dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 61
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1203
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    piekny projekt, tez bedzisz miala duzo przestrzeni, nawet duzo wiecej niz u nas
    a miejsce na dom macie przepiekne, akurat dla artystki do malowania jak znalazl

    p.s. czy jest jakas strona gdzie mozna sobie poogladac Twoje obrazy?? Jesli dobrze pamietam to Ty olejne robisz, nie??
    No i zapytam tez, czy robisz tylko dla siebie czy na przyklad jakby ktos zamowil cos u Ciebie to tez zrobisz??
    Dobrze wiedziec, bo po co placic komus nie znajomemu jak tu mamy Ciebie.

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Żelka, Ty jesteś genialna!!!!!!! Piąteczko, daj jakiś namiar na siebie, ja bardzo pleaseeeeeee!!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Piątka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    Dziewczyny, kochane jesteście..
    ale ja wolę klimat wystaw, kameralności i bezpośredni kontakt z człowiekiem-odbiorcą..w tym punkcie akurat niecierpię internetu..jest marnym nośnikiem sztuki..jest bezosobowy, bezuczuciowy i przekłamuje kolory, nie mówiąc juz o fakturze obrazów.. i wyobraźni.. tylko dobry już jako przekaźnik do grupy docelowej odbiorców..ja nie chcę tu tak na forum..
    jak coś zechcecie to możecie na mnie liczyć.. styl mniej więcej znacie..a jak nie to wyślę na priv..

    ściskam , pa

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piątka

    Nie śmiej się, jeżeli to nie jesteś Ty, Twój dzień nadchodzi !

    STARZENIE SIĘ JEST NIEUNIKNIONE
    Miałem tu coś napisać, ale wyleciało mi z głowy. Pozdrowienia chyba jakieś.
    PS. Idę wstawić wodę na kawę ( po raz piąty)

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Masz absolutną rację w temacie sztuki w internecie Piąteczko, faktycznie! Ale wiem przynajmniej, że jesteś Tego konia to sobie na dysku zapisałam....

    Dzień dobry

    Mr.Jar, mam nadzieję, że wodę gotujesz w czajniku elektrycznym z automatycznym wyłączeniem ...
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  6. #46
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    O kurde, zapomniałem o wodzie Dzięki Braza. Zapatrzyłem się na Merlinową rzeczkę.

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Ta Merlinowa rzeczka to upojny widok, przyznaję. Sama się w nią wgapiam co jakiś czas ....
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  8. #48
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Piątka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    Witam Gości, dzień dobry..
    przepraszam, trochę się w powieści cudze zagapiłam..
    cieszę się , zaraz ja kawkę zrobię .. ale taką polową..
    i serdecznie zapraszam nad rzeczkę latem..prosze wziąć swoje połówki, dzieciaki, dobry humor, wędki i stroje kąpielowe i klapki..i łapki na komary
    młodsze dzieciaki tak spędzały to lato:

    a najstarszy dzielnie pracował na równi z nami..

    dobrego dnia, tygodnia

  9. #49
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naLeśnik
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    2.474
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    dzień doberek ... z przyjemnością melduje swoja obecność w twoim dzienniku i komentarzach

    Cytat Napisał Piątka
    uff, nie wiem jak wkleić zdj prosto z netu
    czy to jest nadal aktualne??

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Piąteczko Kochana, pewnie niechcący pominęłaś ten wpis Agduś (naszej powieściopisarki) więc na bezczelnego zerżnęłam i przenoszę do Ciebie. Agduś potrzebuje pomocy, gdybyś mogła i znalazła chwilkę, to bardzo bardzo proszę
    Pomocy mi trza. W związku ze spotkaniem z niegramotnym panem z kaflarni i z planowanymi kontaktami via internet z jego szefową. Otóż miałam zamiar dokładnie namalowac słowem koty, które mają zdobić nasz kominek. Tylko tak malowac umiem. Nie wiem jednak, czy potrafię namalować je wystarczająco sugestywnie słowem pisanym. Wolałabym więc jakieś wzory kotów pokazać. Jakby ktoś miał namiar na jakies koty... to ja bardzo proszę.
    Koty mają być trzy: rudy, czarny i trzykolorowy. Dwa mają siedzieć na pionowych podwójnych kaflach. Pierwszy ma siedzieć i patrzyć ogromnymi oczami, wyrażąjąc w spojrzeniu wielkich ale przymrużonych ślepiów całe kocie poczucie wyższości nad innymi ułomnymi stworzeniami. Ma być dumny i majestatyczny. Ten musi siedzieć i patrzyć wprost przed siebie z ogonem owiniętym wokół łapek. Druga będzie kotka. Ma leżeć na podwójnym poziomym kaflu. Musi wyglądać tak, żeby każdy miał od razu ochotę zanurzyć rękę w jej ciepłym futerku. Ma być uosobieniem kociej mruczastości, ciepłej miękkości i przytulastości. Zastanawiam się, czy leżąca powinna być czarna czy trzykolorowa, bo rudy musi być najbardzie zakapiorskim kocurem świata. Rudy na pewno będzie siedział i patrzył przez ramię. W oczach mają czaić się ironia, bezczelność, spryt i pogarda. Ogon zadarty do góry.
    Koty muszą być utrzymane w jednym stylu. Nie komiksowym, ale też i nie dosłownym (lubię rysunki Grabiańskiego, ale na kominek są zbyt ckliwe). Myślalam o takich w kształcie kropli z bardzo długą szyją i wieeeelkimi oczami.
    Jakieś propozycje?
    Będziesz mogła pomóc????
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  11. #51
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Piątka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    Leśnik- witaj , zapraszam..tak.. nadal nie umiem, ale to narazie z braku czasu..

    Brazia! Avatarek nowy, stroisz piórka nowe Agduś Cuudne- w Agduś można się normalnie "zakochać w sieci " w Takiej osobowości ..Są chwile, że warto chwalić tego kto wymyślił internet..nie znałabym takiej powieściopisarki pewnie nawet wirtualnie..na tę chwilę wpadły mi do głowy fajne obrazy, autor Simakov Vladimir, ma taką charakterystyczną rękę i kolory, wzięłam pierwszy adres z google: ale poszukajcie może dalej..
    http://artboyko.com/artist;SVI;all;en

  12. #52
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Piątka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    Ps. a w ogóle to narazie moje dziecko okupuje kompa, pisze wieelką pracę do piątku..także narazie mało bywam..

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dzięki Piąteczko w imieniu Agduś, zaraz Ją tutaj podeślę

    Taaak .. ten internet to jednak w sumie fajna rzecz ...

    Miłego dzionka - u mnie straszliwie leje, ale co tam!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Dziękuję za link. Mają coś w sobie te koty! Dosłownie żaden nie nadaje się do skopiowania, ale styl mi odpowiada.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    Piątko, ale masz piękną działkę! Na takiej działce dworek wygląda ładnie.
    Rozwiązanie komina podobne jak u mnie tylko u mnie komin na stropie.
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  16. #56
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Piątka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    piękną pogodę mieliśmy na spacery po cmentarzach

    dzięki Irma, obie mamy leśne klimaty

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Przylazłam powiedzieć dobranoc, bo ponoc spać idziesz
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Dzień dobry Presjo Społęczna nr 5

    Miłego dnia życzę

    P.S. Drzwi przepiękne!!!!!!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  19. #59
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Piątka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.332
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    51

    Domyślnie

    Hej, hej Pani Uroczyska

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Jeszcze nie!!!! Nie zapeszaj!!!!!

    Cześć i czołem
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

Strona 3 z 61

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony