dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 54 z 54
  1. #41

    Domyślnie

    Ale się tu przyjemnie zrobiło! Same uprzejmości!
    Oczywiście, że tu są sami uprzejmi ludzie, a że czasem poskaczą sobie do oczu... BTW, czy ktoś wie, co robi Sergey - ten to potrafił ożywić dyskusje - zwłaszcza o Ytongu. Może jednak zaczął budować.
    A co do zasad na forum (nie tylko tym), są one proste i takie same jak w życiu. Im ktoś jest uprzejmiejszy i "cichszy", tym na większą życzliwość może liczyć. Przecież gdy idziemy do najlepszych nawet przyjaciół, robimy grzeczne "puk puk", a nie krzyczymy już z podwórka: "Cześć stare konie, co tam u was słychać". No chyba że napadli nas po drodze miejscowi menele i wołamy o pomoc.
    Czasem staram się pomagać na forum komputerowym i tam jest w obiegu taki oto samouczek dla zadających pytania:
    http://rtfm.bsdzine.org/

    Pozdrawiam
    Jaka piękna katastrofa ...

  2. #42

    Domyślnie

    No cóż, miałam rację. Cieplutko i serdecznie. A przecież bardzo trudno jest znaleźć się w grupie tak zwartej i zgranej jak Wasza. Oczywiście, że życiowe zasady dobrego zachowania obowiązują na każdej płaszczyźnie życia, ale sa one ogólne, a często diabeł tkwi w szczegółach. Dzięki, Opal, za radę - jestem blondynką (wprawdzie teraz już sztuczną, ale jednak) i masz rację to działa!!!
    Z wyszukiwarki korzystam coraz sprawniej (różne gwiazdki, końcówków jak mrówków), ale jeszcze i tak zdarza mi się trafiać na ten właściwy opis okrężną drogą
    Dzięki, jprzedworski, za adres. Cukiereczek!
    A poza tym, co Wam, a może już nam zależy, może przejrzymy pytania Murator-ki i poodpowiadamy na temat, bez odsyłania do archiwum?
    Pozdr, A.

  3. #43
    Guest

    Domyślnie

    tomek,
    nie anonimowo
    tylko niezalogowanie


    a jakoś tak...


    pzdr
    opal

  4. #44

    Domyślnie

    Zgadzam się z Muratorką ! Pełno tu złośliwców i wszystkowiedzących (oczywiście po lekturze muratora). Najłatwiej osiągnąć pomoc na forum dupowłazom i wazeliniarzom. A jak się do nich nie należy (jak Ty i ja) to już brać forumowiczów Cię i Mnię zaszczuje. Poza tym kupa tu gadulstwa nie na temat (tak jak w Twoim poscie ludzie pitolą cos o jakis psach i nosówkach).
    Owszem, jest też kilka osób życzliwych z bogatym doświadczeniem budowlanym i ich opinie warto czytać. Reszta to barachło (coś, gdzieś zasłyszane, przekręcone i zakrecone jak słoik.
    Pozdrawiam Muratorko.
    P.S. Zaraz się na mnie rzucą ze swoimi błyskotliwymi i pseudozabawnymi komentarzami ...
    Sergio

  5. #45
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Pozdrawiam Zaszczutego Sergio,
    My name is
    Barachło

    PS. Polecam lekturę innych wątków i postów Muratorki, są zajebiście na temat
    (to jest własnie błyskotliwy i pseudozabawny komentarz jakiego oczekiwałeś)

    Sorry, ale na taki tekst jak twój poprostu szkoda nafty.
    Nie podoba się towarzystwo na forum to ...droga wolna.
    A juz sądziłam, że ten wątek idzie w jakimś bardziej konstruktywnym kierunku -propozycja kodiego, jestem całym sercem za
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sergio
    Zgadzam się z Muratorką ! Pełno tu złośliwców i wszystkowiedzących (oczywiście po lekturze muratora). itd.
    jesteś żałosny... i to by było tyle na ten temat ...

  7. #47

    Domyślnie

    Sergio,
    Takie jest życie, tacy są ludzie i takie są psy. Jeśli myślisz, że nagle wszystko stanie się proste, oczywiste i prawdziwe, to chyba musisz przenieść się nie tylko do innego forum ale i do innego życia.

    "Nikt nie jest doskonały" - Pół żartem, pół serio.
    Jaka piękna katastrofa ...

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    no i temat umarł, a tak się fajnie zapowiadało

  9. #49

    Domyślnie

    Może nie umarł. Po prostu ci, którzy w pracy mają dostęp do internetu i zamiast pracować, wypisują różne dyrdymały , poszli do domu.
    Jaka piękna katastrofa ...

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Sergio, a może stworzysz własne forum, na które będziesz dopuszczał tylko tych któryz będą Ci odpowiadali poziomem wypowiedzi i znajomością zagadnień? Nikt tu nikogo nie zmusza do bywania na tym forum. A mieszkanie czy dom, to nie tylko fundamenty ściany i dach. To także jego mieszkańcy ze wszystkimi problemami i radościami. To psy, koty, dzieci, teściowie i starzejący się rodzice. To wszystko sprawia, że dom jest domem. I każdy dom jest inny. Tak jak inny jest każdy z nas.
    Czy tego nie rozumiesz?
    Pomyśl o tym.
    Pozdrawiam

  11. #51

    Domyślnie

    Sergio, trafiłeś mnie w "miękkie". Miałam kiedyś psa, który zachorował na nosówkę. Z Twojej wypowiedzi widać, że wrażliwością Bozia Cię nie obdarzyła, niestety. Jeśli nie znasz uczucia żalu i bezradności i nie miałeś przepłakanych w poduszkę nocy, to postaraj się chociaż uszanować uczucia innych.

  12. #52

    Domyślnie

    Każde urządzenie ma taki guziczek, czasem czerwony, aby łatwiej w niego trafić. Nie odpowiada to co się dzieje, to go naciskam i

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luśka
    Sergio, trafiłeś mnie w "miękkie". Miałam kiedyś psa, który zachorował na nosówkę. Z Twojej wypowiedzi widać, że wrażliwością Bozia Cię nie obdarzyła, niestety. Jeśli nie znasz uczucia żalu i bezradności i nie miałeś przepłakanych w poduszkę nocy, to postaraj się chociaż uszanować uczucia innych.
    Przepraszam
    Sergio

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sergio
    ["]
    Przepraszam
    Sergio
    Miłe

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony