dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 27 z 276
Pokaż wyniki od 521 do 540 z 5512
  1. #521

    Domyślnie

    kamienne poduchy- faktycznie zarąbiaste !

  2. #522

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    kilka szarości z Ikei:

    Wysiedzialam sie na tym fotelu i jak dla mnie jest niewygodny. Z podnozkiem ujdzie, ale bez niestety, siedzac normalnie brzeg "gniecie" w nogi. Wyglada calkiem fajnie, jest szeroki, ma duzo miejsca, ale jego ksztalt powoduje, ze na dluzsza mete staje sie niewygodny.

    Cytat Napisał monah
    a tak w ogóle to bardzo mi się podobają te krzesełka (w niebieskim też wyglądają świetnie):


    Monah siedzialas na tych krzeslach? Widzialam w 4 Ikeach te krzesla zaraz jak sie pojawily (poszukuje czegos takiego w tym ksztalcie). 2 rozne Ikee oblecialam w Polsce i dwie poza granicami, wszystkie krzesla zachowuja sie jednakowo. Siedzac wystarczy sie poruszac i widac jak nogi sie ruszaja. Nie wiem jak dlugo by wytrzymaly jakby ktos wagi ciezkiej na nich siedzial. Tutaj cena duzo mowi o jakosci.

    Roleta za to jest swietna nie tylko z wygladu, ale i jakosc jest przyzwoita, niestety nie na moje niewymiarowe okna .

  3. #523
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Hehe - naprawdę ktoś myślał że nie wiem co to jest farba?
    Fajne te zegarki i lusterka (ten link z Ikei mi się nie otwiera, ale poszukam sobie ), dzięki dziewczyny!

    I dołączam się do pytania o kamyki - rewelacja!

  4. #524

    Domyślnie

    [quote="Jolasia"]
    Cytat Napisał monah

    Gdzie można kupić takie cudeńka? REWELACJA!
    produkuje je firma LIVINGSTONES (co za dobrze dobrana nazwa ) - z tego, co znalazłam na sieci SPECJALNIE DLA CIEBIE, AFKORS )) są w Warszawie w sklepie CUBE:

    http://www.cubedesign.pl/

    wybierz kategorię "leżanki" i tam je znajdziesz. ale za takie stadko kamieni to trochę trzeba chyba zapłacić...


    to foto jest faje:




    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  5. #525

    Domyślnie

    Cytat Napisał fennel

    Monah siedzialas na tych krzeslach? Widzialam w 4 Ikeach te krzesla zaraz jak sie pojawily (poszukuje czegos takiego w tym ksztalcie). 2 rozne Ikee oblecialam w Polsce i dwie poza granicami, wszystkie krzesla zachowuja sie jednakowo. Siedzac wystarczy sie poruszac i widac jak nogi sie ruszaja. Nie wiem jak dlugo by wytrzymaly jakby ktos wagi ciezkiej na nich siedzial. Tutaj cena duzo mowi o jakosci.
    łeeee to mnie zmartwiłaś. bardzo fajny mają kształt, ja czegoś takiego szukam... te niebieskie mają dodatkowo piękny kolor. szkoda, że w tym przypadku Ikea się nie popisała...

    dzięki za opinie o pozostałych produktach, najlepsze są takie z autopsji. co do fotela szarego, to mojemu dziecku na bank będzie się w nim podobać, a następnym razem w Ikei sprawdzę, jak mój tyłek się w nim czuje... a teraz idę mierzyć okna pod roletę, mam wprawdzie standardowe, ale Ikea ma własne standardy wymiarów jak wiemy
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  6. #526

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    łeeee to mnie zmartwiłaś. bardzo fajny mają kształt, ja czegoś takiego szukam... te niebieskie mają dodatkowo piękny kolor. szkoda, że w tym przypadku Ikea się nie popisała...
    Sama sie zmartwilam jak posiedzialam na nich, no.....jakosc nie za bardzo. Jesli chodzi o wygode, to sa bardzo wygodne, mozna by bylo posiedziec na nich przy stole dluzej, chyba, ze nogi by sie rozjechaly .

    Cytat Napisał monah
    dzięki za opinie o pozostałych produktach, najlepsze są takie z autopsji. co do fotela szarego, to mojemu dziecku na bank będzie się w nim podobać, a następnym razem w Ikei sprawdzę, jak mój tyłek się w nim czuje... a teraz idę mierzyć okna pod roletę, mam wprawdzie standardowe, ale Ikea ma własne standardy wymiarów jak wiemy
    Dzieciom zawsze sie inaczej siedzi, tym bardziej, ze same dlugo nie usiedza w jednym miejscu, lubia siedziec z podkurczonymi nogami, na podlodze tez moga przesiadywac godzinami. Moj tylek sie w nim dobrze czul , ale nogi z pewnoscia na dluzsza mete by "narzekaly". Proponuje posiedziec w tym fotelu dluzej, ze skurczonymi nogami caly czas sie siedziec nie da (a jest na tyle miejsca), a ze jest ten fotel wygiety (na zakonczeniu przy nogach) do gory to gniecie (przynajmniej mnie). Za kazdym razem jak jestem w Ikeii to siadam na niego, nie wiem po co, chyba po to zeby sobie wmowic, ze jednak mnie nie gniecie . Widzialam osoby, ktore usiadly na "piec sekund" i od razu sie zachwycaly jaki wygodny, ale co innego usiasc na minute, a co innego np. przesiedziec ogladajac caly film, ja biore takie rzeczy pod uwage i jesli usiadlam i czuje, ze gdzies mnie zaczyna "uwierac", to wiem, ze na dluzsza mete nic z tego przyjemnego nie bedzie. Z podnozkiem jest wygodniej. Moj maz tez nie byl zachwycony tym fotelem, jeszcze bardziej jak ja, twardosc mi odpowiada, bo nie lubie sie zapadac w fotele czy kanapy, ale wykluczylo u niego to wygiecie, dla mnie niestety odpada, moge dodac, ze ja jak i moj maz nalezymy do tych wyzszych osob.

    Jesli chodzi o siedzenie na tej sofie Kramfors, to siedzac w dwie osoby na 2-osobowej beda sie "zapadac" na siebie, na 3-osobowej w dwie osoby siedzi sie bardzo wygodnie. Jednak na kazdy tylek musi przypadac jedna poduszka, na jednej nawet dluzszej poduszcze w dwie osoby siedzi sie nie-specjalnie.

  7. #527
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie


  8. #528

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu
    pieky odcien szarosci.

    nazwa szarosci :

    light beige

  9. #529
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    grzejnik heatwave ze specjalnego rodzaju betonu...


  10. #530

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu
    grzejnik heatwave ze specjalnego rodzaju betonu...

    jak na osobe, ktora amatorsko projektowala jedne z najwiekszych obiektow w europie, to skromny opisik.

    jak mi pani ekonom od łotyszy pozwoli, to uzupelnie :

    GFRC & aluminium....i nie jest to nic specjalnego tym bardziej , ze wasyle(ruskie) grzebaly w tym w latach 40 ubieglego wieku.

    dziekuje bardzo.

  11. #531
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    na tym forum są inteligentni użytkownicy i potrafią bez problemu trafić na stronę www.jaga.com.pl

  12. #532

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu
    na tym forum są inteligentni użytkownicy i potrafią bez problemu trafić na stronę www.jaga.com.pl
    oczywiscie. moglas wiec , to mniej inteligentniej wytlumaczyc.tymbardziej , ze podana polska strona podaje taka notatke:

    An electrical version of Heatwave in aluminium is currently available at Droog Design.



    ps. jak bede w najblizszym czasie w nyc, to zrobie osobiscie zdjecie.

    dziekuje bardzo.

    "malointeligenty" nie "przeklejacz", ktory woli kupic kilka winek, jak wydac na prezentowany model grzejnika(ten ze zdjecia) 35 000 zl.

  13. #533
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Słuchaj, to nie jest wątek poświęcony dyskutowaniu nad cenami i zasadnością ich płacenia, tylko z INSPIRACJAMI....
    Masz jakieś inspiracje, a nie tylko bezsensowne sugestie i niekonstruktywne docinki?

  14. #534

    Domyślnie

    Cytat Napisał DorciaIQ
    Słuchaj, to nie jest wątek poświęcony dyskutowaniu nad cenami i zasadnością ich płacenia, tylko z INSPIRACJAMI....
    Masz jakieś inspiracje, a nie tylko bezsensowne sugestie i niekonstruktywne docinki?
    strasznie wybiurcza jestes. innym wolno, a mi nie?
    tak z pamieci:
    186 zl/szt.
    56zl m/2 placilam
    300 zl szt.
    130zl drogo
    400zl m/2 hmmm
    ile bedzie kosztowala
    szkoda , ze takie drogie
    itp.......

    czy moge zaczac wklejac, takie bezsensowne ispiracje nawet tansze, 34 000, 30 000, zyrandol za 33 000 - zl za sztuke?

    do slugestii tez moge sie dostosowac , jak inni w swych wypowiedziach. to samo tyczy sie mojej opinii.

  15. #535
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał WhyNot
    czy moge zaczac wklejac, takie bezsensowne ispiracje nawet tansze, 34 000, 30 000, zyrandol za 33 000 - zl za sztuke?
    Ależ oczywiście! - na tym polegają inspiracje (i dlatego wątek nie nazywa się: gotowe recepty), żeby na bazie czegoś wymyśleć coś podobnego, co może być w innej cenie

    A wolno tym, którzy też coś pokazują, a nie tylko krytykują

    wybiórcza

  16. #536

    Domyślnie

    Cytat Napisał DorciaIQ
    Cytat Napisał WhyNot
    czy moge zaczac wklejac, takie bezsensowne ispiracje nawet tansze, 34 000, 30 000, zyrandol za 33 000 - zl za sztuke?
    Ależ oczywiście! - na tym polegają inspiracje (i dlatego wątek nie nazywa się: gotowe recepty), żeby na bazie czegoś wymyśleć coś podobnego, co może być w innej cenie

    A wolno tym, którzy też coś pokazują, a nie tylko krytykują

    wybiórcza
    z ta wybiurcza to sie moge zgodzic, ale ta reszta to tak nie "funguje". ...

    ....naprawe tanie orginalne pomysly zachowam dla siebie, np. zyrandol wykonany z przepalonych zarowek(w przeciwienstwie do zyrandola za K33 i grzejnika za k35 pln.), bo to ma sie jak piesc do nosaw w takich dennosciach na sile przekrecanych.

  17. #537

    Domyślnie

    a wracajac do mojej szarosci w zabawkowni, to zastanawiamy sie nad doborem gratow(w czerwonym bedzie plac boju).



    tymczasowo wykonczylem podloge, aby zona dala troche odpoczac. jeszcze przywale tymczasowe listwy podlogowe, a za miesiac(moze 2) zabieram sie za instalowanie prawdziwej poglogi.

  18. #538

    Domyślnie

    co ma to wspólnego z tematem tematu?
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  19. #539

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    co ma to wspólnego z tematem tematu?

    ano to, ze walnelem sciany w pokoju na zabawki w szarosci i bedze szukal szarych gratow....juz bylismy wczoraj w kilku sklepach.



  20. #540

    Domyślnie

    WhyNot
    jakimi listwami wykańczałeś ściany?
    Nie jest błędem błąd popełnić, ale błędu nie naprawić

Strona 27 z 276

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony