dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 14
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 264

Temat: STOP KOTOM!!

  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Cytat Napisał nely
    ja przeciw zwierzątkom nigdy nie byłam
    ale koty na działce juz dały popalić
    łażą jak u siebie, mnożą się w zastraszającym tempie, przeraźliwie miałczą, na ludzi syczą - dziecko moje nie chce wogóle wchodzić na działkę, bo boi sie kotów (czy tak powinno być?)
    do tego wyglądają jak po jakis choróbskach


    super sprawa
    polecam wszystkim, którzy bronią koty
    Mam to samo u siebie w firmie i na działce Da sie żyć One były tam pierwsze
    brawo Nefer!

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar zaba_gonia
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    7.546
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    281

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Cytat Napisał Mirek_Lewandowski
    Cytat Napisał mayland
    Że lepiej żyć w drucianym pancerzu niż w zgodzie z przyrodą.
    W kwestii czysto formalnej. Koteczek to nie przyroda. To obcy element środowiska, wprowadzony do niego przez człowieka. Tępiący jak leci wszystkie drobne ptactwo śpiewające, często gnieżdżące się nisko nad ziemią. Z koteczków elementem przyrody są przez tegoż człowieka prawie wytępione ryś i żbik.
    A znacie coś bardziej capiące od kociego g...a?
    Znamy - ludzkie g...o
    znowu brawo!

    ps. to samo chciałam napisac

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    A wracając do przyrody - to człowiek jest jej najbardziej niszczycielską częścią. Dobrze się nad tym chwilę zastanowić.

    P.S. nie słyszłam , żeby dziki kot zaatakował dziecko.
    Moja ścierwia mama syczy na mnie za każdym razem, gdy daję jej jedzenie. To normalne - ona się boi o swoje dzieci tak jak my o swoje.
    Uwierzcie mi - wystaczy na nią tupnąć ...
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał zaba_gonia

    znowu brawo!

    ps. to samo chciałam napisac
    To przykre, że oczywiste rzeczy trzeba tłumaczyć, prawda ?
    Buźka
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    A wracając do przyrody - to człowiek jest jej najbardziej niszczycielską częścią. Dobrze się nad tym chwilę zastanowić
    Też prawda. Wprowadził do środowiska koty, dzięki którym usłyszenie wiosną słowika jest niezrealizowanym marzeniem. I tabuny wiejskich psów, chronicznie z niedoborem białka (przecież same się wyżywią), tępiące zwierzynę leśną. Dziś znalazłem wspomnienie po zagonionej sarnie i żerujące cztery wilkowate kundle.
    Absolutnie nie uważam, aby rozwiązaniem była wiatrówka. Jedyną metodą jest sterylka bezpańskich. Ale cóż poradzić, jeśli i pańskie (czyt. wsiowe) przecież muszą mieć chociaż raz potomstwo.
    Spotykam koty w lesie 4-5 km od najbliższej chałupy. Nikt mnie nie przekona, że one sobie tam po prostu poszły na spacer.

  6. #26

    Domyślnie

    może Wasze koty są bardziej cywilizowane

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

    Domyślnie

    Kot polowanie ma w genach. Nawet taki cywilizowany, mający stałą michę, polował będzie. Złapie, pobawi się, zamęczy i zostawi.

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mirek_Lewandowski
    Też prawda. Wprowadził do środowiska koty, dzięki którym usłyszenie wiosną słowika jest niezrealizowanym marzeniem. I tabuny wiejskich psów, chronicznie z niedoborem białka (przecież same się wyżywią), tępiące zwierzynę leśną. Dziś znalazłem wspomnienie po zagonionej sarnie i żerujące cztery wilkowate kundle.
    Absolutnie nie uważam, aby rozwiązaniem była wiatrówka. Jedyną metodą jest sterylka bezpańskich. Ale cóż poradzić, jeśli i pańskie (czyt. wsiowe) przecież muszą mieć chociaż raz potomstwo.
    Spotykam koty w lesie 4-5 km od najbliższej chałupy. Nikt mnie nie przekona, że one sobie tam po prostu poszły na spacer.
    Dokładnie tak.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mirek_Lewandowski
    Kot polowanie ma w genach. Nawet taki cywilizowany, mający stałą michę, polował będzie. Złapie, pobawi się, zamęczy i zostawi.
    Moje koty "firmowe" szanują" to co upolują. W piątek złapały gołębia. Zostały po nim 4 piórka..
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  10. #30

    Domyślnie

    wszystkich miłośników kotów zapraszam do mnie, moja sąsiadka ma 20 kotów i one robią w ogrodzie co chcą. nigdy nie byłam przeciwnikiem zwierzat ale od czasu jak wydaję kasę na kwiaty do ogrodu a koty mi je "podlewają" i kwiatki padają - szczerze powybijalabym wszystkie SIERŚCUCHY!!!!!

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pod fikusem
    wszystkich miłośników kotów zapraszam do mnie, moja sąsiadka ma 20 kotów i one robią w ogrodzie co chcą. nigdy nie byłam przeciwnikiem zwierzat ale od czasu jak wydaję kasę na kwiaty do ogrodu a koty mi je "podlewają" i kwiatki padają - szczerze powybijalabym wszystkie SIERŚCUCHY!!!!!
    no to masz problem. Ale jak widać kotom to zupełnie nie przeszkadza
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Ja chyba też, bo dziś do mojej piwnicy w firmie wlazły 4 sierściuchy,żeby się ogrzać.
    Ostatnio tak sobie pozwalają (dzikie koty) ,że włazły do salonu, zeszły po schodkach i uwaliły się na sofach i fotelach. Niezłe som
    Fakt, nie sikają w salonie, bo kulturalne. Jak się je odpowiednio traktruje to kibel maja w jednym miejscu , w kącie i sprzątaja po sobie.
    Koty znaaaaają sie na ludziach , o tak...
    Miałem kiedyś takie zdarzenie, do akademika przyniesiono małego kotka. Był taki zabiedzony, że dziewczyny o mało go nie zagłaskały na śmierć. Następnego dnia połowa akademika jechała do lekarza z grzybicznymi zmianami skóry. Swoją drogą Nefer jesteś bardzo odważna.

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał volder1

    Miałem kiedyś takie zdarzenie, do akademika przyniesiono małego kotka. Był taki zabiedzony, że dziewczyny o mało go nie zagłaskały na śmierć. Następnego dnia połowa akademika jechała do lekarza z grzybicznymi zmianami skóry. Swoją drogą Nefer jesteś bardzo odważna.
    NIe jestem odważna tylko widzę czy kot jest chory czy nie. A nie trzeba być miszczem, żeby zobaczyć grzybicę u kota . Zamiast go zagłaskiwać powinny zawieźć do lekarza - zostały ukarane
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Mirek_Lewandowski

    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    6.787

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mirek_Lewandowski
    nieeeeeeeeeno to już przeginka
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  16. #36

    Domyślnie

    wszystkich miłośników kotów zapraszam do mnie, moja sąsiadka ma 20 kotów i one robią w ogrodzie co chcą
    To chyba mieszkamy niedaleko . W mojej okolicy tez jest ze 20 kotów, czasem nawet przychodzą, bywa, że moja suka da im w kość, zdarzały sie ofiary. Nie powiem , że marzę o ich wizytach, ale bez przesady koty to nie debile, jak widzą psa w zasięgu raczej nie wchodzą, chyba, ze nowy to się napatoczy to ma otrzęsiny. Jakos ogród mój żyje, rośliny rosną, mam kulturalne koty nie walą nam na kostkę a nawet ostatnio oszczędzają mój warzywniak. Nie dramatyzujemy, wredni sąsiedzi są 1000 razy bardziej uciążliwi, bez wahania wybrałabym sąsiedztwo tygrysa. Mam nawet myszy, podobno jest tez szczur, mam ropuchy, masę jaszczurek, bandę pająków, gniazdo os i jakoś daję radę, nie popadajmy w paranoję. Osobiście nie lubię przeginania pałki, ani w jedną ani w drugą stronę, bezpańskie koty bywają plagą, roznoszą choroby i bez nawiedzenia , nie ma co nimi uszczęśliwiać ludzi i uważać , że sa święte i nietykalne. Agresja w stronę kotów tez jest przegięciem. Trochę umiaru jeszcze nikomu nie zaszkodziło obojętnie po której strony barykady sie znajduje. Okoliczne koty chyba się mnie boją, nie robię im krzywdy, ale wydzieram się na nie niemiłosiernie jak przeholują i jakoś się dogadujemy

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał nely
    łażą jak u siebie, mnożą się w zastraszającym tempie, przeraźliwie miałczą, na ludzi syczą - dziecko moje nie chce wogóle wchodzić na działkę, bo boi sie kotów (czy tak powinno być?)
    do tego wyglądają jak po jakis choróbskach
    Mozna to samo powiedziec o wielu ludziach wiec:
    łażą jak u siebie, mnożą się w zastraszającym tempie, przeraźliwie wrzeszcza, na zwierzeta syczą - ....
    do tego wyglądają jak po jakis choróbskach

  18. #38
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ewazych
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    170
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    nie chcę tu prowadzić dywagacji na temat humanitarnych aspektów trzymania kotów, nie chcę też zastanawiać się dlaczego jest tak a nie inaczej. Mam po prostu dość wywalania ich gów...n codziennie z rana, mam dość też słuchania kocich mam. Lubie zwierzęta, nie mam nic przeciwko innym istotom, ale mam już dość śmeirdziuchów które niszczą mój ciężko wypracowany ogródek. Nie chce jeść marchewki z kałem itp. Skoro tacy wszyscy sa mądrzy w dbaniu o kotki, może ktos powie jak sie tych sierściuchow pozbyć? a nie ciągle gada o agresywnym zachowaniu.

  19. #39

    Domyślnie

    a może "udomów" sobie jednego siersciucha. Taki udomowiony bedzie pilnował swojego terytorium i obcych na swój teren nie wpuści
    Mój nawet pieski przegania (sąsiedzkie domowe- spacerowe- ale na swoje podwórko nie wpuszcza 8 tzn tylko te mniejszcze )

    co do "kupkowania" kociego - może mam dobrze wychowanego kota, ale nie zdarza mu sie robić kupek gdziekolwiek. Ma kuwetę domową i ogródkową - tzn piaskowe miejsce

  20. #40

    Domyślnie

    Jest zasada funkcjonująca w kocim swiecie - koty nie s...ją tam gdzie jedzą Bo są to czyste zwierzęta.

    Postawisz jedzenie u siebie, będzie do Ciebie przychodził jeść, a nie srać.
    Ale wtedy zawsze jakiś śierściuszek będzie siedział w gościnie.
    Pozdrawiam
    ______________
    www.kociezycie.pl

    oraz foto-dziennik budowy
    http://galeria.wozik.com/thumbnails....bum=36&page=50

    PCHLI TARG czyli co, komu zostało po budowie

Strona 2 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony