dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie solidny

    Witam kolegów!
    Jestem po wizycie speców od kominka.Mieli pare uwag:
    1.wyczystka komina wg nich musi być po drugiej stronie komina czyli od srony kuchni.
    2.jest możliwy kominek narożny.
    3.Przy murowaniu ścian zostawcie w pirwszej warstwie w pobliżu kominka otwór na doprowadzenie powietrza.
    4.Komin musi być starannie wymurowany ja mam wkład ceramiczny ale trzeba pamietać o izolowaniu go od murowanych ścianek komina.
    5.komin na swojej czapie nie może być zalany na całego musi być dylatacja między ceramiką a wylewką.
    6.odległość między kominem a elementami drewnianymi kostrukcyjnymi dachu to min 16 cm od środka komina czyli ok 6 cm od ściany komina.
    7.przed wylewaniem stropu skontaktujcie się ze specami od kominków to powiedzą gdzie zostawić przejścia na rozprowadzenie rur.
    8.wogóle zostawcie przejścia na kanalizację i prąd.
    Mam na budowie ekipę elektryków jak coś wyjdzie nie tak to dam Wam znać co

  2. #22

    Domyślnie

    Do grubego-staram sie wysłać Ci e-mail na priva ale nie wychodzi-zmieniłeś adres? Jeśli tak, to proszę wyślij mi-znasz mój adres e-mail. pozdrawiam SOLIDNYCH mesieur

  3. #23

    Domyślnie

    Do mesieur-wysłałem odp na priv moja stara poczta też powinna być ok :lol:

  4. #24

    Domyślnie

    co z tym outlookiem? jeszcze nie odebrałem e-maila od Ciebie! coœ się porobiło! ale inna poczta dochodzi! Gruby wyœlij jeszcze raz!

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kruszka

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    brzeg
    Posty
    290

    Domyślnie SOLIDNY D47B-poszukiwany/a do wymiany dośwaiadczeń z budowy

    sprzedam kompletny projekt za jedyne 900 zł http://www.projekty.murator.pl/wynik..._dom=A&bryla=A

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.218

    Domyślnie

    Inny temat inna tresc nie ładnie
    Dźwigary deskowe /projekt/ do samodzielnego wykonania. Zainteresowany ? Pisz na priv.

  7. #27

    Domyślnie

    Jak sobie radzisz mesieur? Ja ocieplam styropianem z zewnatrz oraz wylewam posadzki w środku.

  8. #28

    Domyślnie

    Czy naprawdę nikt nie nie buduje solidnego? (poza waldasem i mesieur oczywiście)

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kruszka

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    brzeg
    Posty
    290

    Domyślnie

    Cześć gruby, ja mam same kłopoty, nie wiem nawet czy uda mi się cokolwiek zrobić w tym roku. A tobie...zazdroszczę. Trzymam kciuki za SOLIDNYCH!!

  10. #30

    Domyślnie D 47 b Solidny wariant II

    Proszę o informację od osób które wybudowały i mogą przedstawić opinię na temat projektu z Muratora domu w stylu dworkowym typ D 47 b Solidny wariant II Planuję rozpoczęcie budowy na wiosnę 2007 Mam już wszystkie pozwolenia . Bardzo chętnie chciałbym zobaczyć już wykonany dom w/g projektu D 47b .Mieszkam na lubelszczyznie 12 km od Lublina . Wszelkie opinie na temat wad i zalet projektu , jakich błędów można ustrzec się podczas poszczególnych etapów budowy będą mile widziane.Jeśli ktoś wyrazi zgodę na obejżenie już wybudowanego domu będę bardzo wdzięczny Zyczę wszystkim śzczęśliwego Nowego Roku

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony