dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: koszt drewna

  1. #1

    Domyślnie koszt drewna

    ile placicie za drewno do kominka?
    Maybe this world is another planet's Hell...

  2. #2

    Domyślnie Re: koszt drewna

    Cytat Napisał xrrr82
    ile placicie za drewno do kominka?
    ja za m3 debiny 40 PLN

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    zależy jak, gdzie i co kupujesz,

    1. możesz kupić metr sześcienny drewna,
    2. możesz kupić metr przestrzenny drewna i ten zawiera drewno np. w metrowych balach i te przestrzenie między nimi. Aby wyliczyć rzeczywistą ilość drewna należy podzielić ten metr przestrzenny przez 1,4

    A. możesz kupić dębine, buczyne, lipę itd i każde drewno może mieć inną cenę
    B. możesz kupić w metrowych klockach lub porąbane.

    Ceny orientacyjne od 60 zł za metr sześcienny drewna do 120 zł za porąbane. ( takie są ceny u moich potencjalnych dostawców ).

    Cz.

  4. #4

    Domyślnie

    Zgadza sie. Co do drewna to sa specjalne tabele, ktore uwzgledniaja dlugosc i srednice drzewa i z tych tabel bierze sie wspolczynnik przez ktory mnozy sie metry przestrzenne i wychodza metry szescienne.
    Interesuja mnie ceny m przestrzennych bo z tego co sie zorientowalem wiekszosc ludzi tak sprzedaje, oczywiscie plus oplata za porabanie jesli ktos chce a jak nie to rabiemy sami.
    A 40 zl to calkiem niezla cena. Skad masz to drewno?)
    Maybe this world is another planet's Hell...

  5. #5

    Domyślnie

    No właśnie. To niezła cena. My 2 lata temu płaciliśmy 65pln, w zeszłym roku 80pln, a w tym facet życzy sobie - bagatela!- 90pln.

  6. #6

    Domyślnie

    za m3 debu 40 zl , pocięcie na półmetrowe bale 20, trancport 20 - razem 80

  7. #7

    Domyślnie

    Gdzie takie tanie drewno opałowe?.
    U mnie w lesie 1MP twardego ok 80PLN trzeba do tego dodać koszty transportu.
    Marek.

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Brzoza - 120 cm bale. Płaciłem wraz z transportem i rozładunkiem u mnie na placu 65 zł za m3

  9. #9

    Domyślnie

    Jeżeli tak tanio kupujecie to dla czego nikt nie podzieli się wiadomością gdzie???.
    Marek.

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek K
    Jeżeli tak tanio kupujecie to dla czego nikt nie podzieli się wiadomością gdzie???.
    Marek.

    Jeśli jesteś zainteresowany gdzie to oczywiście mogę przysłać namaiar na priv - daj znać.
    Na forum ogólnym tego nie robię, gdyż przypuszczam, że wielu forumowiczów spoza najblizszej okolicy Dąbrowy Górniczej nie byłoby tym absolutnie zainteresowanych. Ponadto byłaby to jakaś forma reklamy.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony