dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 15
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 286
  1. #161
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Analiena
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    1.205
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleksandryta Zobacz post
    Pięknie to wygląda. Szczególnie na dwóch pierwszych zdjęciach. Jeśli tak będzie wyglądało u Ciebie to gratuluję. Trochę szkoda, że obłożyliście karton-gipsem belki. Jakoś odcinałoby się od tej bieli.

    Ja też taki super domek sobie 6 lat temu zbudowałam i po 5 latach sprzedałam - z ulgą. Jakim cudem znalazłam chętnego na mój dom, do tej pory nie mogę zrozumieć. Tak więc trzymam za Was kciuki. Daję Wam też 5 lat.....
    Belki nie są obłożone kartongipsem tylko pomalowane na biało. Dość dużo się u nas już dzieje jeśli chodzi o bryłę w środku więc nie wiem czy belki w drewnie nie byłyby już zbyt dużym dodatkiem.

    Nie wiem co będzie za 5 lat. Nie wiem czy to co w tej chwili mi się podoba będzie mi odpowiadało za lat 20. Nie wiem czy się w tym domu zestarzeję. Na razie nie mogę się doczekać jak będę mieszkać w moim nowym domu. Czas pokaże. Może dopiero nasze trzecie wybudowane do domu bedą wybudowane na miarę naszych potrzeb?

  2. #162

    Domyślnie

    Analiena.. chyba tak. Nie jestem całkowicie pewna, czy ten mój drugi dom wybudowany "dla przyjaciela" będzie moim do końca zycia.

  3. #163

    Domyślnie

    Witam
    A u mnie wygląda to tak...i sprawdza się na razie dobrze.Jest dużo światła,powietrza,ogólnie jesteśmy zadowoleni.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2872.jpg
Wyświetleń:	1031
Rozmiar:	86,8 KB
ID:	20206   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2874.jpg
Wyświetleń:	892
Rozmiar:	86,8 KB
ID:	20209   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2875.jpg
Wyświetleń:	843
Rozmiar:	88,3 KB
ID:	20212   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2877.jpg
Wyświetleń:	790
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	20213  

  4. #164
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Zamęczyłoby mnie to wnętrze.

  5. #165

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Zamęczyłoby mnie to wnętrze.
    Pewnie gdyby wszyscy mieli podobne gusta ,było by strasznie nudno.

    Ja z kolei oglądając Twoje wnętrza mam wrażenie ,że to nieużywane pokoje "hotelowe". Nie mam tu na myśli ,że są brzydkie,jednak dla mnie zbyt proste i brak w nich życia.
    Ale to tylko moja opinia.
    pozdrawiam

  6. #166
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Pewnie gdyby wszyscy mieli podobne gusta ,było by strasznie nudno.
    Wawrzyn105, należy Ci się laur za reakcję Pozdrawiam!

    Ja z kolei oglądając Twoje wnętrza mam wrażenie ,że to nieużywane pokoje "hotelowe". Nie mam tu na myśli ,że są brzydkie,jednak dla mnie zbyt proste i brak w nich życia.
    Wg psychologów nasze mieszkania są dopełnieniem osobowości i stylu życia: muszę mieć spokojnie wokół, skoro żyję na wariackich papierach. Muszę mieć stonowane beżo-szarości w domu, skoro na mnie czerń i nasycone kolory

  7. #167

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Wawrzyn105, należy Ci się laur za reakcję Pozdrawiam!



    Wg psychologów nasze mieszkania są dopełnieniem osobowości i stylu życia: muszę mieć spokojnie wokół, skoro żyję na wariackich papierach. Muszę mieć stonowane beżo-szarości w domu, skoro na mnie czerń i nasycone kolory

    Tak jak już pisałam,każdy urządza swoje gniazdko wg własnego pomysłu,potrzeby.U mnie sypialnie są oazą spokoju,tam wypoczywam.
    Pozdrawiam

  8. #168
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    pokażesz?

  9. #169

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    pokażesz?
    oczywiście wkleiłam ją w temacie "kolor w sypialni"

  10. #170
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar gosia86
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Okolice Wrocławia
    Posty
    475

    Domyślnie

    My będziemy budować proejkt Z55L ze studia Z500 wprowadzamy zmiany w projekcie i równiez robimy pustke nad salonem i 2 pokoje na antresoli, póki co to ja mam jeszcze watpliwości ale Mąż jest przekonany do tej opcji

  11. #171

    Domyślnie

    Cytat Napisał wawrzyn105 Zobacz post
    Witam
    A u mnie wygląda to tak...i sprawdza się na razie dobrze.Jest dużo światła,powietrza,ogólnie jesteśmy zadowoleni.
    yyy..., yyy..., y..
    ..jak w jakimś studiu fonograficznym a nie w domu...
    ..jak dla mnie oczywiście...

  12. #172

    Domyślnie

    Cytat Napisał wawrzyn105 Zobacz post
    Witam
    A u mnie wygląda to tak...i sprawdza się na razie dobrze.Jest dużo światła,powietrza,ogólnie jesteśmy zadowoleni.
    Mnie się ten salon kojarzy z cygańskim pałacem. Nie żebym w takim była, ale takie mam wyobrażenie. Jest taki strasznie krzykliwy.
    Tylko tu i teraz.

  13. #173

    Domyślnie

    Cytat Napisał nea
    na razie jeszcze nie za bardzo mam czym się chwalić bo jestem na etapie parteru ....
    nea, Twój dom będzie przepiękny!!!!!! Nie wiem jak w środku ale z zewnątrz - cudo!

  14. #174

    Domyślnie

    Cytat Napisał asizo Zobacz post
    Mnie się ten salon kojarzy z cygańskim pałacem. Nie żebym w takim była, ale takie mam wyobrażenie. Jest taki strasznie krzykliwy.

    O rany skąd takie pomysły Daleko nam do cygańskiego pałacu ,ociekającego złotem brrr.
    Jestem zaskoczona Waszymi skojarzeniami,przewija sie przez nasz dom wiele gości i pierwszy raz słyszę takie opinie
    Ale cóż wyobraźnia ludzka nie zna granic,szanuje to i pozdrawiam.

  15. #175
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Wawrzyn105
    Jeju ,ale fajny żyrandol masz.

    Myślę, że można wyrazić swoją opinię, ale nie obrażając innych - bardziej delikatnie proponuję, nie wszystko musi wszystkim odpowiadać.

  16. #176

    Domyślnie

    No własnie, a temat wątku "za i przeciw". Tak więc, mieszkając od roku w domu z antresolą mogę potwierdzić koszmarna akustyka (przynajmniej u mnie). Nie mam zasłon i takich tam i w ogóle pustawo jakoś u mnie, może dlatego. Co do ogrzewania, wielkiego bólu nie było. Spodziewałam się, że będzie gorzej. Salon, spory bo 50mkw, jest naprawdę zarąbisty. Generalnie zgadzam się Aleksandryrą. Kiedyś jak zmądrzeję, zbuduję sobie parterówkę.

  17. #177

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    Wawrzyn105
    Jeju ,ale fajny żyrandol masz.

    Myślę, że można wyrazić swoją opinię, ale nie obrażając innych - bardziej delikatnie proponuję, nie wszystko musi wszystkim odpowiadać.
    Dziękuję ,żyrandol to chluba mojego męża,jak tylko dowiedział się ,że w kupionym przez nas domu można usunąć sufit w salonie to od razu go kupiła wpadające przez okna promienie słońca odbijają się w nim tworząc w salonie cudowne tęczowe kolory (trudne do opisania) To są właśnie "nasze" uroki posiadania otwartego salonu.

  18. #178
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jola z Melisy Zobacz post
    Kiedyś jak zmądrzeję, zbuduję sobie parterówkę.
    Jola ja tam od razu założyłam że następny dom będzie parterówką. idealny na starość
    Teraz nie był czas na parterówke. Ani miejsce.

  19. #179

    Domyślnie

    Cytat Napisał wawrzyn105 Zobacz post
    O rany skąd takie pomysły Daleko nam do cygańskiego pałacu ,ociekającego złotem brrr.
    Jestem zaskoczona Waszymi skojarzeniami,przewija sie przez nasz dom wiele gości i pierwszy raz słyszę takie opinie
    Ale cóż wyobraźnia ludzka nie zna granic,szanuje to i pozdrawiam.
    Jak dla mnie tez zbyt przeladowany, ale porownania poslzy dosc interesujace.
    Wystarczyloby salon nieco uspokoic - moze stonowac kolor (i ten czerwonawy i zolty). I jak dla mnie akurat zyrandol bylby numerem 1 do usuniecia - on wprowadza ten chaos - ale to jest moja osobista opinia - wielu ludziom pewnie wlasnie zyrandol podoba sie najbardziej.

    Jedna uwaga - zdjecia czesto nie oddaja faktycznego wygladu. ZWLASZCZA przy pomieszczeniach 2kondygnacyjnych - tego sie czasem po prostu nie da sensownie pstryknac.
    Mam tez porownanie u siebie, kiedy zdjecia wychodza tak sobie, ale dopiero nasiadowa w salonie z widokiem na ogrod albo na antresoli robi wrazenie. I na gosciach i troche wciaz na nas Mieszkamy niecaly rok.

    Pzdr

  20. #180

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jola z Melisy Zobacz post
    No własnie, a temat wątku "za i przeciw". Tak więc, mieszkając od roku w domu z antresolą mogę potwierdzić koszmarna akustyka (przynajmniej u mnie). Nie mam zasłon i takich tam i w ogóle pustawo jakoś u mnie, może dlatego. Co do ogrzewania, wielkiego bólu nie było. Spodziewałam się, że będzie gorzej. Salon, spory bo 50mkw, jest naprawdę zarąbisty. Generalnie zgadzam się Aleksandryrą. Kiedyś jak zmądrzeję, zbuduję sobie parterówkę.
    Na akustyke nie narzekam, ale na pewno wymienie kiedys drzwi na cichsze w pokojach na poddaszu przy antresoli.
    Bardzo puste echo bilo jak nie bylo mebli, rolet, schodow. teraz sie wytlumia i juz nie przeszkadza.
    Ogrzewanie bez problemu.

    Poki co, ale to sie moze zmienic, na starosc tez bede chcial dom ze schodami. Zeby nie zdziadziec do reszty siedzac przy kominku.
    Pozdrawiam

Strona 9 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony