dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie jastrych w okolicy kominka

    Witam,

    Będę robił posadzkę i pytanie dotyczące okolicy kominka (myślę o małym/średnim wkładzie 'rekreacyjnym' np. Supra Astra).
    Jak poprawnie wylać tu jastrych? Czytałem na forum, że styropianu się pod kominek nie daje.
    1. Czy styropianu nie daje się tylko pod kominkiem (bo ciężki) czy też w jakimś promieniu poza nim?
    2. Jak odizolować nieocieplany jastrych w okolicy kominka od reszty posadzki?
    3. Jak zrobić dylatację przy tym kominku?
    4. Czy parkiet kłaść przy samym kominku, czy może kafle… a może jeszcze coś innego?
    Na wszystko patrz z jaśniejszej strony...

  2. #2

    Domyślnie

    Halo!
    Pomóżcie
    Na wszystko patrz z jaśniejszej strony...

  3. #3

    Domyślnie

    Styropianu nie daje się ze względu na ciężar kominka i tylko tyle ile wynika z konstrukcji kominka (nie samego wkładu)

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzysztofh
    Styropianu nie daje się ze względu na ciężar kominka i tylko tyle ile wynika z konstrukcji kominka (nie samego wkładu)
    Prawdą jest to ale nie tak całkiem. Gdyby tak było to nie dawało by się styro pod kredens z rodowa porcelaną, pod kanapę gdzie rodzina zasiada do telewizji czy obiadu a na imprezach byłby zakaz tańczenia powyżej 5 osób naraz na parkiecie
    pozdrawiam
    Sławek

  5. #5

    Domyślnie

    Ja dałem 5 cm styroduru zamiast 10 cm styropianu. Wyszło więc 10 cm betonu. Nie mam mostka cieplnego a kominek jak stał tak stoi
    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony