dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 132
  1. #21

    Domyślnie

    Ale to taka przyjemna choroba!
    Teska gratuluję 4 tysiączka!!!
    Justa

  2. #22

    Domyślnie

    Co do Gości, to na Forum to ich jest najwięcej. Sam wielokrotnie występowałem jako gość. Nie wiem czy z lenistwa do logowania, czy z checi ukrycia sie za węgłem hmm..... jak to tam było w Panu Tadeuszu ?... i z tym ks. Robakiem vel. Soplicą, który coś tam z tej dwururki wypalił ????........., ale chyba od wiosny 2003 jestem jednak uzależniony od Forum i już

  3. #23

    Domyślnie

    Jestem na tym forum od października i już zdązyłam : spóźnić się do pracy bo rano kawka i komp (autobus mi zwiał), pokłócić z dzieckiem o dostęp do kompa ( bo co mi tam matura..), pokłocić z mężem (bo z pracy prosto do kompa) , rany co to będzie , co to będzie
    KaeR

  4. #24
    Guest

    Domyślnie

    Jeżeli o tej godzinie jeszcze stuuuukam te słowa w tym własnie miejscu i nic specjalnie do powiedzenia nie mam to chyba....... to własnie jest ta choroba

  5. #25

    Domyślnie

    Nic dodać nic ująć,tylko podpisać się pod waszymi wypowiedziami
    Kuzynka namówiła mnie na to forum ,pierw czytałam,często się pośmiałam aż kiedyś nie wytrzymałam i napisałam

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AgnesK
    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    8.360
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    525

    Domyślnie

    Każdy ma jakiegoś robala co go gryzie.....
    Jak jest już naprawdę źle, to trzeba się położyć u psychologa, na kozetce, potem wywnętrznić w Klubie Anonimowych Forumowiczów a na koniec wpaść na imprezkę do Kawiarni Klubowej. I jest gut.
    I znowu mam wrażenie, że jestem całkiem normalna..... Na krótko.......
    Ale co tam, idą święta....... A wtedy nie trzeba chodzić do pracy! Można siedzieć na Forum! No, to czas do psychologa dyżurnego......

  7. #27

    Domyślnie

    Słuchajcie ja mam dokładnie taki sam problem jak Wy tzn. dotyczący tego forum i też korzystam z niego podczas pracy, no a poza tym mam problem z teściową i przez to równierz z własną żoną ale to już inna para kaloszy!!! ale nieukrywam, że strasznie mnie to wpienia!!!

  8. #28
    Guest

    Domyślnie

    Wszystkie w\w objawy i ja posiadam. Uzależniłam się I jest mi z tym DOBRZE!

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar nurni
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    2.863
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Ja też, ja też.
    ....
    No dobrze Panie doktorze, to które najpierw - te zielone czy te czerwone?
    Wiem, wiem popić dużą ilością wody.
    ...
    poszedł, można dalej

    Pozdrawiam wszystkich i redakcję
    Wesołych Świąt i Nowego Roku
    z forum oczywiście

    O! zgasili światło
    Mój DOM na mojej ZIEMI.
    Dziennik
    Komentarze

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bożenka
    Jeżeli o tej godzinie jeszcze stuuuukam te słowa w tym własnie miejscu i nic specjalnie do powiedzenia nie mam to chyba....... to własnie jest ta choroba
    A wiec ta zaraza zbierała żniwo już w 2003 roku !!! . Jak się wyleczyć? Jest jakaś szczepionka? W moim przypadku choroba postępuje! Nie wystarczaja mi już aktualne wątki. Ja łapię się na tym, że grzebię w "archiwum" Straszna choroba - po ciężkim dniu, przecierasz piekące oczy i klikasz dalej Mało tego! Jestem nosicielem wirusa i świadomie zarażam innych! A zaczęło się tak niewinnie . Czy to już ostatnie stadium tej choroby? Zna ktoś jakiś cięższy przypadek? Można z tego wyjść? Ile tak jeszcze pociągnę? Wie ktoś jak wygląda KONIEC?
    Per Aspera Ad Astra

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Marek - jeszcze wszystko przed Tobą
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Marek - jeszcze wszystko przed Tobą
    I tego się boję najbardziej
    Per Aspera Ad Astra

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Nie bój - nie boli
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  14. #34

    Domyślnie

    Trochę. Oczy pieką
    Per Aspera Ad Astra

  15. #35

    Domyślnie

    Poza tym to naprawdę jakaś paskudna choroba. Wyniszczająca organizm w dodatku. Zamiast się regenerowac we snie, człowiek oczy zapałkami podpiera. Ale ostatkiem mojej słabej Silnej Woli wyłaczam się i idę szukać wyrka.
    Per Aspera Ad Astra

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    tia... u mnie to samo
    w dodatku małż nauczony doświadczeniem (żony) że tak wolno - se zaczął grać w jakąś grę on line po nocach
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Kupiliśmy używanego laptopika, bo ja blokuję dostęp do kompa (oczywiście przemierzając beskresne przestrzenie Forum )


  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka
    Kupiliśmy używanego laptopika, bo ja blokuję dostęp do kompa (oczywiście przemierzając beskresne przestrzenie Forum )

    dokładnie jak u mnie
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    Cytat Napisał cieszynianka
    Kupiliśmy używanego laptopika, bo ja blokuję dostęp do kompa (oczywiście przemierzając beskresne przestrzenie Forum )

    dokładnie jak u mnie
    Trochę mi lżej na duszy

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka
    Cytat Napisał daggulka
    Cytat Napisał cieszynianka
    Kupiliśmy używanego laptopika, bo ja blokuję dostęp do kompa (oczywiście przemierzając beskresne przestrzenie Forum )

    dokładnie jak u mnie
    Trochę mi lżej na duszy
    A ja mam zamiar się z tego leczyć drogie Panie. Choroba rozpoznana w stosunkowo wczesnym stadium - dopiero kilkaset postów. Jest duża szans, że leczenie zakończy się sukcesem
    Per Aspera Ad Astra

Strona 2 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony