dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 14
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 264

Temat: STOP KOTOM!!

  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ewazych
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    170
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie STOP KOTOM!!

    Mieszkam w mieście i posiadam niewielki ogórdek przy moim domu, właśnie go zafospodarowałam, posadziłam róże które się pięknie przyjełyALE CO Z TEGO. W okolicy jest pełno śmierdzących kotów. Niech sobie ich fanatycy i ekolodzy mówia co chcą ale ja już mam ich po dość. Najlepiej chyba będzie jak kupie wiatrówkę. Dlaczego?
    Otóż próbowałam specyfuków do odstraszenia kotów co pachną jak cytryna albo czosnek - NIC to nie dało. Bo jest jeden taki kot co go to nie rusza, ba jest tak leniwy że już nawet nie zakopuje swojego gnoju( tu dla zwolenników, pies, czy lis nie przeskoczą 2 m betonowego ogrodzenia! ) Wczoraj rozwiesiłam siatkę, nie to też nie dało cap załatwił się dziś na niej, spróbuje ją jeszcze bardziej naciągnąć ale wątpie w rezultat. JESTEM już zdesperowana, Nie wiem co mam robić. Nie kupie sobie psa a tymbardziej kota bo studiuje i nie mam czasu na takiego zwierza. Pomocy!!!!!!!! a nie jestem dobra w strzelaniu z procy, a o wylewaniu wody na delikwenta nie ma mowy, gdyż ogódek jest taki że zanim wyjdę kot nawieje. POMOCY

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    A tak właściwie to w czym te koty przeszkadzają? Tylko się załatwiają? Jakieś szkody poczyniły? Coś zniszczyły? Nie bardzo wiem, skąd tyle agresji wobec tych zwierząt.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kirkris
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    1.234
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    Też mam problem z kotami, które przechodzą mi na moją działkę i robią kupy na chodniku
    Kupiłem preparat na odstraszanie kotów i rozsypałem go na ich drodze. Kupiłem 5 kg i zużyłem połowę Miałem nadzieję że to je zatrzyma.
    Po jakiejś godzinie zoabczyłem kota, który przeszedł dokładnie przez środek wysypanego terenu nawet nie odwróciwszy się
    Wygląda na to, że kwiatki i chemia nie skutkuje.
    Ciekawe co jeszcze mozna zrobić?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał kirkris
    Ciekawe co jeszcze mozna zrobić?
    Pitulić ?
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Mi też coś co prawda w nocy obsrywa wejscie do domu ale pomarudzę i dam spokój. Walczyc ze zwierzakiem raczej nie będę. W końcu to nie problem sprzątnąć. No gdyby to była kupa słonia...... ale to tylko kilka małych balasków
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kirkris
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    1.234
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    Generalnie może to nie kupa słonia ale na mojej kostce zostawia zielono-czarne ślady niemal nie do zmycia

    Jest to dość irytujące

  7. #7

    Domyślnie

    Koty przeskakuja 2 metrowa siatke ogrodzenia i poluja na ptaki.Sadze że jedyne rozwiazanie to wiatrówka i odstrał, tych pasożytów.
    Pozdrawiam

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  9. #9
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ewazych
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    170
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    mayland czy widzaiłeś/aś kupę takiego kota, albo poczułeś jej zapach, o rany tragedia. Nie dzięki mam dość codziennie czyścić szczochy jakiegoś kocura, biorąc pod uwagę fakt że oródek jest niezbyt duży to kupa takiego pasożyta zajmuje dosyc pokaźną powierzchnię. Zamocowałam tą siatkę, ale od góry i na boki przybiłam zobaczymy może te głupie zwierzaki się oduczą.

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewazych
    mayland czy widzaiłeś/aś kupę takiego kota, albo poczułeś jej zapach, o rany tragedia. Nie dzięki mam dość codziennie czyścić szczochy jakiegoś kocura, biorąc pod uwagę fakt że oródek jest niezbyt duży to kupa takiego pasożyta zajmuje dosyc pokaźną powierzchnię. Zamocowałam tą siatkę, ale od góry i na boki przybiłam zobaczymy może te głupie zwierzaki się oduczą.
    Zastanowiłabym sie nad zakupem porządnej strzelby - wszystko wskazuje na lwa lub tygrysa...Mały kotek zostawia małe bobki.. A Ty sie pobudowałaś na terenie łowieckim dużego drapieznika...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie Re: STOP KOTOM!!

    Cytat Napisał ewazych
    Mieszkam w mieście i posiadam niewielki ogórdek przy moim domu, właśnie go zafospodarowałam, posadziłam róże które się pięknie przyjełyALE CO Z TEGO. W okolicy jest pełno śmierdzących kotów. Niech sobie ich fanatycy i ekolodzy mówia co chcą ale ja już mam ich po dość. Najlepiej chyba będzie jak kupie wiatrówkę. Dlaczego?
    Otóż próbowałam specyfuków do odstraszenia kotów co pachną jak cytryna albo czosnek - NIC to nie dało. Bo jest jeden taki kot co go to nie rusza, ba jest tak leniwy że już nawet nie zakopuje swojego gnoju( tu dla zwolenników, pies, czy lis nie przeskoczą 2 m betonowego ogrodzenia! ) Wczoraj rozwiesiłam siatkę, nie to też nie dało cap załatwił się dziś na niej, spróbuje ją jeszcze bardziej naciągnąć ale wątpie w rezultat. JESTEM już zdesperowana, Nie wiem co mam robić. Nie kupie sobie psa a tymbardziej kota bo studiuje i nie mam czasu na takiego zwierza. Pomocy!!!!!!!! a nie jestem dobra w strzelaniu z procy, a o wylewaniu wody na delikwenta nie ma mowy, gdyż ogódek jest taki że zanim wyjdę kot nawieje. POMOCY

    dawno nie czytałam takeigo pełnego jadu postu.
    Ty naprawdę nienawidzisz zwierzat.
    Najlepiej powystrzelać wszytsko co żyje, niech nic nie chodzi, nic nie lata ani pływa...tak???
    Przypominasz mi rozhisteryzowanych bezdusznych działkowców, którzy trują bezpańskie koty, bo te rozkopuja ziemię i zjadają marchewkę. tak, tak oni tak twierdza.

    Kompletnie nie pojmuję jak można być az tak złym

    Tobie potzrebna jest POMOC. Zdecywdowanie jakaś terapia psychologiczna, bo normalnty wrazliwy człowiek tak by nie napisał o bezbronnych zgłodniałych kotkach. A pzryszło Ci do głowy zeby je nakarmić? Czy tyko jak je powystrzelać???
    Szkoda słów...

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Cytat Napisał tadzel
    Koty przeskakuja 2 metrowa siatke ogrodzenia i poluja na ptaki.Sadze że jedyne rozwiazanie to wiatrówka i odstrał, tych pasożytów.
    następny potzrebujący pomocy

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Cytat Napisał ewazych
    mayland czy widzaiłeś/aś kupę takiego kota, albo poczułeś jej zapach, o rany tragedia. Nie dzięki mam dość codziennie czyścić szczochy jakiegoś kocura, biorąc pod uwagę fakt że oródek jest niezbyt duży to kupa takiego pasożyta zajmuje dosyc pokaźną powierzchnię. Zamocowałam tą siatkę, ale od góry i na boki przybiłam zobaczymy może te głupie zwierzaki się oduczą.
    Zastanowiłabym sie nad zakupem porządnej strzelby - wszystko wskazuje na lwa lub tygrysa...Mały kotek zostawia małe bobki.. A Ty sie pobudowałaś na terenie łowieckim dużego drapieznika...
    popłakałam się. Nefer rzeczywiście "dzisiaj to już przesadziłaś" .
    A jeśli ewazych uwierzy ??

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał celtorek
    A jeśli ewazych uwierzy ??
    Stanie się to o czym marzy ten drapieznik - odzyska zagrabione terytorium.
    Czego mu serdecznie życzę
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Już nie wiem śmiać się czy płakać. Napewo trudno mi w to uwierzyć że można sobie podwórko siatką pogrodzić przed kotami. Że lepiej żyć w drucianym pancerzu niż w zgodzie z przyrodą. Że ktoś wydaje majątek na dom a potem robi z niego bunkier przed.... kotami No nic, moze ja faktycznie bezwonna jestem.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Ja chyba też, bo dziś do mojej piwnicy w firmie wlazły 4 sierściuchy,żeby się ogrzać.
    Ostatnio tak sobie pozwalają (dzikie koty) ,że włazły do salonu, zeszły po schodkach i uwaliły się na sofach i fotelach. Niezłe som
    Fakt, nie sikają w salonie, bo kulturalne. Jak się je odpowiednio traktruje to kibel maja w jednym miejscu , w kącie i sprzątaja po sobie.
    Koty znaaaaają sie na ludziach , o tak...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  17. #17

    Domyślnie

    ja przeciw zwierzątkom nigdy nie byłam
    ale koty na działce juz dały popalić
    łażą jak u siebie, mnożą się w zastraszającym tempie, przeraźliwie miałczą, na ludzi syczą - dziecko moje nie chce wogóle wchodzić na działkę, bo boi sie kotów (czy tak powinno być?)
    do tego wyglądają jak po jakis choróbskach

    super sprawa
    polecam wszystkim, którzy bronią koty

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał nely
    ja przeciw zwierzątkom nigdy nie byłam
    ale koty na działce juz dały popalić
    łażą jak u siebie, mnożą się w zastraszającym tempie, przeraźliwie miałczą, na ludzi syczą - dziecko moje nie chce wogóle wchodzić na działkę, bo boi sie kotów (czy tak powinno być?)
    do tego wyglądają jak po jakis choróbskach


    super sprawa
    polecam wszystkim, którzy bronią koty
    Mam to samo u siebie w firmie i na działce Da sie żyć One były tam pierwsze
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland
    Że lepiej żyć w drucianym pancerzu niż w zgodzie z przyrodą.
    W kwestii czysto formalnej. Koteczek to nie przyroda. To obcy element środowiska, wprowadzony do niego przez człowieka. Tępiący jak leci wszystkie drobne ptactwo śpiewające, często gnieżdżące się nisko nad ziemią. Z koteczków elementem przyrody są przez tegoż człowieka prawie wytępione ryś i żbik.
    A znacie coś bardziej capiące od kociego g...a?

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mirek_Lewandowski
    Cytat Napisał mayland
    Że lepiej żyć w drucianym pancerzu niż w zgodzie z przyrodą.
    W kwestii czysto formalnej. Koteczek to nie przyroda. To obcy element środowiska, wprowadzony do niego przez człowieka. Tępiący jak leci wszystkie drobne ptactwo śpiewające, często gnieżdżące się nisko nad ziemią. Z koteczków elementem przyrody są przez tegoż człowieka prawie wytępione ryś i żbik.
    A znacie coś bardziej capiące od kociego g...a?
    Znamy - ludzkie g...o
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

Strona 1 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony