dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 725
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 14487
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Cytat Napisał DorciaIQ
    Cytat Napisał Nefer
    Czeee - fajny domek - podoba mi się Mój nastepny tez będzie parterowy
    Kochana Ty już o następnym myślisz?
    Oczywiście - parterówka, jakies 180 mkw, na działce co najmniej 2 ha z lasem . Będzie basen I ma być 30 km od W-wy
    To fakt - też mnie ostatnio naszło że może na stare lata sobie niewielką parterówkę pobudujemy?... Who knows?
    Ale 2ha to się można zacząć rozglądać, bo to może być niełatwe za te parę latek

    Tymczasem: dobranoc

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    ja też tak myślę

    choć na razie nie jestem w stanie sobie wyobrazić że miałabym przechodzić przez budowe jeszcze raz

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Cytat Napisał DorciaIQ
    Cytat Napisał Nefer
    Czeee - fajny domek - podoba mi się Mój nastepny tez będzie parterowy
    Kochana Ty już o następnym myślisz?
    Oczywiście - parterówka, jakies 180 mkw, na działce co najmniej 2 ha z lasem . Będzie basen I ma być 30 km od W-wy
    Wychodzi mi na to , że się Nefercia do mnie wprowadzi - spełniam większość warunków.Nie mam basenu i las nie jest na działce , ale co to znaczy takie drobiazgi nadrobić
    Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband.

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    basen zawsze sie da zrobić

  5. #25

    Domyślnie

    Uuuu , doczytałam , że 2 ha czyli hektary.Tyle niestety nie mam To wychodzi na to , że więce warunków nie spełniam , niż spełniam
    Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband.

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobroszka

    Wychodzi mi na to , że się Nefercia do mnie wprowadzi - spełniam większość warunków.Nie mam basenu i las nie jest na działce , ale co to znaczy takie drobiazgi nadrobić
    Łeeee postawisz skrzynkę wódki i basen się w try miga wykopie
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar 78mysz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    12.040
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    173

    Domyślnie

    Oj Dziewczynki Dziewczynki. Witam Cie Nefer u siebie. Ciesze sie, ze moja stajenka sie podoba.
    Ja mowie o kuchniojadalnioduzym pokoju generalnie część dzienna. Jakas wieksza sie wtedy robi. A wogole to jakies zainteresowanie sie pojawilo moim mieszkaniem. Kupcy przychodza oglądac i moze ktos to kupi. Bede bezdomna i pozostane bez salonu, sralonu i całej reszty. No ale bede miala troche wolnej kasy na dom.
    Dzisiaj byłam w szkole na zajeciach. No i poznalam pewną dziewczyne. Od słowa do słowa i okazalo sie, ze owa - zreszta bardzo mila Dziewuszka mieszka w domu, ktory byl budowany przez dewelopera, ktorego ja tez chce zatrudnic. Normalnie nie wiem co sie dzieje. Ostatnio poznalam tez Was i wiem ze to jeszcze wczesnie zeby mowic o przyjazniach, ale mam nadzieje, ze uda nam sie za jakis czas spotkac w realu (ale nie w tym sklepie). Fajnie miec takie kobitki jak Wy!
    pozdrawiam
    komentarze do mysiego domu
    zdjęciowisko
    świadectwa energetyczne

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Mysia

    no pewnie że fajnie.

    A tak w ogóle to zauważyłam pewną prawidłowość. FM podzieliło się na dwie części - babską czyli dzienniki gdzie można rozmawiać o wszystkim i o niczym i generalnie panuje miła atmosferka, i męską czyli wymianę doświadczeń, gdzie głównym celem piszących jest za wszelką cenę udawadniać że moje na wierzchu.

    Oczywiście to nie oznacza że w dziennikach brak mężczyzn. Są. Same przyjemne typy

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar 78mysz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    12.040
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    173

    Domyślnie

    To moze byc prawda co mowisz. Faceci maja rywalizacje we krwi, podczas gdy kobiety lubia wyciagac wnioski z doswiadczen innych. Ciekawe, czy to spowoduje w koncu jakis znaczacy dystans w stopniu ewoloucji wewnątrzgatunkowej u ludzi.
    komentarze do mysiego domu
    zdjęciowisko
    świadectwa energetyczne

  10. #30

    Domyślnie

    A co mają zrobić niewiasty z genem rywalizacji??
    Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband.

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    to co ja

    iść się wykłócić na WD

  12. #32

    Domyślnie

    uff czyli jednak takie istoty mają szansę przetrwania To dobrze,bo myślałam,że jestem skazana na wyginięcie ..
    Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband.

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar 78mysz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    12.040
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    173

    Domyślnie

    Ejże, kobiety oczywiscie tez ze sobą rywalizuja, ale wydaje mi sie ze chodzi nam w glebi duszy o co innego niz udowodnienie która najlepsza, a moze sie mylę. Musze to przemyslec na powaznie.
    A wiecie co dzisiaj wieczorem robilam? Projektowalam sobie kuchnie. Musze powiedziec, ze albo stracilam polot, albo ta moja przyszła kuchnia malo ustawna wzgledem tego co chcialbym osiągnąć. Cos wymodzilam, ale nie wiem czy to jest wlasnie to "TO". robie jutro zrzuty
    komentarze do mysiego domu
    zdjęciowisko
    świadectwa energetyczne

  14. #34

    Domyślnie

    zrzuty daj koniecznie , na pewno znajdą się dobre dusze,które Ci pomogą.
    A co do rywalizacji to ja wyznaję totalne równouprawnienie hihi - tak samo traktuję babki jak i facetów.Po prostu lubię być dobra w tym co robię , a to często oznaczało bycie lepszym od innych.Teraz się uspokoiłam i wyciszyłam , ale kiedyś straszny był ze mnie harpagon Skutek uboczny tego jest taki,że jak trzeba coś załatwić , to mój Mąż wysyła mnie na pierwszą linię frontu - aż się boję co to będzie na budowie
    Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband.

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    no to czekamy co by na zrzuty rzucić okiem

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobroszka
    Skutek uboczny tego jest taki,że jak trzeba coś załatwić , to mój Mąż wysyła mnie na pierwszą linię frontu - aż się boję co to będzie na budowie
    u mnie to samo

    ale powiem Ci dobroszko że czasem na budowie właśnie takie podejście nie popłaca dlatego zdarza się że to ja wysyłam lubego żeby załatwił polubownie.

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    P.S.

    Zapraszam do siebie na głębszego - dzisiaj opijam więźbę

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar 78mysz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    12.040
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobroszka
    zrzuty daj koniecznie , na pewno znajdą się dobre dusze,które Ci pomogą.
    A co do rywalizacji to ja wyznaję totalne równouprawnienie hihi - tak samo traktuję babki jak i facetów.Po prostu lubię być dobra w tym co robię , a to często oznaczało bycie lepszym od innych.Teraz się uspokoiłam i wyciszyłam , ale kiedyś straszny był ze mnie harpagon Skutek uboczny tego jest taki,że jak trzeba coś załatwić , to mój Mąż wysyła mnie na pierwszą linię frontu - aż się boję co to będzie na budowie
    No wlasnie. Wydaje mi sie ze generalnie kobiety chca byc najlepsze dla siebie - sa perfekcjonistkami, a mezczyzni z lenistwa - nie chca byc gorsi od innych i ciagle to udowadniają - tak mi sie zdaje. Oczywiscie to moja subiektywna ocena i dotyczy jedynie mojego ogólnego mniemania o płci przeciwnej - nie zas konkretnych jednostek. Pozniej cos wkleje i zwiedze przyjazne wątki - pogratulować kolezance Efilo więźby!
    komentarze do mysiego domu
    zdjęciowisko
    świadectwa energetyczne

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    dziekuje myszko

    czekam na wklejenie

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Słyszałam że jakieś zrzuty kuchni się miały pojawić, przybiegłam - a tu ni ma

Strona 2 z 725

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony