dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 48 z 49
Pokaż wyniki od 941 do 960 z 962

Temat: Utkowy dom

  1. #941
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Cytat Napisał GUMISIOWA Zobacz post
    Cześć kochana
    Leże i dorwałam się na chwilke laptopa-syn wiesza karnisze z tatusiem a ja "umieram" bo mnie cos w pracy z nóg zwaliło
    Zastanawiałam się co się z Tobą dzieje bo nie odpisujesz na e-maile Skrzynkę na forum też masz zapchaną Zdrowiej

  2. #942
    Lider FORUM (min. 2800)
    GUMISIOWA

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    BIELSKO-BIALA
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    2.968

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ślężankaaa Zobacz post
    Zastanawiałam się co się z Tobą dzieje bo nie odpisujesz na e-maile Skrzynkę na forum też masz zapchaną Zdrowiej
    jakie maile?
    na FM prawie już nie bywam bo po 8 godz intensywnej przacy przy komputerze nawet nie chce mi się patrzeć w strone laptopa
    jakie maile?

  3. #943
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ślężankaaa
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    1.550

    Domyślnie

    Cytat Napisał GUMISIOWA Zobacz post
    jakie maile?
    na FM prawie już nie bywam bo po 8 godz intensywnej przacy przy komputerze nawet nie chce mi się patrzeć w strone laptopa
    jakie maile?
    Wysłałam Ci chyba z 3 e-maile w pewnym odstępnie czasowym

  4. #944

    Domyślnie

    Mam tylko takie pytanko do UTKA76 (ponieważ od dłuższego czasu śledzę twoje piękne wnętrza) jaka jest odległosc w salonie pomiędzy ściana z półeczkami a telewizorem. Chodzi mi głownie o odległośc oglądającego od telewizora bo mam podobna sytuację i zastanawiem się czy nie będzie to za blisko

  5. #945

    Domyślnie

    Utku76 mam prośbe wstaw prosze kilka fotek z twojej sypialni nigdzie nie moge znaleźć zdjeć z fajnej sypialni w Protonku.Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Tomasz & Koń ; 04-03-2014 o 16:49

  6. #946

    Domyślnie

    Witam!

    GUMISIOWA witam serdecznie !!! Dla Ciebie też wszystkiego naj w Nowym Roku!

    Iwona i Mateusz ta odległość to 4,5 m - u nas nie jest za blisko, ale my mamy malutki telewizor 37 cali (właściwie to głównie dzieci z niego korzystają a my rzadko.......), z większym nie wiem jakby było, ale wydaje mi się, że też oki

    Tomasz & Koń jak tylko znajdę chwilkę to zrobię zdjęcie sypialni albo znajdę jakieś w archiwum i coś wkleję.

    Póki co zakupiłam sobie znane wszystkim ikeowskie poduszki z sowami- no cudne są i nie mogłam się powstrzymać






    W salonie mam jeszcze do wymiany lampy nad stołem jadalnianym. Tylko nie wiem jakie by tu były najlepsze???

    Pozdr!
    Ostatnio edytowane przez utek76 ; 16-01-2014 o 22:57

  7. #947
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    No i tak miało być. Tak to sobie wyobrażałam.
    Bardzo mi się podoba salon po metamorfozie, brawo
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  8. #948

    Domyślnie

    tolu bardzo dziękuję! To dzięki Tobie taki kolor sofy

  9. #949
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Witaj Utek,
    wpadłam z rewizytą, na ogród zrobiłam wieelkie oczy śliczny jest i ta trawka WOW ( ja mam schize na tym punkcie - już dwa sezony walczę z chwastami, kretami i nornicami o piękny gęsty trawniczek)
    Piękny też narożnik, o niebo lepsiejszy od czerwonych sof
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  10. #950
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Alija
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Rybnik/Herne
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    661

    Domyślnie

    Utek76 i ja z rewizyta Piekne wnetrza, naroznik sliczny Ogrod wspanialy, do czego ja obawiam sie, ze nie bede miala reki.
    Czytalam, ze planujecie zrobic taras z drewna bangkirai my tez zastanawiamy sie nad takim rozwiazaniem. Jaki duzy macie taras?

  11. #951
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karolinja

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    Utek, masz piękny domek. Wnętrza po prostu genialne!!!

    Podłoga na dole to merbau. Na górze jesion. A jakie masz listwy przypodłogowe? cała góra ma na podłodze jesion? Interesuje mnie jak wygląda kolorystycznie połączenie schodów i koloru podłogi na górze. Możesz wrzucić jakąś fotkę? Potrzebuję inspiracji. Okna u mnie są w kolorze orzech. Drzwi wewnętrzne też planuje ciemne, tak jak u Ciebie. Na dole w salonie merbau (tak jak u Ciebie) lub coś podobnego, plus jasny błyszczący gres. Górę chcę zrobić już jaśniejszą. No i teraz pojawia się problem z kolorem schodów. Na dole nie będą mieć kontaktu z drewnianą podłogą, na górze a i owszem. Ponieważ masz fantastyczny gust proszę Cię o radę

  12. #952
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Utku,

    mam nadzieję, że nie pogniewasz się, jeśli wkleję u Ciebie:

    prośbę o wsparcie dla Córeczki jednej z naszych koleżanek z forum

    Edyty E&K

    dziewczynka ma ciężką wadę serca i wymaga pilnej operacji we Włoszech:


    http://forum.muratordom.pl/showthrea...84#post6331484

  13. #953

    Domyślnie

    Witam!

    Sharlotka jak mogłabym się gniewać o coś takiego? Cegiełka dla Zuzi poszła już i z utkowego domku

    vesila witam u mnie z tym ogrodem to chyba jednak przesada, bo nic specjalnego się w nim nie dzieje! A trawnik wcale nie taki cudny- oj pełno w nim chwastów, czego na zdjęciach nie widać, ale uwierz mi- one tam SĄ i to w niemałych ilościach

    Alija witam serdecznie! Co do ogrodu, to ja zanim nie przeprowadziłam się na wieś, to też myślałam, że nie będzie mnie to jakoś specjalnie zajmować, ale jak już zacznie się u siebie dłubać i sadzić to się zmieniają gusta i nagle się to lubi Co do tarasu- to my mamy około 40m2.

    karolinja listwy przypodłogowe na dole to merbau a na górze dąb (miał być jesion, ale listwy które miała firma od parkietu były już pomalowane jakimś innym lakierem i przy mojej jasnej jesionowej podłodze wyglądały na żółte paskudy, więc wzięłam dębowe i wygląda oki). Co do schodów, to na Twoim miejscu zrobiłabym pod kolor podłogi na dole- z salonu nie widać górnej podłogi, więc jak zrobisz z jasnego drewna to nie będzie wiadomo do czego miały pasować te schodki. A z góry podłogę na dole widać i schody się nie kłócą, dodatkowo nawiązują do ciemnych drzwi wewnętrznych i ciemnych okien- u nas tak to wygląda:


    Tomasz&Koń wklejam obiecane zdjęcia sypialni:




    Bardzo dziękuję Wszystkim za tyle miłych słów!!!

    Pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez utek76 ; 25-01-2014 o 17:59

  14. #954

    Domyślnie

    Mam jeszcze pytanie odnośnie ramek nad oknami z czego sa zrobione i ile maja cm,Czy tapeta w sypialni jest tylko na jednej ścianie??
    Dziękuję i pozdrawiam
    P.S Utku jeśli posiadasz fotki z twojej pralni wstaw je prosze.
    Ostatnio edytowane przez Tomasz & Koń ; 04-03-2014 o 16:48
    Monika&Tomasz

  15. #955
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karolinja

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    2

    Domyślnie

    utek76, dziękuję

    A jeszcze mam pytanie co do ciemnych mebli w kuchni, czy trudne są w utrzymaniu? Bardzo się brudzą, palcują? I to samo z gresem polerowanym. Czytałam różne opinie na temat utrzymania go w czystości. Jedni piszą, że nie ma z tym problemu, inni, że znać każdą smugę i trzeba polerować miękką szmatką. A jaka jest Twoja opinia? I czy bardzo jest śliski? Chodzi mi tutaj o dzieci, które wiadomo w miejscu nie usiedzą, a nie chciałabym zbierać wybitych zębów

  16. #956

    Domyślnie

    Trafiłam przypadkiem szukając inspiracji kominkowych i tak tu pięknie!!!

  17. #957

    Domyślnie

    Witaj Utek,
    powiedz mi proszę z jakiej grupy materiałów masz nowy narożnik? jak się sprawdza przy dzieciach?
    Widziałam go na żywo i bardzo mi się spodobał, czy masz funkcję wyciąganych foteli?
    A gdzie się podziały zerwone sofy?
    Pozdrawiam
    efi26

  18. #958

    Domyślnie

    Witam,
    ja też proszę o odpowiedź z jakiego materiału jest narożnik i jaki rozmiar ponieważ pytałam o ten life w carabu i troszkę mnie zaskoczyli ceną( jaka nazwa tego kolorku)
    Pozdrawiam.
    Anetka i Bogdan

  19. #959

    Domyślnie

    Witam,

    mogłabym się dowiedzieć skad jest narożnik w salonie? Bardzo mi się podoba Pięknie tu u Ciebie

  20. #960

    Domyślnie

    Witam baardzo serdecznie po długiej przerwie
    w międzyczasie udało się nam zrobić kostkę przed domkiem, powolutku po 8 latach od "pierwszej łopaty" zbliżamy się do wykonania tarasu i będzie można powiedzieć, że domek skończony i wykończony, a następnie przystąpić do...remontów

    Wstawiam kilka fotek
    Odpowiadam też Wszystkim zainteresowanym moim narożnikiem w salonie: materiał, z którego wykonana jest sofa to HAITI 34. Muszę powiedzieć, że po ponad dwóch latach od zakupu sofa jest w stanie idealnym, nie ma absolutnie żadnych plam i śladów użytkowania A swoje przeszła, bo mam 2 dość małych dzieci

    Wstawiam zdjęcia kostki i salonu (świątecznego sprzed 2 lat), bo coś poprzednie zdjęcia w międzyczasie przestały istnieć Dodam, że udało mi się też zmienić lampy nad stołem jadalnianym w salonie na 2 srebrne na wysoki połysk, w wolnej chwili zrobię zdjęcie

    Pozdrawiam Wszystkich Starych i Nowych bywalców tego Forum!














Strona 48 z 49

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony