przeboleje

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłysnie
    niech Cie aniołek ode mnie uścisnie
    i przekaże serdeczne życzenia
    z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  14. #54
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    atena28

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Dziękuję Neferku!
    I ja Tobie życzę wszystkiego naj naj naj na te nadchodzące święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok!

    P.S. Śliczna choinka!

  15. #55

    Domyślnie

    Święta te na świecie całym,
    niosą miłość, dużym, małym.
    Niech więc cząstka tej miłości,
    i u Ciecie też zagości.
    Spokojnych, zdrowych,
    wypełnionych ciepłem Świąt Bożego Narodzenia
    życzy Edyta



  16. #56
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    atena28

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    I ja życzę Tobie Edytko wszystkiego najlepszego! I mnóstwa prezentów!

  17. #57

    Domyślnie

    Gdy Nowy Rok w życie wkracza
    to srebrna gwiazda blask swój roztacza
    Niech świeci sobie na gwieździstym niebie i wszystkie życzenia spełnia dla Ciebie


  18. #58
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    atena28

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Dziękuję Ci bardzo Edytko za życzenia! Mam nadzieję, że już wkrótce spełni się moje największe marzenie - przeprowadzka!

    I ja Tobie również życzę, aby ten Nowy 2009 Rok, był rokiem obfitującym w same pozytywne niespodzianki i spełnione życzenia!

  19. #59

    Domyślnie

    Anetko, dziękuję bardzo i aby do przodu!!!!
    Juz nam nie dużo zostało z tą budową. Jeszcze troszeczkę i będziemy wniebowzięte.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony