dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 9
Pokaż wyniki od 161 do 167 z 167
  1. #161
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Agola
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    720
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    305

    Domyślnie

    Dziękuję za wszystkie miłe słowa, aż się cieplutko robi na sercu. Zawiodłam jednak chyba tych, którzy chcą coś poczytać, bo u mnie to raczej foto-dziennik

  2. #162

    Domyślnie

    Hej Agola. Poszukuję informacji na temat piwniczek pod tarasem i wyświetliła mi się Twoja Jak po tych kilku latach użytkowania Wasza sprawdza się w praktyce? Jakiej wysokości jest Wasza piwniczka? I ostatnie pytanie- czy oprócz narzędzi (jak wspominałaś w którymś ze swych wpisów) trzymacie w niej np. drewno do kominka? Będę wdzięczna za odpowiedź, mamy dylemat i tysiąc pomysłów na nasz taras, który ze względu na ukształtowanie działki nie może być taki, jak sobie zaplanowałam... Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Pozdrawiam. Aga

  3. #163
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Agola
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    720
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    305

    Domyślnie

    Cześć Aguś! W naszej nieplanowanej piwniczce, która ma 1,70 wysokości (bo tak wyszło), ale jest szeroka trzymamy prawie wszystko: wszystkie narzędzia do ogrodu, doniczki, ziemię, karmniki, środki do roslin, kosiarkę, grill itp.
    Drewno do kominka mamy w drewutni - bo musi być na powietrzu
    Pozdrawiam

  4. #164
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    SantaB

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Poniatowa
    Kod pocztowy
    24-320
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, Zainteresował mnie ten blog. Wszystko takie ciekawe, że straciłam pół dnia na podziwianie. Zastanawiamy się nad budową tego projektu. Czy dobrze zrozumiałam, że Wasz dom ma garaż na 1 auto? Mogłabym uzyskać więcej informacji? Ile wyniosły koszty budowy? Czy da się urządzić sypialnię nad garażem jak będzie miał 1 stanowisko? Czy u Was jest odległość po 4 metry z każdej strony do sąsiada? Bo my mamy działkę szerokości 21 metrów i nie wiem czy to nie za mało do tego domu. Bardzo proszę o kontakt: [email protected]. Pozdrawiam

  5. #165

    Domyślnie

    Wielkie dzięki Agola za szybką odpowiedź. W naszym przypadku też ta przestrzeń nie była planowana, ale chyba będzie funkcjonalna. Zwłaszcza, że mieści się tam tyle rzeczy, które wymieniłaś. Pozdrawiam serdecznie i z góry zapowiadam, że czasem będę się do Ciebie "wpraszała", żeby podziwiać i szukać inspiracji

  6. #166
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ana.
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.032

    Domyślnie

    Witam u Ciebie,śliczny domek masz i ogród piękny Mam pytanie odnośnie płytek położonych na schodach .jaka firma i kolor,bo też chcę podobny kolor położyć A i jeszcze zapytam ,po jakim czasie stwierdziłas.że chcesz tu mieszkać,bo wiem,że na początku najlepiej nie było
    Ja za miesiąc się przeprowadzam i też mam pewne obawy, czy się przyzwyczaję.Podobnie jestem typowym blokersem
    Pozdrawiam cieplutko

  7. #167
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Agola
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    720
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    305

    Domyślnie

    Ana, są to płytki firmy Paradyż - Aquarius brązowy. Mieszkamy 6 lat, przyzwyczaiłam się tak po 3, ale i tak chyba na stare (choć jeszcze odległe) lata przeniosę się do bloku

Strona 9 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony