dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Drzwi wejściowe - drewnianie czy metalowe?

    Właśnie mamy zamawiać drzwi wejściowe i wahamy się między metalowymi i drewnianymi. Słyszałam, że metalowe zamarzają zimą.
    Co radzicie?

  2. #2

    Domyślnie

    Weź drewniane, ale porządne, z twardego drewna i nie montuj ich w trakcie budowy, ale na sam koniec. Jeżeli dysponujecie odpowiednimi środkami, to nie szukajcie tu kompromisów, bo będziecie żałować.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    nic mi nie zamarzło
    Zależy ile masz kasy. lepsze dobre metalowe niż kiepskie drewniane. Dobre drewniane to już wysoka półka cenowa.

    Wszystko zależy też od charakteru domu. Jak styl dworkowy, ganeczki, kolumienki i dasz drzwi metalowe, to będzie kuło w oczy. Jak zwykła chałupka typu stodółka, to szkoda kasy na odjazdowe drzwi, będą raziły...

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuję za opinie. Dom będzie w stylu dworku właśnie z kolumienkami więc chyba zdecydujemy się na drewniane. Ale jesli tak to czy dębowe czy sosnowe?

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Koniczynka
    ... Dom będzie w stylu dworku właśnie z kolumienkami więc chyba zdecydujemy się na drewniane. Ale jesli tak to czy dębowe czy sosnowe?
    jesli dom w stylu dworku to akacja parzona albo orzech
    dąb czy sosna swiadczy o bezguściu ...

    chyba

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Włodek W.
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Skąd
    warszawa była
    Dzielnica
    zachodnie
    Posty
    1.929

    Domyślnie

    Koniczynka
    Drewniane i takie z których bedziesz zadowolona .,Zeby pózniej nie żałowac Szkoda że nie kupiłam tamtych
    To tylko jedne drzwi na lata i
    Pozdr
    Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło..

  7. #7

    Domyślnie

    Koniczynka
    Po pierwsze jeżeli ważna jest dla Ciebie estetyka to tylko drzwi drewniane, ale pamiętaj ze musza być z wysokiej półki. Szukanie tanich drzwi drewnianych mija się z celem bo to na pewni wiąże się z niskiej klasy klejonką i słabym wykonaniem. koszt dobrych drzwi to ok od 3 tys. sosna , 4 tys. dąb.
    Nieprawda jest ze metalowe drzwi przemarzają są specjale modele przeznaczone do montażu jako drzwi zew. Jeżeli chcesz szczegółowa ofertę to mogę wrzucić Ci na prv.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony