dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 68
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1355
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Olkalybowa
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    12.569
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    136

    Domyślnie

    Kup testy owulacyjne.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał Amor
    a jak mówi znane powiedzenie "nowy domek, nowy potomek"
    Chooolera jasna, a tak się chciałam już wprowadzać

    Amor-ku, ja to myślę, że za wcześnie chłopa skierowano na te badania.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-Mandzia
    Cytat Napisał Amor
    a jak mówi znane powiedzenie "nowy domek, nowy potomek"
    Chooolera jasna, a tak się chciałam już wprowadzać

    Amor-ku, ja to myślę, że za wcześnie chłopa skierowano na te badania.
    e tam za wcześnie... za wcześnie to by było wysyłać Amorka na stół operacyjny. Chłop moze zrobić badanie, wręcz powinien, i przynajmniej z jego strony się wyjaśni. Chwila na przygotowanie materiału (z resztą jak kto woli ), stówka mniej w kieszeni to nie jest zbyt duże wyrzeczenie. A przynajmniej jedno będzie jasne
    http://forum.muratordom.pl/zjazd-do-...-z,t167838.htm

    Miłość to czuwanie
    nad cudzą samotnością...

  4. #24

    Domyślnie

    Myślałam bardziej o chłopie i samym badaniu niż o tej stówce i wogóle, że za wcześnie może - 3 m-ce to nie jest dużo.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-Mandzia
    Myślałam bardziej o chłopie i samym badaniu niż o tej stówce i wogóle, że za wcześnie może - 3 m-ce to nie jest dużo.
    jak podłączałem gaz do domu, to też wydałało mi się, ze zacząłem za wcześnie...
    badanie nasienia to jedno z niewielu nieinwazyjnych badań, jakie może para przeprowadzić starajac się o dziecko... Nie roztrząsam czy za wcześnie czy nie, ale osobiście żałuję że sam poszedłem tak późno. W tej kwestii wiedza jest bezcenna...
    http://forum.muratordom.pl/zjazd-do-...-z,t167838.htm

    Miłość to czuwanie
    nad cudzą samotnością...

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał mikolayi
    Cytat Napisał e-Mandzia
    Myślałam bardziej o chłopie i samym badaniu niż o tej stówce i wogóle, że za wcześnie może - 3 m-ce to nie jest dużo.
    jak podłączałem gaz do domu, to też wydałało mi się, ze zacząłem za wcześnie...
    badanie nasienia to jedno z niewielu nieinwazyjnych badań, jakie może para przeprowadzić starajac się o dziecko... Nie roztrząsam czy za wcześnie czy nie, ale osobiście żałuję że sam poszedłem tak późno. W tej kwestii wiedza jest bezcenna...
    Przekonałeś mnie.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-Mandzia
    Cytat Napisał mikolayi
    Cytat Napisał e-Mandzia
    Myślałam bardziej o chłopie i samym badaniu niż o tej stówce i wogóle, że za wcześnie może - 3 m-ce to nie jest dużo.
    jak podłączałem gaz do domu, to też wydałało mi się, ze zacząłem za wcześnie...
    badanie nasienia to jedno z niewielu nieinwazyjnych badań, jakie może para przeprowadzić starajac się o dziecko... Nie roztrząsam czy za wcześnie czy nie, ale osobiście żałuję że sam poszedłem tak późno. W tej kwestii wiedza jest bezcenna...
    Przekonałeś mnie.
    dziękuję
    http://forum.muratordom.pl/zjazd-do-...-z,t167838.htm

    Miłość to czuwanie
    nad cudzą samotnością...

  8. #28

    Domyślnie

    Bardzo proszę
    Zawsze przekonują mnie konkrety

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie Re: Staramy się ... i pudło

    Cytat Napisał Amor
    Nie śmiać sie bo temat poważny
    Od 3 m-cy staramy sie o dzidziusia i nic Kiedy to powiedziałm lekarzowi, zapytał mnie tylko czym sie martwię, przecież to normalne.
    Czy rzeczywiście to takie normalne? Czy sa tacy, którzy wstrzelili sie od razu?
    A ile masz lat, hę?
    Bo te niechciane ciąże za pierwszym razem to u młódek zwykle. tak do 20 lat. Potem, to już trzeba popracować. A najlepiej jechać na miesięczny urlop w jakieś baardzo nudne rejony. Ma to i tę zaletę, że następny urlop może być za kilka lat

  10. #30
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar andzik.78
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    3.054
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie Re: Staramy się ... i pudło

    Cytat Napisał EZS
    Cytat Napisał Amor
    Nie śmiać sie bo temat poważny
    Od 3 m-cy staramy sie o dzidziusia i nic Kiedy to powiedziałm lekarzowi, zapytał mnie tylko czym sie martwię, przecież to normalne.
    Czy rzeczywiście to takie normalne? Czy sa tacy, którzy wstrzelili sie od razu?
    A ile masz lat, hę?
    Bo te niechciane ciąże za pierwszym razem to u młódek zwykle. tak do 20 lat. Potem, to już trzeba popracować. A najlepiej jechać na miesięczny urlop w jakieś baardzo nudne rejony. Ma to i tę zaletę, że następny urlop może być za kilka lat
    Zgadzam się z tym co napisałaś. Siostra o rok młodsza ode mnie przez cztery lata sie starała o dziecko i w końcu udało się.Na początek listopada ma termin porodu. Nasza najmłodsza siostra ''młódka przed dwudziestką'' też będzie jesienią rodzić..
    A żeby było śmieszniej -koleżanki mojej siostry, śmiały sie z niej ,że wpadła i co sie okazało , one też późną jesienią urodzą ..

  11. #31

    Domyślnie

    Ech, ja tam kilka lat po 20-stce i też żadnych problemów nie miałam żadnych problemów, pierwsze podejście i już.

    Co do testów owulacyjnych, to używałam przez jeden cykl, ale jakoś nie pojawiała mi się ta druga mocna kreska. Bez sensu, bo miałam wszystkie objawy przedowulacyjne

  12. #32

    Domyślnie

    no dobra, należę do tego 1%
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar arcobaleno
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    4.024

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tedii
    no dobra, należę do tego 1%
    Ja (My) też
    I temat dla mnie na czasie bo poważnie się zastanawiam nad drugim szkrabem, ale póki co boję się dać sobie(nam) ten luz, bo znowu będzie pewnie po pierwszym razie
    No i nie wiem czy teraz czy za rok....

  14. #34
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar andzik.78
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    3.054
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    A ja wbrew temu co mówił lekarz szybko zaszłam w ciążę. A o drugiej ciązy nie zdążyłam pomyśleć..bo juz w niej byłam..Pierwszy rok był dla mnie bardzo ciężki ale teraz cieszę się ,że tak wyszło.

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kropi
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    1.716
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    86

    Domyślnie

    Ja powiem tak... nie bez przyczyny więcej dzieci rodzi się na przełomie zimy i wiosny . Oprócz biologii ważna jest psychika, bo to jedno z drugim w człowieku połączone i to bardziej, niż nam się wydaje. Badanie chłopa jest b. ważne, choć 3 m-ce to jeszcze za wcześnie, by rozpoznać niepłodność (kryterium mówi o 6). Zwłaszcza, jeśli wcześniej stosowałaś antykoncepcję hormonalną, organizm musi mieć kilka m-cy na odzyskanie równowagi - po odstawieniu tabletek czasem zdarzają się ciąże mnogie, a czasem problemy z zajściem.
    Zanim dasz sobie udrożnić jajowody i wmówić konieczność zapłodnienia in vtro za ciężką kasę dajcie sobie czas, relaks, trochę "joy of sex" - i zarwane nocki jak w banku
    BTW koleżanka jest już w 2. ciąży, choć przez długi czas się starali i lekarze nie dawali szans. Po prostu zmieniła pracę
    Biedronka w Wódce
    Komentarze

    Gdybyśmy zawsze kierowali się rozsądkiem, życie byłoby nieskończenie nudne...

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    1. Nie "starać się".
    2. Pojechać na urlop z założeniem, że po urlopie wrócicie do starań, badań, leczenia... (pewnie już nie będzie trzeba), a podczas urlopu zapominacie o nich.
    3. Nie panikować - 3 miesiące to jeszcze nie jest długo.

    Polecam urlop w Lądku Zdrój i kąpiele w tamtejszym basenie z wodą mineralną. Ponoć pomagają na "te sprawy" (nam chyba pomogły).

    U nas nieparzyste (1, 3) były za pierwszym strzałem, a parzyste ciężko wypracowane (półtorej roku), zanim zastosowaliśmy wyżej wymienione sposoby.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  17. #37

    Domyślnie Re: Staramy się ... i pudło

    Cytat Napisał EZS
    Cytat Napisał Amor
    Nie śmiać sie bo temat poważny
    Od 3 m-cy staramy sie o dzidziusia i nic Kiedy to powiedziałm lekarzowi, zapytał mnie tylko czym sie martwię, przecież to normalne.
    Czy rzeczywiście to takie normalne? Czy sa tacy, którzy wstrzelili sie od razu?
    A ile masz lat, hę?
    Bo te niechciane ciąże za pierwszym razem to u młódek zwykle. tak do 20 lat. Potem, to już trzeba popracować. A najlepiej jechać na miesięczny urlop w jakieś baardzo nudne rejony. Ma to i tę zaletę, że następny urlop może być za kilka lat
    Dobiegam 30-stki i staramy się o pierwszego potomka

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar JoShi
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    9.894
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie Re: Staramy się ... i pudło

    Cytat Napisał Amor
    Nie śmiać sie bo temat poważny
    Od 3 m-cy staramy sie o dzidziusia i nic Kiedy to powiedziałm lekarzowi, zapytał mnie tylko czym sie martwię, przecież to normalne.
    Czy rzeczywiście to takie normalne? Czy sa tacy, którzy wstrzelili sie od razu?
    Są... Nawet nie bardzo jeszcze chcieliśmy.

    quote="mikolayi"]
    taka niestety pokutuje u nas wizja problemów... aż wstyd się przyznać...[/quote]
    Gdzie Wy mieszkacie? Toż nawet u nas na wsi lekarz mądrzejszy jest.
    Na świecie nie ma innych zjawisk, poza zjawiskami fizycznymi...
    Dziennik na forum :: Dziennik ze zdjęciami :: blog

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie Re: Staramy się ... i pudło

    Cytat Napisał Amor
    Nie śmiać sie bo temat poważny
    Od 3 m-cy staramy sie o dzidziusia i nic
    A na pewno wiecie jak to się robi? I prawidłowo to robicie? Może trzeba sprawdzić?
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  20. #40

    Domyślnie

    Myslę, że nie jest z nami tak źle Kamasutra w razie czego jest

Strona 2 z 68

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony