dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 12
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 236
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał niezapominajka
    Czy tak można?????
    pewnie że można
    przebijanie samego siebie to najlepsza zabawa
    Cywilizacja to niekończący się ciąg potrzeb, których nie potrzebujemy [Mark Twain]

  2. #42

    Domyślnie

    a ja się troszke speszyłam....
    http://www.twojprojekt.pl/projekty/koral_2
    --------------------------------------------------------
    z marzeniami świat jest piękniejszy...

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek1950
    Do uzyskania 8000 zł by zakupić niezbędny sprzęt dla Bogusi, brakuje nam tylko... 2630 zł (stan na godz. 21.10 w dniu 09.06.200
    A niektóre fanty jeszcze "nieobstawione".
    Było kilka pytań do kiedy licytacja... odpowiadam tylko za siebie, bez żadnych konsultacji. Marzeniem moim jest by uzyskać te 8000 zł i zakupić potrzebny sprzęt.
    Brakuje juz naprawdę niewiele.
    Kto jeszce coś zalicytuje, kto da więcej?

    Tomku, ustal koniec licytacji, bo wiele osób przyspiesza przed końcem - to jest ten dreszczyk - walka
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Niezapominajko, jestes świetna.
    Forumowicze, bierzcie przykład i licytujcie. Zostało tak niewiele, a możemy zrobić tak dużo.

    No nie, nie jestem Sir Winston Churhill. Wybaczcie. On powiedział podobnie, ale w zupełnie innej sytuacji.

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Nefer, a może nie ,tylko kwota? 8000 zł, co o takim rozwiązaniu myslisz? Jeśli zbierzemy więcej, to przecież może można będzie dokupić coś potrzebnego dla Bogusi.

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    No, ja też bym się sama przebiła - gdybym wiedziała, ile do końca aukcji zostało

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Jeśli licytujemy do 8000 zł, a tyle potrzeba, to dziś o godz. 22:30 brakowało 2465 zł. Możemy licytować jak w "Lalce" Prusa. Po rube... sorry, po złotówce, ba nawet po jednym groszu.

  8. #48
    ELITA FORUM (min. 1000)
    aka-jonek

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    1.039
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    252

    Domyślnie

    A ja poproszę Dyzia (makatka Dyzio nr 25 ) za 50 zł
    aka

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek1950
    Nefer, a może nie ,tylko kwota? 8000 zł, co o takim rozwiązaniu myslisz? Jeśli zbierzemy więcej, to przecież może można będzie dokupić coś potrzebnego dla Bogusi.
    Wiem, ale największy dreszczyk jest na samym końcu
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Proszę doszło 50 zł za makatkę Dyzio, a jak będzie 7500 zł to się zacznie licytacja, młotek będzie stukał jak hiszpańskie kastaniety. Trzeba tylko zaglądać na forum.

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał markoto
    Torba nr 27 - 80zl
    Powiem na razie - 90 To chyba będzie najdroższa torba w okolicy - coś tak czuję
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Cytat Napisał markoto
    Torba nr 27 - 80zl
    Powiem na razie - 90 To chyba będzie najdroższa torba w okolicy - coś tak czuję
    Nefer, ale będziesz szpanować. Sądzę, jednak że ktoś przebije.

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    To ja sprobuje na razie z woreczkiem a potem pomysle nad Nefer Nr 26 50zl

    I 19b za 25zl na razie

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał markoto
    To ja sprobuje na razie z woreczkiem a potem pomysle nad Nefer Nr 26 50zl

    I 19b za 25zl na razie
    Markoto- dziękujemy bardzo, bardzo serdecznie. Po Twojej licytacji na forum mamy już zebranych 1235 zł ...a do pełnej satysfakcji zostało nam jeszcze 2330 zł do zebrania...
    Kochani jak myslicie damy radę do wakacji?. Fajnie byłoby zakończyć licytację przed wakacjami.
    No i jeszcze mamy sporo przedmiotów, których nikt jeszcze nie licytował.
    Zapraszamy do udziału

    pozdrawiam

    Edzia

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Cytat Napisał niezapominajka
    Czy tak można?????
    pewnie że można
    przebijanie samego siebie to najlepsza zabawa
    Zatem bawimy się - Życzliwa przebija swoją cenę za kartkę nr 17 b do 50 zł

    W swoim imieniu za drugą parę pantofli - Nr 29 daję 45 zł

    pozdrawiam

    Edzia

  16. #56
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Przed chwilą otrzymałam baaaardzo wartościową wiadomość na priv., aż serce mi mocniej zabiło z wrażenia.

    Otóż pewien nasz wspaniały forumowicz chcący pozostać anonimowym zalicytował następująco:
    Nr 19 c 250 zł
    Nr 19 d 250 zł
    Nr 19 e 250 zł


    Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję tajemniczemu forumowiczowi za znaczne poprawienie stanu naszej licytacji

    pozdrawiam

    Edzia

  17. #57
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar bartolinka
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    820
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    291

    Domyślnie

    to ja jeszcze poproszę Zeljkową kartkę 18a - 35zł

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartolinka
    to ja jeszcze poproszę Zeljkową kartkę 18a - 35zł
    Bartolinko serdecznie dziękujemy
    Ależ to był celny strzał.
    Swoją licytacją pięknie zaokrągliłaś aukcyjne sumy.
    Zebraliśmy Kochani na forum 2065 zł, ogólnie 6500 zł, musimy jeszcze zebrać...jak w tytule ..1500 zł

    pozdrawiam i zapraszam do licytacji

    Edzia

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    A ja to bym jeszcze Redakcję Szanowną zachęciła do włączenia się w licytację. Na pewno wiele radości sprawiłoby naszym Redaktorom zdobycie jakiegoś przedmiotu na aukcji i osobiste zaangażowanie w tak szczytną akcję.
    Redakcjo, dajcie czadu!!!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  20. #60
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    odlo78

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    305

    Domyślnie kartka 18F Zelijki

    taka energia z Was bije że dałam się wciągnąć : poproszę o karteczkę Zelijki 18f za 30zł

Strona 3 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony