dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Okna dachowe - czy dekarze dali d...?

    Mam taki problem. Dach kopertowy, z pelnym odeskowaniem i papa - 9 okien dachowych. Dekarze jak osadzili okna to nie zostawili zakladek z papy. W sensie wycieli rowno z deskami. A rzekomo trzeba zostawic zakladke i jakos ja wywinac i przymocowac do okna bo jak twierdzi przedstawiciel Fakro bez tego woda ktora sie bedzie wykraplac na kolnierzu bedzie leciec na welne pod nia i narobi balaganu. Czy rzeczywiscie dekarze dali ciala i odstawili lipe? I ew. co teraz zrobic zeby to poprawic. Jak Wy to robiliscie?
    lukas3339

  2. #2

    Domyślnie

    też mam 9 okien , odeskowane ,papa, teraz dałem dachówkę ,ale razem z folią
    no i rzeczywiście folia jest wywinięta na okna i przymocowana

    ale tym wykraplaniem to bym sie tak nie przejmował , raczej sie obawiaj wody spływającej po papie , tej która przewieje przez dachówkę , albo topniejący
    śnieg który nawieje przez zimę pod dachówkę . A nawieje na pewno , jak tak sie przyjrzysz dachówce to zauważysz, że nie jest tak szczelna .

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    O ile została zamocowana rynienka odprowadzająca nad oknem to spływające skropliny nie wpłyną do środka. Natomiast nieotulenie ramy okna folią paroprzepuszczlną to błąd i należy go poprawić. Przy dachówce nie jest to trudne ale konieczne jest zdemontowanie dachówek i kołnierza. Proszę zwrócić uwagę na fakt, iż okno jest praktycznie nad deskami. Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony