dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie okna - okolice Poznania

    Stoję przed problemem wyboru dostawcy okien do mojego domu, a od wyboru profili zaczyna mnie boleć głowa. Interesują mnie tylko okna PCV.
    Czy ktoś może polecić solidną firmę - Mosina okolice Poznania. Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Czy nikt w okolicach Poznania nie zakładał okien ??????????
    Idzie zima.

  3. #3

    Domyślnie

    Czy to jest martwe forum????

  4. #4

    Domyślnie

    Davex
    BUk/Niepruszewo

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    pchelek

    Zarejestrowany
    Aug 2002
    Posty
    2.634

    Domyślnie

    W Mosinie masz producenta, drugiego w Śremie i trzeciego w Wilkowicach - wybieraj do woli.

  6. #6

    Domyślnie

    wybierz firmę, porównaj z innymi, poszukaj w necie, zdecyduj się na jakąś konkretną i szukaj zadowolonych i nie-. Czytaj uważnie co mówią i sam zdecyduj, czy je brać. Producentów okien PCV są tysiące, a dostawców profili kilku, kilkunastu.

  7. #7

    Domyślnie

    znam i polecam okna z TUR PLAST Czaplinek nie są z rodzju tanich ale z rodzaju solidne polecam

  8. #8

    Domyślnie

    Tomek, sprawdź firmę z Mosiny, ul. Leśna 25. Niestety nie mam do nich telefonu. Teściowie brali od nich okna i cenowo wyszli zdecydowanie najkorzystniej w porównaniu z m.in. producentem z Łęczycy, firmy z ul. Góreckiej w Poznaniu czy też jakiejś innej z Mosiny. Dwóch gości zamontowało 4 okna + drzwi balkonowe + demontaż starych / oczywiście okien / w ciągu jednego dnia. następnego wykończenie i pozostało nam tylko malowanie. Zrobili sprawnie i czysto.

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    ja ostatnio sprawdzałem oferty firm poznańskich i najkorzystniej wyszło mi w GROBUD z grodziska Wielkopolskiego ok 19k
    gdzie firmy z mosiny 21k , puszczykowa 23k,Poznania 25k

    parametry ,współczyniki przenikania ,szyby takie same .
    Podejrzana cena a może są firmy które potrafią zrobić tanio i dobrze !
    Przeciez drogo nie znaczy dobrze !
    Czekam na informację na temat Grobudu ?

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki za informację - czy ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe namiary.

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie Davex Buk Niepruszewo - Nie polecam

    Cytat Napisał tom soyer
    Davex
    BUk/Niepruszewo
    Osobiście nie polecam
    Mam problem z drzwiami zewnętrznymi które robili na Aluplaście
    błędy konstrukcyjne powodują ze drzwi nadają się tylko do wymiany ( drzwi obwiesiły się ponad 1 cm i nie można ich wyregulować )
    Drzwi regulowali 2 lata zabrali je na warsztat ,2 raz jak przyjechali zerwali wszystkie śruby regulacyjne przy zawiasach, teraz jest już po gwarancji i rękojmi

    Ponadto dałem się skusić niższą faktura więc nawet ew zwrot kasy będzie nie adekwatny do poniesionych kosztów( ponad połowa poszła bez faktury)
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  12. #12
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MOLLAN

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    143
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Z oknami jest kłopot. Wszyscy moi znajomi mieli jakieś obsuwy z oknami, albo mocno po terminie, albo któregoś brakowało i czekali bez jednego okna 3 tygodnie, albo któreś pęknięte itd.
    Chyba przy boomie był taki ruch w interesie, że producenci i montarzysci nie wyrabiali. Ja miałem generalnego wykonawcę więc jakby mnie to mniej dotyczyło (ale ponoć też była 4-o dniowa obsuwa)
    Myśałem, że teraz coś się zmieni, ale sąsiad z mojej ulicy zamówił i od tygodnia mają być - a kiedy będą nie wiadomo.

  13. #13
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Teodor.T

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    62-081
    Posty
    2

    Domyślnie

    Temat stary jak świat ale namiar podam może ktoś tu tak jak ja zabłądzi w poszukiwaniu okien
    Polecam okna schuco z firmy centrum link tutaj -> OKNA POZNAŃ
    pozdrawiam

  14. #14

    Domyślnie

    A kupował ktoś z was okna w Budvar Centrum na Obornickiej? Czytałem o nich bardzo dużo dobrych opinii, ale chętnie posłucham też waszego zdania

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony