dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 57
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1950
    no, aż się nie mogę doczekać września,
    I wzajemnie
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    kurna, ja wcale nie przeglądam ofert...
    u nas jest tylko jedna agencja...
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie Re: Facet kontra ogłoszenia

    Cytat Napisał alabama12
    ogląda konkretne ogłoszenia, z numerami telefonów, stawkami itp.
    To po prostu ekonomista. Oblicza ile w domu zarobi z zoną... I czy zone już zatrudnić czy jeszcze poczekać...
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    i czy warto żonie głowę rano zawracać za 20 pln
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie Re: Facet kontra ogłoszenia

    Cytat Napisał retrofood
    Cytat Napisał alabama12
    ogląda konkretne ogłoszenia, z numerami telefonów, stawkami itp.
    To po prostu ekonomista. Oblicza ile w domu zarobi z zoną... I czy zone już zatrudnić czy jeszcze poczekać...
    Ekonomista jak się patrzy. Co będzie kupował kota w worku lub przepłacał
    A że ceny w tej branży ostatnio podskoczyły to musi pewnie liczyć każdą złotówkę Ja mam tak samo, trzy razy obejże każdą złotówkę wydaną na budowę
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał retrofood
    kurna, ja wcale nie przeglądam ofert...
    u nas jest tylko jedna agencja...
    U to nie dobrze, to źle wpływa na ceny. W każdym biznesie musi być zdrowa konkurencja, bo inaczej biedny klijent traci
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    A ja powiem jedno: nie szukam u Męża, nie podejrzewam, nie czyham. Ale gdybym jednak "powzięła wiadomość" jakoś, że przegląda tego typu ogłoszenia albo zbiera wizytówki - miałabym dzikie pretensje. Jeżeli nie jest mu potrzebne korzystanie z tych usług, to po cholerę przegląda oferty? Niech sobie oferty kupna kopalni złota poprzegląda albo fryzjerów damskch czy dentystów - dlaczego akurat interesują go oferty panienek? Niech mi nikt nie wmawia, że facet nie bierze pod uwagę skorzystania z usług - faceci są konkretni, jak ich coś nie interesuje, to tego nie czepiają. Przegląda - znaczy ma w tym interes.
    I to jest jakaś forma zdrady.
    Jeżeli wyznaje się kobietę przed ludźmi i czasem przed Bogiem, to powinno się dotrzymywać przysięgi.
    Nikt mi nie wmówi, że jak ktoś ogląda wystawę w cukierni to absolutnie nie chce spróbowac ciastek.
    Uczciwym trzeba być wobec drugiego człowieka. I tyle.
    Nie szukać, nie podejrzewać.
    Jednak, skoro już to wiadomo - czujnym być i nie udawać, że nic się nie stało, bo się stało. Facet rozważa skorzystanie z usług. Zupełnie inna kwestia - dlaczego tak się dzieje.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Depesia, ale on sobie na gołe du.py po prostu patrzy ... A opisy tez czasem mają ciekawe
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    a goła d.upa fajna jest

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1950
    a goła d.upa fajna jest
    a już szczególnie od przodka...
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    To niech se, q...a, świerszczyk kupi, tam lepsze zdjęcia są. I bez adresów i ofert cenowych.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Depesia, ale on sobie na gołe du.py po prostu patrzy ... A opisy tez czasem mają ciekawe
    Właśnie te opisy są czasem njlepsze, zawsze można się pośmiać
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał dompodsosnami
    To niech se, q...a, świerszczyk kupi, tam lepsze zdjęcia są. I bez adresów i ofert cenowych.
    Aaaaaaaaaa no to bardzo dobre rozwiązanie
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  14. #34
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar bosia
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    492

    Domyślnie

    Cytat Napisał retrofood
    Cytat Napisał 1950
    a goła d.upa fajna jest
    a już szczególnie od przodka...
    tego po mieczu czy po kądzieli ?

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał dompodsosnami
    To niech se, q...a, świerszczyk kupi, tam lepsze zdjęcia są. I bez adresów i ofert cenowych.
    no ale wtedy, gdy późno wieczór przychodzi do domu, to nie wie, czy opłaca się żonę budzić...
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał bosia
    Cytat Napisał retrofood
    Cytat Napisał 1950
    a goła d.upa fajna jest
    a już szczególnie od przodka...
    tego po mieczu czy po kądzieli ?
    po mieczu.
    a własciwie, to po opakowaniu do miecza
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  17. #37

    Domyślnie

    Alabama, to Ty najlepiej znasz swojego faceta. Być może tylko sprawdza na co go stać, być może rzeczywiście ma potrzebę skorzystania z us`lug takich pań, być może juz korzysta, może to erotoman i trzeba to leczyć, kto to wie...
    W sumie problem tkwi nie tylko w kwestii zaufania, sprawdzania, szpiegowania, bo jak ma co`s zrobić to i tak zrobi i możesz się o tym nie dowiedziec, ważne by się zabezpieczal, w końcu potem wroci do twego `lóżka...

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alabama12

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    6

    Domyślnie

    Po pierwsze: nie szpieguję, nie sprawdzam, nie przeglądam. Ufam mu, ale nie bezgranicznie.Adres po prostu był zapamiętay w okienku adresowym w Windowsie, a pech polega na tym że jedna z głównych czytanych przeze mnie stron zaczyna się na tą samą literę co nazwa agencji. Zdradzać raczej mnie nie zdradza, jest praca-dom, dom-praca. W mieście w którym oglądał ogłoszenia bywa najwyżej raz w roku, i to z reguły ze mną. Mowi że zajrzał z ciekawości, że większość facetów których zna dla rozrywki czasami sobie przegląda takie ogłoszenia. Znajomi faceci (znają też męża) twierdzą to samo. Spotyka się ze swoimi kumplami i wiem że czasami sobie oglądają panienki, komentują, obgadują i tyle. I tyle, nikt nie dzwoni ani nie szuka kontaktu, tylko sobie popatrzą i posmieją z opisów tak jak mówiliście. Mąż sprawia wręcz wrażenie że nie wie o co mi chodzi, w czym widzę problem, bo on tego nie widzi. No bo przecież gdyby coś ukrywał to miałby adres schowany albo zapisany głęboko przed żoną. Naprawdę nie przeszkadza mi że ogląda, ale niech będą to ogłoszenia z drugirego końca świata Czasem nawet oglądamy sobie razem filmiki i jest fajnie. Kiedyś rozmawialiśmy szczerze na temat naszego seksu, ocenił go na 9-10 w 10-punktowej skali, tak że raczej w tej sferze mu niczego nie brakuje, oboje bardzo staramy się żeby było zawsze ciekawie. Obiecał mi że już nie będzie ich oglądał, ale jak mu wytłumaczyć dlaczego mi to przeszkadza? A może przyjąć z dobrodziejstwem inwentarza, że faceci po prostu tak mają?

  19. #39
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    i patrz jakie rozsądne rozwiązanie

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Chłop tylko praca-dom, dom-praca a jak sobie poogląda ogłoszenie to od razu wielkie halo.
    Alabama - daj chłopu spokój - na aerobik się zapisz albo siłownię czy cóś - wiesz jakie fajne tyłki mają trenerzy ?
    Ale może to i lepiej,że nie masz większych problemów All the best
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony