dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Wieniec sciany fundamentowej TAK czy NIE ????

    Witam. Chciałbym sie poradzić czy robić wieniec ściany fundamentowej. Ściana to wykonana jest z siedmiu warst bloczków betonowych. W projekcie tego wieńca nie ma. Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie wieniec

    Ja bym nie robił.Projektant wie co rysuje.

  3. #3

    Domyślnie Re: wieniec

    Cytat Napisał pawlakoski
    Ja bym nie robił.Projektant wie co rysuje.

    Ja wiem że projektant wie co robi ale nie wie jakiej wysokości jest ściana fundamentowa.

  4. #4

    Domyślnie

    a co na to kierbud? - u mnie było chyba 8 warstw i wieńca nie mam - ale to zależy też chyba od warunków gruntowych

  5. #5

    Domyślnie

    masz tylkokilka warstw i z bloczkow betonowych wiec ja bym nie robil a zreszta ktos chyba nadzoruje ta budowe ktos z doswiadczeniem ?

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CoolaTT
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie Re: Wieniec sciany fundamentowej TAK czy NIE ????

    Cytat Napisał zyga350
    Witam. Chciałbym sie poradzić czy robić wieniec ściany fundamentowej. Ściana to wykonana jest z siedmiu warst bloczków betonowych. W projekcie tego wieńca nie ma. Pozdrawiam

    Jeżeli chcesz mieć mocniejszy fundament to ja bym zrobił. Jeżeli dom będzie murowany to mozna wydać parę złotych na wieniec. Jeżeli będzie to szkieletówka, to już nie koniecznie.

    A tak z innej beczki............. projektant wie co robi. W moim odczuciu często gęsto nie koniecznie wie, tylko rżnie z jakiegoś gotowca.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony