dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    red071

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    1

    Domyślnie Wyciszenie mieszkania

    Witam serdecznie

    Chciałbym zasięgnąć Państwa opini w sprawie możliwości wyciszenia mieszkania od wszelkich dźwięków. Całe życie mieszkam w bloku i od jakiegoś czasu łapie się na tym że drażnią mnie dźwięki od sąsiadów czy z ulicy. Mam może trochę szczęścia, że ludzie z którymi dzielę ściany nie są specjalnie hałaśliwi, ale jak to w mieszkaniach jakieś dzwięki zawsze się usłyszy. A kto wie, może w przyszłości tego szczęścia zabraknie. W związku z tym zastanawiam się nad budową domu, co jak co ale dźwięków za ścianą bym się pozbył, z tym że mieszkanie w bloku oprócz tego jednego feleru bardzo mi odpowiada. W związku z tym mam do Państwa pytanie, czy znacie jakieś naprawdę skuteczne spodoby wygłuszenia mieszkania. Wydaje mi się, że skoro można wyciszyć np pomieszczenia w studiach nagraniowych to czemu by tak nie wyciszyć mieszkania. Jestem mocno zdeterminowany, więc koszty (choć w granicach rozsądku) schodziły by na dalszy plan. Mieszkam na najwyższym piętrze więć sufitu bym nie musiał wyciszać. Ze ściań i z podłogi mógłbym spokojnie po 10-15 cm poświęcić. Chciałbym też wymienić okna na jakieś dźwiękoszczelne oraz dzwi. I coś poradzić na kratki wentylacyjne. Generalnie taki mały bunkier zrobić Będe bardzo wdzięczny z wszelkie rady, a może znacie jakieś firmy, które zajmują się kompleksowo takimi usługami ??

  2. #2

    Domyślnie

    z kąd pan jest?na ściany stelaż regipsy i w środek wełna-wygłusza.
    docieplenia,zabudowy g-k.wszelkie prace wykończeniowe 792114375

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Jak zamkniesz kratki wentylacyjne, żeby nimi się dźwięki nie przenosiły, to będziesz musiał otwierać okna, żeby jakaś wentylacja była. Ale po otworzeniu okien będziesz miał wszelkie dźwięki z zewnątrz. Poza tym to co pisze fidlej1.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony