dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 49
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 962

Temat: Utkowy dom

  1. #241
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pati25

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    utek76 piekny dom !
    Jestem pod ogromnym wrażeniem
    Wesołych Świat w nowym domku zycze

  2. #242

    Domyślnie

    Choinka sliczna, nastrój cieplutki, tylko czekac na święta

    W te najpiękniejsze Święta cudownych życzeń moc,
    niechaj się wszystkie spełnią w tę wigilijną noc!



  3. #243

    Domyślnie

    W tym szczegolnym dniu zycze Wam spokojnych i pogodnych Swiat Bozego Narodzenia a w Nowym Roku samych szczesliwych chwil.

  4. #244

  5. #245

    Domyślnie wykusz

    Utek, okna w Twoim wykuszu maja 170 cm wysokości, ile cm są od podłogi oraz jak wysokie są kaloryfery.

  6. #246

    Domyślnie

    Witam,
    okienka są 54cm od podłogi, a kaloryfery mają 30cm wysokości.

    Dziękuję ślicznie za wszystkie życzenia Świąteczne!

  7. #247

    Domyślnie

    Ale masz pięknie świąteczny domek! ja za rok też sobie tak aniołki w półeczkach kominkowych poustawiam !
    Planuję takie meble jak Wy -czyli Paged, ale chyba będzie seria Milano -są o ton jaśniejsze od Waszej "Cariny". Po oglądnięciu sof -zaczynam się zastanawiac nad czerowną skórą, ale mój mąż jest ciężki do urobienia w tym temacie.. on chce jakieś jasne -np ecru -ja zresztą też -tylko kto bedzie ze ścierką latał ...

  8. #248

  9. #249
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Dla Ciebie i dla Twojej Rodziny...




  10. #250

    Domyślnie

    Dziękuję za Życzenia Noworoczne i również Wszystkim Życzę
    HAPPY NEW YEAR 2009!!!

  11. #251

    Domyślnie

    RADOŚCI, SZCZĘŚCIA I POMYSLNOŚCI W NOWYM ROKU!!!!!!!

  12. #252
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar reniaS
    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    775
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    253

    Domyślnie

    Utek
    Jeśli nie masz jeszcze dość odpowiadać na pytania dotyczące podłogi w salonie i schodów to ja też zachwycona Twoim domkiem spytam.
    Czy pamiętasz sklep w którym kupowałaś podłogę do salonu i firmę która jest jej producentem ? Proszę także o cenę za m2.
    Na zdjęciach nie ma aż takiego zbliżenia podłogi, ale oglądając w sklepach widziałam że zdarzają się w merbau takie żółtawe kreski, smugi, ciapki sporo jaśniejsze od całości i nie wiem czy tak mają każde deski z tego drewna czy tylko niektóre. Twoje tak mają ?
    Acha, i jeszcze :
    jaką grubość ma ta podłoga?
    czy jest klejona do podłoża czy kładziona na folii i gąbce czyli tzw. pływająca?

    Schody rewelacja. I wogóle całość w pięknych klimatach. I dobrym guście.

    Pomyślności i samych radosnych lat w pięknym domku.
    pozdrowionka ............ Renata
    Retro....dziennik
    Komentarze

  13. #253

    Domyślnie

    Cytat Napisał reniaS
    oglądając w sklepach widziałam że zdarzają się w merbau takie żółtawe kreski, smugi, ciapki sporo jaśniejsze od całości i nie wiem czy tak mają każde deski z tego drewna czy tylko niektóre. Twoje tak mają ?
    Pytanie nie do mnie -ale ponieważ też kupiłam podłogę merbau do salonu -to odpowiem Merbau ma właśnie taką urodę, ze jest w zlote ciapki (nazywają to nawet "zlotym deszczem" ), napewno nie uda Ci się kupic całej podlogi do pokoju unikając ich. My kupilismy 40m.kw. parkietu merbau 2-warstwowego (mamy podłogówkę w salonie), i 95% deseczek ma te zlote ciapki -ale to jest naprawdę piękne drzewo -i ja nawet nie pomyślałam o innym.


  14. #254

    Domyślnie

    Witam wszystkich w Nowym roku 2009
    Renia- tak jak napisała Kachna te żółte kreseczki są typowe dla merbau- niemniej jednak nie są one jakoś szpecące, to takie drobne nitki, z daleka niewidoczne a z bardzo bliska(20cm) je widać ale to dodaje merbau uroku...
    moja podłoga ma grubość 16mm, jest klejona do podłoża, potem była cyklinowana i lakierowana- to zwykły klasyczny parkiet tylko w dużym rozmiarze.
    Co do producenta- nie mam pojęcia -zamówiłam podłogi w salonie Drewno Świata na Zakopiańskiej w Krakowie razem z usługą położenia, umówiłam się tylko na rozmiar klepek i rodzaj lakieru i dlatego niestety nie wiem jak nazywa się producent parkietu...
    Dziękuję bardzo za miłe słowa na temat domku
    Pozdrawiam serdecznie!

  15. #255

    Domyślnie

    zapomniałam o cenie - m2 merbau kosztował 90zł, a położenie 100zł, razem 190/m2 na gotowo.

  16. #256

    Domyślnie

    Ja również witam w Nowym Roku 2009.
    Mam pytanie Utek, czy Twoje okna w wykuszu mają taki sam wymiar jak w projekcie, czy je powiększyłaś ? Z góry dzięki za odpowiedź,pozdrawiam

  17. #257

    Domyślnie

    Witam, Meg- okna są takie mniej więcej jak w projekcie.
    Pozdrawiam

  18. #258
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    śnieżynka

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    141
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Piękny dom ,mam nadzieję, że się Wam dobrze mieszka. Chciałam zapytać o koszt barierki balkonowej ,wygląda super.Z czego jest zrobiona i gdzie jeśli można wiedzieć.

  19. #259

    Domyślnie

    Śnieżynko- barierki zamawiałam u tego Pana www.slusarnia.pl , koszt 3 balustrad troszkę poniżej 3 tys zł. To kute elementy.
    A mieszka nam się wspaniale, choć dziś to już nas trochę przysypało śnieżkiem i się trzeba było za łopaty brać
    Pozdrawiam serdecznie

  20. #260

    Domyślnie

    Właśnie dzisiaj trafilam na to forum - jestem zachwycona - piękne, gustowne wnętrza. Chciałabym się dowiedzieć czy do mycia podlogi z merbau używasz czegoś specjalnego - możesz zdradzić co to jest? Podłoga ma ładny, głęboki kolor...
    Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
    S
    "Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki."

    Paul Michael Zulehner

Strona 13 z 49

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony