dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 18
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 341
  1. #61

    Domyślnie

    Ale czasem cos gotujesz wiec jakies garnki beda A co wlozyz do 45 ?? Jedna duza patelnie na dol a na gore pare szklanek i talerzykow ? A gdzie wlozysz sztucce ? Ok, zartuje, kazdy ma to co chce. Przyjemnosci w uzytkowaniu

  2. #62

    Domyślnie

    Cytat Napisał yacol
    Ale czasem cos gotujesz wiec jakies garnki beda A co wlozyz do 45 ?? Jedna duza patelnie na dol a na gore pare szklanek i talerzykow ? A gdzie wlozysz sztucce ? Ok, zartuje, kazdy ma to co chce. Przyjemnosci w uzytkowaniu
    powiedzialem - zakonczmy wątek - masz swoje racje ale Twoje argumenty do mnie nie przemawiają, OK?

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał bzx
    ...powiedzialem - zakonczmy wątek...
    A nam się go nie chce zakończyć

  4. #64

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cpt_Q
    A nam się go nie chce zakończyć
    nie no luz, źle się wyraziłem

    tylko już mnie nie przekonujcie że potrzebuje wiekszej zmywarki bo bede miał za mało miejsca na 4 patelnie i 3 garnki przy pomocy których bede przygotowywał swoje obiady, nie mówiąc już o słoikach na zaprawy murarskie po prostu nie angażujcie już mnie w dyskusję

    pozdro

  5. #65

    Domyślnie

    na dole strony po lewej malutki link:
    "przestań śledzić ten temat"

    tylko już mnie nie przekonujcie że potrzebuje wiekszej zmywarki
    to po kiego grzyba ten wątek?
    W dodatku na temat już wielokrotnie przewałkowany...

  6. #66

    Domyślnie

    ok sorry, zadałem pytanie, było sporo odpowiedzi.. wiec watek się ciagnął samoczynnie..

    nie chciałem tato

  7. #67

    Domyślnie

    a jak sobie pościeli , tak się wyśpi...

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Napisał grave
    a jak sobie pościeli , tak się wyśpi...
    gadaj zdrów

  9. #69

    Domyślnie

    tylko już mnie nie przekonujcie że potrzebuje wiekszej zmywarki
    No co Ty , sam się wkrótce przekonasz . My mamy 45 i uważam to za totalna porażkę. Gary wchodzą trzy na krzyż i to małe gabarytowo. Teraz wiem , że 45 to tylko dla ludzi co jedzą na mieście a w domu tylko kawka. Pierwsze co zrobię przy nadarzającej się okazji to wywalę 45 do mojej mamy, która mieszka sama i jada na mieście, może jej wystarczy . Kupujemy 60 i nie ma o czym mówić. Też tak chojrakowałam jak wszyscy znajomi tołkowali mi , ze 45 to za mało . Teraz oni mają luzik w kwestii garów, a ja mam problemik

  10. #70

    Domyślnie

    popieram przedmówcę w całej rozciągłości!

  11. #71

    Domyślnie

    Cytat Napisał mokka
    Też tak chojrakowałam jak wszyscy znajomi tołkowali mi , ze 45 to za mało .
    Ja nie chojrakuje - przeczytałem wiele przydatnych opinii ALE powtarzam jeszcze raz, każdy ma swój tryb życia. Rozmawiałem ze znajomymi, jest ich DWOJE, i mają 45 i mówią że to im w zupełności wystarcza, a wiem ile oni gotują w domu.

    Jasne? chyba tak.

  12. #72
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    bzx jesli masz kuchenke gazowa to nie moze byc blizej nic 50cm od okna

  13. #73

    Domyślnie

    Cytat Napisał markoto
    bzx jesli masz kuchenke gazowa to nie moze byc blizej nic 50cm od okna
    już tu pisałem że nie mam płomienia

    ale dzieki za info.

  14. #74
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    hmm to chyba nie czytalam zbyt dokladnie

  15. #75

    Domyślnie

    Cytat Napisał bzx
    Cytat Napisał Cpt_Q
    A nam się go nie chce zakończyć
    nie no luz, źle się wyraziłem

    tylko już mnie nie przekonujcie że potrzebuje wiekszej zmywarki bo bede miał za mało miejsca na 4 patelnie i 3 garnki przy pomocy których bede przygotowywał swoje obiady, nie mówiąc już o słoikach na zaprawy murarskie po prostu nie angażujcie już mnie w dyskusję

    pozdro
    Bzx to, że to Ty rozpocząłeś wątek nie oznacza, że TY go zakończysz nawet jeśli już podjąłeś decyzję. Każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie i wątek może żyć własnym życiem jeszcze baaaaaaaaardzo długo Takie są zasady na tym forum, przynajmniej tak mi się wydaje.
    Nie musisz się angazować w dyskusję, ani nawet tu zaglądać. Wrzuć na luz....
    Pozdrawiam

  16. #76

    Domyślnie

    Cytat Napisał emma2008
    Bzx to, że to Ty rozpocząłeś wątek nie oznacza, że TY go zakończysz nawet jeśli już podjąłeś decyzję. Każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie i wątek może żyć własnym życiem jeszcze baaaaaaaaardzo długo Takie są zasady na tym forum, przynajmniej tak mi się wydaje.
    Nie musisz się angazować w dyskusję, ani nawet tu zaglądać. Wrzuć na luz....
    Pozdrawiam
    ale jest total luz, rozumiem, wszystko ok

  17. #77

    Domyślnie

    Cytat Napisał bzx
    Cytat Napisał markdottir
    zastanawiam sie jakie Wy macie gary. mi się wszystko mieści do 45. Specjalnie wybrałam taką, zeby się te druciki składały i jest gites.
    wlasnie rozmawiałem ze znajomym ktory prowadzi podobny tryb zycia jak ja, z tą różnicą że u nich gospodarstwo ;) składa się z dwóch osob.

    powiedział mi że 45 wystarczy mi w zupełności.

    markdottir - jaką masz zmywareczke jesli mozna wiedziec?
    Elektrolux ESL 46010 (przynajmniej tak jest napisane na tabliczce znamionowej).

    Aha i gotuje normalnie dla 2 osób codziennie. Nie zużywam do tego tony garów, ale bez problemu myję talerze, kubki, sztućce, garnek, patelnię i części do robota (misa, mieszadła itp.). Może to kwestia tego, jak sie wszystko w tej zmywarce upycha (uprzedzam pytania - wyciągam czyste) a może "rozmachu" przy gotowaniu... :lol:

  18. #78
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    boru

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Brzezia Łąka / Wrocław
    Posty
    561

    Domyślnie

    no to podbijemy temat..

    A jak to wyglada dzisiaj?? Jakie macie doświadczenia z 45tkami i 60tkami ? (oczywiscie wciaz mowa o zmywarkach ;']

  19. #79

    Domyślnie

    Moja 2-osobowa rodzinka używa zmywarki 60 cm. Załączana jest codziennie i nie jest za duża. Garnki nie zasychają . Zbieram naczynka cały dzień, a wieczorkiem wystarczy załączyć na program ekonomiczny, 30 minutek i naczynka czyste. Chyba, że bardzo brudne i podpieczone to wtedy na 65 sttopni. Jeśli tylko ilość miejsca w kuchni na to pozwala to 60 cm.

  20. #80

    Domyślnie

    Popieram 60
    Rodzina 3-osobowa, najczęściej chodzi codziennie (zmywarka, nie rodzina ), a czasami, kiedy praktycznie cały dzień nas nie ma w domu - to raz na dwa dni. Trzeba tylko pamiętać, że w lato raczej nie powinno się zostawiać schowanych w niej naczyć do zmywania na następny dzień, bo potem trudno przeżyć ten zapach..
    "W dniu, w którym pozwoli się kobietom czytać i pisać, świat wymknie się spod kontroli."

Strona 4 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony