dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Bazylek - karmelowy maluch - już nie taki mały, ma DOM :)

    Fundacja Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierząt.

    Bazylek urodził się na gołej ziemi wśród złomowiska utworzonego z pozostałości starych, pordzewiałych maszyn rolniczych. To było jedyne schronienie jakie była w stanie znaleźć jego mama. Mimo, że nie bezdomna, nie miała ani budy, ani żadnego innego miejsca by móc bezpiecznie wychować swoje dzieci. Jednak poradziła sobie bardzo dzielnie, co widać po Bazylku. Bazylek ma jakieś 10 tygodni, jest zdrowy, grubiutki, dobrze odkarmiony. Jedyne co mu dolegało, to inwazja pcheł, ale ten problem udało nam się pokonać od razu po zabraniu Bazyla do domu tymczasowego. Został też odrobaczony, no i ma już swoją prawdziwą książeczkę zdrowia - jak na każdego zadbanego psiaka przystało Bazyl jest ufny i radosny, będzie dużym psiakiem - w tej chwili waży 5,5kg.
    Tak więc Bazyl właśnie zaczyna poszukiwania swojego nowego, odpowiedzialnego domu.


    Nowi właściciele będą zobowiązani do podpisania umowy adopcyjnej oraz zobowiązania do kastracji.
    Pamiętaj, że szczenię to nie pluszowa maskotka, adoptując je - bierzesz na siebie odpowiedzialność za jego życie, zdrowie i wychowanie.

    Kontakt w sprawie adopcji:

    Marta, tel. 664-260-522
    [email protected]
    gg: 9274468










  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Jaki śliczny ten maluch i ma takie kochane oczy, będzie wiernym przyjacielem.
    Mieszkamy od 21.04.2008 !

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    piękny jest ...śliczny .... ale niestety mam już pieska , kotka, ryby i dwie świnki morskie ...obawiam się , że więcej mój małż by nie zniósł
    boshe ... i jak mądrze patrzy

    nie bójcie sie brać zwierzaczków ...naprawdę nic nie zastąpi bezinteresownej miłości zwierzaka w domu
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  5. #5

    Domyślnie







    Oddaj mi tą babawkę ty amstaffie jakiś, ty...



    (Amstaff został znaleziony w sobotę, przywiązany do płotu, głuchy )

  6. #6

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Moja koleżanka poszukuje psiaka dla siebie - czy Bazylek jest możliwy do adopcji do Poznania? Jesli tak to jej zaprezentuję

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Przekazałam info koleżance - już się czai na gg

  11. #11

  12. #12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony