dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68
  1. #61
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie

    Cytat Napisał skindred Zobacz post
    Popłynąłeś teraz kolego ostro. Pytam, bo dostałem takie dwie opcje od ekip budowlanych, które wcześniej robiły u mnie ściany. Nie zajmują się podłogami generalnie codziennie, a to taka trochę nietypowa sprawa. Dom już jest gotowy więc maszynowo na górze już nic nie będę wylewał i zbroił. Styropian powinien załatwić*sprawę i nie obciąży mi stropu. A keramzytu nie chce mi się dźwigać na górę.

    Mam jeszcze takie starodawne wyobrażenie co do styropianów, ale przecież*to specjalny podłogowy jest. Mam go na dole przy podłogówce, tylko z większą wylewką, ale tam tak było w projekcie wszystko. Na górze większa wylewka równa się już próg, a tego absolutnie nie chcę.

    Chodzi mi o doświadczenia ludzi, którzy już kombinowali podobne numery ze styropianem.
    Sam producent Yetico zapewnia że szafa gra przy takim rozwiązaniu. Ale u nich zawsze wszystko gra.

    Więc jak 4cm styro i 2 cm wylewki Webera 1000 czy 5 cm styro i 1 cm Webera 1000 wystarczy?
    no to sobie poczekasz. Za dużo tutaj jest rzeczy, których ci się nie chce. Na styropianie minimum 4,0cm! przy 2cm jastrych popęka.
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

  2. #62

    Domyślnie

    To mój drugi dom w życiu, który zbudowałem, zwrot "nie chce mi się" znaczy coś*zupełnie innego w moich ustach niż twoich. Spytaj swojej żony

    Zostało mi po prostu pełno styropianu jeszcze po robieniu parteru
    Wracając do tematu. Dostałem dziś dobrą informację od ludzi co siedzą w branży lata, mianowicie 4 cm styropianu, plus zbrojenie, plus 2 cm wylewki na to klej i płytka... wtedy szafa gra i lustro tańczy Najważniejsze, że robią tak od lat i reklamacji nie było. I oto chodziło spece wszelkiej maści.

  3. #63
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ZygmuntRolicz
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Poznan, Poland, Poland
    Kod pocztowy
    60-124
    Dzielnica
    Grunwald
    Posty
    640

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarekkur Zobacz post
    no to sobie poczekasz. Za dużo tutaj jest rzeczy, których ci się nie chce. Na styropianie minimum 4,0cm! przy 2cm jastrych popęka.
    Niech mu zrobią. Co się martwisz. Chłopak mądrzejszy to i normy mu niepotrzebne.
    Skindred, a gdybym ci zrobił ofertę, że tylko styropian i na to bezpośrednio płytki na klej to wybrałbyś tę opcję? Po co ci Weber i koszt wylewki?

  4. #64

    Domyślnie

    Solidarność środowiskowa wygrała ponad zdrowy rozsądek. Ale karawana jedzie dalej i wylewka już schnie
    Rolicz, a tak lubiłem Twój kanał na youtubie ty świnio
    A tak poważnie to Panowie mniej marudzenia, a więcej samodokształcania.
    2 cm uzbrojonego webera 1000 na 4 cm styropianu to niemal książkowy przykład poprawnego wykonania na tej wielkości podłogi.
    Fugi na 1mm pewnie też nigdy nie robicie?
    Pozdrawiam oczywiście.

  5. #65
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ZygmuntRolicz
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Poznan, Poland, Poland
    Kod pocztowy
    60-124
    Dzielnica
    Grunwald
    Posty
    640

    Domyślnie

    To nie weber tylko styropian jest najsłabszym ogniwem. Jak dociażysz czymś podłogę to ci nawet S1 w kleju nie pomoże. Ale mam jedynie nadzieję, że pochwalisz się jak cos sie nie uda. Nie dla nas ale dla potomnych.

  6. #66
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ZygmuntRolicz
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Poznan, Poland, Poland
    Kod pocztowy
    60-124
    Dzielnica
    Grunwald
    Posty
    640

    Domyślnie

    A 1mm fuga jak najbardziej tylko zależy jaki format itp.

  7. #67
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie

    Cytat Napisał skindred Zobacz post
    To mój drugi dom w życiu, który zbudowałem, zwrot "nie chce mi się" znaczy coś*zupełnie innego w moich ustach niż twoich. Spytaj swojej żony

    Zostało mi po prostu pełno styropianu jeszcze po robieniu parteru
    Wracając do tematu. Dostałem dziś dobrą informację od ludzi co siedzą w branży lata, mianowicie 4 cm styropianu, plus zbrojenie, plus 2 cm wylewki na to klej i płytka... wtedy szafa gra i lustro tańczy Najważniejsze, że robią tak od lat i reklamacji nie było. I oto chodziło spece wszelkiej maści.
    zapytaj jakiegokolwiek fachowca czy miał reklamację. Odpowiedź będzie ...nigdy! Niestety w życiu jest jednak inaczej.
    Co do twoich ust to ich nie widziałem...a żony o bzdury pytał nie będę.
    poza tym po co angażujesz ludzi na forum, jak odpowiedź na swoje problemy znasz. Chciałeś usłyszeć tylko jedną jedyną odpowiedź, że 2 centymetry wytrzyma...
    Życzę aby tak było. Życie pokazujei najczęściej coś zupełnie innego.
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

  8. #68

    Domyślnie

    No z tą żoną to na pewno się nie zrozumieliśmy Ale może lepiej.
    A o reklamacjach nasłuchałem się sporo swego czasu, tyle, że od znajomych "fachowców" , no ale oni u mnie nie robili więc racja po twojej stronie, chodź raz

    "Po co angażuję ludzi na forum, skoro odpowiedzi znam.." otóż drogi Panie parkieciarzu lubię zderzyć każde swoje zdanie z krytyką. Nawet i twoją szanowny kolego, chodź mało konstruktywną nad czym ubolewam. Lubię taką małą burzę mózgów. Mam pomysł i rzucam go na forum. Tam jak piranie nad kawałkiem mięsa pracują takie forumowe "wyjadacze" podpierając się różną formą i różnym tonem grzecznie lub z wyższością niemalże sarmacką, co mi specjalnie nie przeszkadza, bo dla mnie ważny jest rezultat tej połajanki. Zatem, wszystkie wylane argumenty przeciw kładę na wagę i.. ważę Podejmuję decyzję samemu w zgodzie przed Bogiem i historią Ale bez WAS nigdy bym się*nie odważył robić czegokolwiek w stosunku do czego mam jakiekolwiek wątpliwości.

    Wracając na ziemię. Posadzka jeszcze schnie, układana będzie w tygodniu jakoś. Jakby się coś działo z nią w przyszłości, świadczę Wam tu wszystkim i publicznie składam promesę, że poinformuję na swoją niekorzyść o wszystkich negatywnych konsekwencjach swojej decyzji, jeśli oczywiście takowe wystąpią W CO SZCZERZE WĄTPIĘ

    Ale jeszcze raz dzięki za każde słowo w sprawie. Bez ludzi na forum - tym czy innym - nie dałbym rady z wszelkim pardon burdelem
    Ostatnio edytowane przez skindred ; 14-09-2014 o 00:25

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony