dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał piterazim
    Wiadomości z frontu budowlanego


    bohaterska jednostka taktyczno konstrukcyjna dokonała działań na terenie budowy



    teraz tylko drobne poprawki i malowanie
    A co to takiego w ręcach tej bohaterskiej jednostki?
    Objaśnij bidnej kobiecie please. Bo jam teraz na etapie wyrównywania ścian po fachofcach od tynków.Czy tym mozna ładnie wygladzić czy cóś ?

  2. #42

    Domyślnie

    Jest to Planex firmy Festool
    Genialne urządzenie, składa się z odkurzacza przemysłowego i części szlifującej. Można wypożyczyć w wypożyczalniach elektronarzędzi, koszt około 150 - 200 za komplet + koszt papierów ściernych na dobę - ja wypożyczyłem w sobotę więc miałem sprzęt do dyspozycji 2 dni a płaciłem za jeden

    Szlifowanie odbyło się praktycznie bez kurzu - po prostu bajka
    Ściany mam tynk CW a na to gips szpachlowy Dolina Nidy. Rozmawiałem z kumplem, który ma firmę wykończeniową - mówił że przy szlifowaniu mechanicznym warto użyć twardej gładzi, bo przy miękkiej chwila nieuwagi i można zrobić dziurę

    Jedyną wadą urządzenia jest to że trzeba trochę poprawić ręcznie narożniki - tam nie dochodzi, ale za to idealnie szlifuje się sufity - szlifierka przez to że jest podłączona do odkurzacza przyssie się do powierzchni i w ogóle nie trzeba się męczyć z trzymaniem

    Generalnie polecam sprzęt jeśli macie do poprawy cały dom, przy jednym czy dwóch pokojach albo drobnych poprawkach to trochę za droga zabawa. Lepiej kupić masę szpachlową w wiaderku i zrobić drobne poprawki

    Pozdrawiam
    Powrót jest JEDI a nie KRÓLA

    Dziennik budowy
    Komentarze

  3. #43

    Domyślnie

    A jeśli ja mam tylko tynk gipsowy - bez gładzi - to też można wygładzić tym ustrojstwem?

  4. #44

    Domyślnie

    nie wiem - może być ciężko - zapytaj Flashback albo Rom-kon oni mogą wiedzieć
    Powrót jest JEDI a nie KRÓLA

    Dziennik budowy
    Komentarze

  5. #45
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mr6319
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.404
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Znalazłem starą klawiaturę, wyciągnąłem klawisze, wyłożyłem wnętrze watą, włożyłem, klawisze polałem wodą i posypałem nasionkami rzeżuchy.
    Troszkę już czasu minęło, ale może masz gdzieś jakąś fotkę już zarośniętej tej klawiaturki?
    A co do schodów to widziałem je już na wątku o schodach. I powiem szczerze, że zwróciłem na nie uwagę.
    Pozdrawiam.

  6. #46

    Domyślnie

    muszę poszukać - jak znajdę wkleję
    Powrót jest JEDI a nie KRÓLA

    Dziennik budowy
    Komentarze

  7. #47

    Domyślnie

    Dzien dobry jestem w trakcie budowy takiej samej aksamitki jak pan, bardzo podoba mi sie pomysl przedluzenia dachu nad tarasem...
    mam pytanie- czy bylo potrzebne jakies zezwolenie na to przedluzenie?
    dziekuje...

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony