dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie wykaz prac składających się na wybudowanie stanu surowego

    Hej mam do Was prośbę o wykaz prac budowlanych składająchc się na wybudowanie stanu surowego zamkniętego z piwnicą. Wykaz taki zwykle stanowi załacznik do umowy. Dzięki.

    Mój adres [email protected]

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Wyszukiwarka.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki wielkie - to się nazywa odpowiedź. Oświecona Góra Rankingu.

    P.S dotarłem poprzez wyszukiwarkę m.in. do harmonogramu ze ściąga pl. lub do harmonogramu prac z tego forum. Były on e jednak daleko niewystrczające. innych wykazów - harmonogramów prac po prostu nie ma, są jedynie wzory samych umów. Naiwnie myslałem, że forum jest po to aby wymieniać się przemyśleniami czy doświadczeiami z konkretnych budów.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Dawałeś projekt do wyceny ? Każdy wykonawca zrobi Ci rozbicie poszczególnych prac. Swojego Ci nie prześlę, bo nie mam piwnicy. Ale gdybyś jednak nieco poszukał - chociażby w dziennikach - to mógłbyś skontaktować się z ludźmi, którzy takowe posiadają.

    P.S. Tytuł jest nadawany automatycznie - gdybyś wiedział więcej ocokaman to być wiedział również to .
    Wystarczy chcieć nieco poszukać.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  5. #5

    Domyślnie

    Nefer sorki, że tak późno. Oswiecona góra rankingu jasne, że automatycznie, ale tu wobec twojego wpisu uważam, że wybitnie pasuje.

    Po to aby zweryfikować swojego wykonawce, który bez trudu przedstawiił mi wykaz prac chciałem uzyskać poradę od kogoś z forum. No i otrzymałem coś co mi wybitnie pomogło. Poradziłem sobie i tak, choć chyba idea tego forum przekonuje, iż nie o to chodziło. Jak się czegoś nie wie, a nie ma omnibusów którzy wszystko wiedzą to się nic nie pisze, a tym bardziej nie obraża się nikogo. Tyle.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony