dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1310 z 1320
Pokaż wyniki od 26.181 do 26.200 z 26391
  1. #26181
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał tola Zobacz post
    Dziewczyny, tak ładnie piszecie...o zlocie, o spotkanych ludziach, o uczuciach,
    o wartościach...o Tomku, którego nie znacie, ale przez skórę czujecie, że to niesamowity człowiek.
    Jeśli zdarzy się tak...że się kiedyś spotkamy w większym gronie,
    jeśli zechcecie posłuchać...ja z ogromną przyjemnością opowiem Wam o NIM.
    O tym, jak przyjechał do nas z innymi forumowiczami i jakie to było spotkanie.
    Ale przede wszystkim o spotkaniu forumowiczów u Tomka w jego magicznej Komturii na Mazurach.
    I o dniu, w którym dostałam telefon o wypadku Tomka i jego konsekwencjach, o tym, jak serce zamarło, o tym, jak wiele tygodni forumowicze "wybudzali go ze śpiączki"...jak walczyli o Niego ze wszystkich swoich wirtualnych sił.
    To opowieści, które długo można snuć przy ognisku, lub kominku, przy kieliszku Edziowej naleweczki.
    Opowieści o początkach forum i o tym, jak to forum...przyciągało i jednoczyło niesamowitych ludzi.
    Gdzieś podskórnie czuję, że nie wyrywam się głupio z taką propozycją.
    Instynkt mi podpowiada, że to się może kiedyś ziścić.
    Ja bardzo bym chciała.
    Każdy powód do sponiewierania się jest dobry
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  2. #26182
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    ooooooooooo Edzia ja tam już leżę

  3. #26183
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Malusia -
    Depsia- ja chcę przytulanie lajw

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Malko - bardzo pozytywnie zapisałaś się w mej pamieci pozlotowej, choć dosłownie nanosekundowe było to nasze spotkanie Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie Ciebie przez laaata podczytywania jeno. A tu proszę - śliczna, energiczna, pozytywnie zakręcona dziewczyna Zresztą takich "odkryć" było znacznie więcej. To jest naprawdę fajne forum z wieloma ciekawymi ludźmi...
    Tyle miłych słów w jednym zdaniu ???
    Wiem,że to było mgnienie, ale ja mam nieodparte rażenie, że to nie było nasze pierwsze spotkanie. Skąd ja Cię znam ??


    Cytat Napisał wu Zobacz post
    wusia się czuje normalnie wymiziana jak kocio pochwałami TAR-ci za sprowadzenie Jej na złą drogę
    Gdybyś Ty nie sprowadziła Tarci, Ona nie sprowadziła by mnie - więc masz dwie dusze na sumieniu

    Cytat Napisał tola Zobacz post
    (...)
    Gdzieś podskórnie czuję, że nie wyrywam się głupio z taką propozycją.
    Instynkt mi podpowiada, że to się może kiedyś ziścić.
    Ja bardzo bym chciała.
    Nie może, musi

    Cytat Napisał wu Zobacz post
    tylko by tak naszą kochaną ojczyznę nieco skurczyć coby bliżej było i częściej można było
    Nie marudź, ciesz się,że nie mieszkamy w jakiejś Rosji

    Cytat Napisał max-maniacy Zobacz post
    ależ tu sentymentalnie się zrobiło
    no dobra malka już wie, że Wam zazdroszczę tego spotkania. może jeszcze kiedyś będzie okazja, żeby Was poznać.
    tymczasem ściskam tylko wirtualnie.

    malka wpadłam, żeby jeszcze raz wyrazić zachwyt nad Twoją architekturą ogrodową i wiązem.
    i już nie będę wredna i napiszę, że altanka jest cudna: zwiewna i romantyczna.
    No, nie wierzę, nie wierze Kasia na łono foruma wróciła Czy to musi być tak,że ja altankę postawię (albo jakąś bliżej nieokreśloną konstrukcję ) byś przyszła z nami pogadać ?

    Cytat Napisał EDZIA Zobacz post
    Tolu, jak to czytam wyobrażam Was sobie wszystkie u mnie przed kominkiem, za oknem śnieg a my popijamy naleweczki i słuchamy....
    Też to widzę choć nie wiem czemu, ale mój kominek

    Cytat Napisał Nefer Zobacz post
    Każdy powód do sponiewierania się jest dobry
    Co racja to racja Pani Kierowniczko


    Melduję, że sobotnio niedzielno (poniedziałkowa) impreza pod hasłem "pożegnanie lata" skończyła się "kacem" u gości, wizytą u pediatry młodego, i wycieczką na sor ze ślubnym. Taka sytuacja

    Ale już wszystko pod kontrolą.

  4. #26184
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    kurde jak dobra impreza to nie zaproszą ale zabalowaliście nieźle, mam nadzieję że ani Młody ani Ślubny nic poważnego nie trafili

    w kwestii dwóch dusz na sumieniu na szczęście tylko jedna stała się bezdomna myśl intensywnie o 17-tym

  5. #26185
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    17 klepnięty

    Młody angina, Ślubny nieco gorzej ale jest nadzieja


    KOCHANI jest kontynuacja aukcji ze zlotu DLA TOMKA

    DO DZIEŁA !!!

  6. #26186
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie



    kurcze angina paskudna rzecz

  7. #26187
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    zdrowia życze mlodemu i oczywiscie mojej bratniej duszy kulinarnej

    na aukcje rusze tylko niech ja sie z tym najmem ogarne, dalam sobie czas do konca tygodnia na czegos znalezienie, frend meza mego nas zaprosil na mieszkanie u siebie, ma ok. 110 m wiec bysmy sie pomiescili. w sumie zarabiscie go lubie, zawsze naprawia mi kompa i jest dusza czlowiek, moze bysmy mu jakies szczescie przyniesli, bo chlopakowi ostatnio mocno pod gorke sie wiedzie. tylko mialabym ciut daleko do pracy i na budowe, za to mezaty z buta
    to bedzie ostatecznosc bo pewnie bysmy ciagle balowali

  8. #26188
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    A dziękuję, dziękuję, jak chłopcy zdrowi to i ja psychicznie zdrowsza

    Powiedz mi za ile wylicytowałaś latający pojazd dwuosobowy na zlocie? Trza doliczyć do obecnej aukcji nasze zakupione fanty

  9. #26189
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    130

  10. #26190
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Chciałam Wam pokazać moją altankę w wersji imprezowej, ale mam problem z wrzucaniem zdjęć. W jakikolwiek sposób tego nie robię pokazują mi się miniaturki - których pasjami nie znoszę.

  11. #26191
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    oj tam marudzisz wrzuc miniaturki

  12. #26192
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	upload_-1.jpg
Wyświetleń:	92
Rozmiar:	38,6 KB
ID:	333205

  13. #26193
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    jaaa cie .......malkafajnie

    i przez ciebie sie bede zastanawiac czy nie walnac altany vel. parkietu do tancow przytulancow, bo ze basen to nie ulega zmianie

  14. #26194
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    I nadal nie wiem jak to duże wrzuciłam

    Mam jeszcze jedno, trochę słabej jakości, bo pod słońce

    Załącznik 333209 Załącznik 333208 oczywiście ten parasol zniknie, jak tylko zmobilizuję się do zrobienia zadaszenia

  15. #26195
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ja nie czaje czemu wy macie problemy z tymi fotami, ja wlaze w picase i robie kopiuj / wklej i jest, bez korzystania z zadnych ikonek, wpisywania urlow itp bzetow. zwykle kopiuj/wklej i prawy klawisz

  16. #26196
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    miodzio normalnie Malcia wiesz też się doczołgam jak się ogarnę i nikogo nie ukatrupię po drodze

  17. #26197
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    ja nie czaje czemu wy macie problemy z tymi fotami, ja wlaze w picase i robie kopiuj / wklej i jest, bez korzystania z zadnych ikonek, wpisywania urlow itp bzetow. zwykle kopiuj/wklej i prawy klawisz
    A nie mogłaś tak od razu ???



    Wusia, a może 17 najpierw u Ciebie posadzimy, a potem przyjedziemy do mnie

  18. #26198
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    I oczywiście dwóch ostatnich zdjęć nie widać.
    Katarzyno - ściskanie lajf masz jak w banku, niech ino tylko listopad nadejdzie!

    Za-je-bis-te to zdjęcie altany z tiulami!!!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  19. #26199
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    myslalam, ze wszyscy tak robicie ja tak dzialam od poczatku. ba nie mam wtedy nawet limitu 5 fot, nie zauwazylas ze zazwyczaj duzo wiecej wstawialam?

  20. #26200
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Dwa ostatnie w wersji kopiuj wklej

Strona 1310 z 1320

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony