dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Bard13
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    1.609
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie Może pogadamy przez GG?

    Pomyślałem, że posty na forum długo wędrują i chciałbym zaproponować szybszą wymianę doświadczeń np. przez GG.

    Zdaję sobie sprawę, że jest to bardziej angażujące, niż pisanie na forum, ale chęnym składam propozycje.

    GG 1122762 - to moje

    Na razie bardziej bym pytała, ale mam szeroką wiedzę z pozostałych niż budownictwo dzidzin.

    Budownictwa się uczę

    Innych chętnych zapraszam do dopisywania się wraz z podaniem czego szukają lub w czym mogą pomóc, potem zrobimy może jakiś FAQ, co przyśpieszy szukania. ja np. po przeczytaniu wielu wątków nie doszedłem w wielu z nich do żadnych sensownych konkluzji.

    Są one zbyt rozproszone po wszystkim, więc proponuję, założyć FAQ, aby osoba zakładająca jakiś wątek mogła w nim opisać zwartą konkluzję z zadanego pytania.

    Kto pierwszy?

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Bard13
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    1.609
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie nadmiar betonu z fundamentów

    Pierwsza rada która mi się nasunęła po czytaniu jednego wątku (przepraszam autora), to to, że przed laniem fundamentów, warto mieć wykopane trochę rowka pod ogrodzenie.

    Jak zostanie w gruszce betonu to można wylać nadmiar pod ogrodzenie i nie ma zmartwienia, gdzie go upchnąć, pomijając już oszczędności w późniejszym robieniu ogrodzenia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony