dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 31
  1. #1

    Domyślnie Piątek k#$%^&*a trzynastego!

    Właśnie skręciłam nogę na prostej drodze. W płaściutkich balerinkach na gładkim jak stół asfalcie!!!! Carrrramba!

    Przedtem spotkałam jeszcze miłą zakonnicę i czarny kot przebiegł mi drogę, więc nie wiem czy to na pewno ten piątek*, ale na pewno sina i mało sprawna jest moja kończyna bieżna. A tak jej dzisiaj potrzebuję!

    Dopadło Was coś dzisiaj?


    *wężykiem, wężykiem!

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    tak ..dopadło mnie ....wkurw..po-meczowe i ból głowy
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    mnie na szczęście nie, ale nie chwal dnia przed zachodem słońca
    Mam jednak znajomego, który wręcz panicznie reaguje na hasło "piątek 13-ego". Jego tata tego dnia zginął w wypadku samochodowym.

  4. #4

    Domyślnie

    A ja mogę powiedzieć że 13 jest dla mnie bardzo szczęśliwa właśnie 13 czerwca brałam ślub świadomie choć były inne daty do wyboru i inni odradzali jak by to miał być koniec świata pod 13 mieszkam od urodzenia i też nie zauważyłam żebym miała więcej nieszczęścia od innych to po prostu kolejny numer po 12 , a że w tym roku 13-nasty wypadł akurat w piątek no coż dzień jak codzień W piątek 13-ego życzę wszystkim forumowiczom jak najwięcej szczęścia i zero pecha w życiu codziennym i na budowie pozdrowienia aga

  5. #5

    Domyślnie

    o kurcze....wkopałam wczoraj szambo a dzisiaj trzynastego pada....
    w mojej głowie kiełkuje juz nowy dom

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar sys
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    389
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    ...nic mi się dziś nie chce... zasiałem trawę na placu zabaw, przygniotłem wałem, z nieba leci kapuśniaczek...

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    dajcie trochę tego deszczu do nas

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi
    dajcie trochę tego deszczu do nas
    dziś lepiej nie, bo będziesz musiała arkę budować

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    jest tak sucho, że ziemia wchłonie wszystko

  10. #10

    Domyślnie

    jest opisany piątek trzynastego tym samym rozpoczynam 13 tydzień bez papierosa...

  11. #11
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    odlo78

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    305

    Domyślnie Re: Piątek k#$%^&*a trzynastego!

    Cytat Napisał bratki
    Właśnie skręciłam nogę na prostej drodze. W płaściutkich balerinkach na gładkim jak stół asfalcie!!!! Carrrramba!
    bratki współczuję, a Ty się obcasów bałaś że wypadkiem grożą nota bene nową podpowiedź dałam odnośnie tej Pani na obcasach w moim wątku ...

  12. #12

    Domyślnie Re: Piątek k#$%^&*a trzynastego!

    Cytat Napisał odlo78
    Cytat Napisał bratki
    Właśnie skręciłam nogę na prostej drodze. W płaściutkich balerinkach na gładkim jak stół asfalcie!!!! Carrrramba!
    bratki współczuję, a Ty się obcasów bałaś że wypadkiem grożą nota bene nową podpowiedź dałam odnośnie tej Pani na obcasach w moim wątku ...
    widziałam ! jak sęp się rzuciłam i... spłynęłam 13!

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał selimm
    tak ..dopadło mnie ....wkurw..po-meczowe i ból głowy
    o, to tak jak mnie a może z Tobą ten mecz oglądałam , bo nie pomnę
    Już wiem ! - jeśli ten ból pochodzi "z Finlandii" to znaczy, że z Tobooom selimm

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Piątek 13-go jak dla mnie centralnie do d.... - na wstępie w robocie zjeb#$%&$# mi się ksero kolorowe , roboty huk przy tym i telefony się urywają ... potem pożegnałam na miesiąc moją młodszą gwiazdę (na wakacje pojechała) i teraz siedzę jak na szpilkach i czekam na telefon czy dojechali szczęśliwie ... spodziewany za około 2 godziny ...to chyba najdłuższe dwie godziny w tym roku

    tak, że kuźwa coś w tym jest
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka

    tak, że kuźwa coś w tym jest
    Nooo, nawet mojemu kotu ktoś narobił do kuwety. Patrzy zdegustowana!

  16. #16

    Domyślnie

    U mnie generalnie też do d...
    - w pracy rano okazało się, że w nocy wywalił się program, który pisałem przez ostatnie 2 tygodnie i wczoraj po południu wreszcie uruchomiłem (przynajmniej tak mi się wydawało) - a powinien być wdrożony u klienta już 3 dni temu.
    - w międzyczasie okazało się, że firma, która robiła mi szablony do wiercenia i montażu sztachet na moim upragnionym ogrodzeniu zrobi to dopiero na poniedziałek - a ja na weekend zaplanowałem roboty, zaprosiłem ludzi do pomocy i nawet catering zapewniłem Firmie powiedziałem, żeby się ugryźli w d... i nie muszą już się śpieszyć, bo mam dzięki ich obiecankom" kolejny tydzień w plecy i szablony będą mi potrzebne dopiero pod koniec tygodnia.
    - miła Pani z PKO SA kolejny raz słodkim głosem oznajmiła mi, że nie wie, dlaczego nie działa moja karta bankomatowa, i najprawdopodobniej będę musiał znowu złożyć wniosek o nową kartę (to już czwarty raz ) - i w ten sposób od czasu migracji BPH -> PKO SA nadal nie mogę wypłacać pieniędzy z konta jak człowiek, tylko muszę przelewać na konto w innym banku i wypłacać z tego konta. Całe szczęście, że dostęp internetowy do konta w PKO SA udało się jakiś czas temu wreszcie uruchomić, bo inaczej pewnie bym się dawno pochlastał. Tak czy siak, coraz bardziej dochodzę do wniosku, że wygody przy spłacie rat kredytu nie są warte tego horroru, jakiego uczestnikiem (bohaterem?) muszę być po przeniesieniu do PKO SA.
    - ta sama miła pani równie słodkim głosem oznajmiła mi, że nadal nie ma decyzji co do renegocjacji warunków kredytu - to już prawie 2 miesiące od czasu, jak złożyłem wniosek i stosowne papiery.

    13 piątek rulez !!!!
    GL-189 Olszewnica Stara
    Hobby: zwariowane pomysły, zawracanie głowy i takie tam różne...
    Zlot Forum 2009.06.27 Urzut: http://forum.muratordom.pl/spotkanie-forum,f138.htm

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    U nas dzisiaj po wielu tygodniach suszy spadł deszcz.
    I zagotowałam wszystkie słoiczki, które w środę porobiłam.
    I zrobiłam mnóstwo konfitur truskawkowych i syropu truskawkowego.
    I Mąż mi zaczął tynkować kuchnię i budować murowane szafki.
    Oby tak do samego końca dzisiejszego dnia.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    To u Ciebie truskawki już takie tanie, czy tak owocują własne? U nas "obce" jeszcze drogie, a własne w pierwszym roku są jedynie zakąską do kupowanych. Czekamy na tańsze, żeby zamrozić. A może w tym roku spróbuję (pierwszy raz w życiu) zrobić konfitury? A może lepiej nie? Bo jak mi się wszystkie zepsują, to mnie trafi! A w sklepie można kupić...

    Dopiero od Was dowiedziałam się, że dzisiaj 13 (że piątek wiedziałam). Nic złego się nie stało. Wprawdzie do północy jeszcze kilka godzin, ale może miną spokojnie...

    A a'propos skręcania nóg, to przeprowadziłam iedyś interesujący dialog z ortopedą, który chciał mi wmówić, że majac tak a nie inacej zbudowane stopy (bardzo oryginalnie) muszę sobie koniecznie często skręcać nogi w kostkach. Za żadne skarby nie dał się przekonać, że nie. On wiedział lepiej, bo w końcu jest lekarzem!!! Prawie się na mnie obraził i podsumował "no tak, nauczyciele zawsze muszą wiedzieć lepiej!".
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Agduś truskawki juz od wczoraj drozeja, bo sie koncza ze wzgledu na susze. Ja w poniedzialek mrozilam 8 kg (mialam nosa zeby nie czekac).

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    U nas właśnie pada, wiec może się jeszcze nie skończą. Nasze prywatne dopiero zaczynają dojrzewać, ale u mnie wszystko takie opóźnione w rozwoju. A może to tak odmiana jest?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony