dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 214 z 215
Pokaż wyniki od 4.261 do 4.280 z 4294
  1. #4261

    Domyślnie

    Dardurko kochana, podczytuję twój dziennik, podziwiam wnętrza, jestem na początku drogi. czyli zaczynam myślec o wnętrzach bo mury już stoją, a dach zaczynamy za dwa tygodnie. Mój wymarzony dworek rośnie. Na forum czytałam o twojej angielskiej kuchni, proszę podpowiedz skąd miałaś takiego zdolnego stolarza. Ja buduję dom niedaleko Radomska, ale o tamtejszym zagłębiu stolarski różne są opinie, a Twoja kuchnia bardzo mi się podoba. Proszę, jeśli znajdziesz chwilkę podaj namiary na firmę stolarską może na prv. Pozdrawiam Basia

  2. #4262
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Basiu, naszą kuchnię robiła mała miejscowa firma Nigdy wcześniej nie robiła takiej, ale znalazłam hurtownię z frontami i pan stolarz zrobił to co mu narysowałam Tobie radzę zrobić tak samo, jeśli chcesz ograniczyć koszty

  3. #4263
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    dardurko wklejam z prośbą o kliknięcie - Moni się to zdecydowanie należy


    Cytat Napisał monia i marek Zobacz post
    Jeśli ktoś tu zagląda i ma konto na Facebooku, to proszę nieśmiało o głosiki na mój ogród w konkursie zgłosiłam się 8 tygodni za późno,wię szanse żadne na nagrodę, ale może chociaż na jakiś florowit
    www.mojpieknyogrod.pl/ogrod/ogrod-ozdobny/marzenie-o-angielskim-ogrodzie?contestGuid=53809

  4. #4264
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    dardurdko piękna kostka - to libet jakiś?

  5. #4265
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    basiaimirek

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Przybiegłam podziękować za Twój wpis. Mnie Twoja kuchnia też zachwyca. Przejrzałam chyba wszystkie białe kuchnie na forum zanim w głowie powstała moja wymarzona kuchnia. Nadal jest nie skończona, ale już bardzo cieszy. Przy okazji pozwól, że zapytam o Twoje schody wejściowe. Czy to płytki z firmy Libet. Czy jakieś inne. Czy kładliście tę kostkę na schodach już wylanych z betonu? Głownie chodzi mi o ten kant schodów.
    Ostatnio edytowane przez basiaimirek ; 10-09-2014 o 11:55

  6. #4266
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał basiaimirek Zobacz post
    Przybiegłam podziękować za Twój wpis. Mnie Twoja kuchnia też zachwyca. Przejrzałam chyba wszystkie białe kuchnie na forum zanim w głowie powstała moja wymarzona kuchnia. Nadal jest nie skończona, ale już bardzo cieszy. Przy okazji pozwól, że zapytam o Twoje schody wejściowe. Czy to płytki z firmy Libet. Czy jakieś inne. Czy kładliście tę kostkę na schodach już wylanych z betonu? Głownie chodzi mi o ten kant schodów.
    [QUOTE=Gosiek33[/QUOTE]

    Dziewczyny, tak to libet Schody mieliśmy wylane i był z tym, nie lada problem, żeby wszystko grało. Na szczęście fajnie wyszło Brzeg schodów jest zrobiony z obrzeży qrawento docinanych pod kątem.
    Tak dawno tu nie zaglądałam, że nie zauważyłam nowych postów

    Pozdrawiam

  7. #4267
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    aniaklasyka

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Mieronice
    Kod pocztowy
    28-366
    Posty
    262

    Domyślnie

    witam dardurdka,dawno Cię nie było,zaglądaj częściej,można wiedzieć skąd Ty jesteś skoro piszesz,że mam niedaleko?

  8. #4268
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniaklasyka Zobacz post
    witam dardurdka,dawno Cię nie było,zaglądaj częściej,można wiedzieć skąd Ty jesteś skoro piszesz,że mam niedaleko?
    Aniu, ja jestem z lubelskiego

  9. #4269
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Kostka wyszła super.
    I jeszcze z prywata przychodzę Czy u Ciebie to nie znalazłby się 3 lampy podobne do tej poniżej? Średnica 35 - 40 cm. Kupiłam podobne na Weście i z 3 przysłali mi dwie w związku z tym musiałam je odesłać bo potrzebuję 3 takich samych nad stół.


  10. #4270
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Jasne, że mam Mosiężne 30-tki, 50-tki, 80-tki Ostatnio nad stół przywoziliśmy 3 50-tki, ale są w dość dużej odległości od siebie... bo duże są

  11. #4271
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Wkleilabys mi zdjecia jak się ma ta 30 do 50? Tak żeby były obok siebie? Bo te które ja miałam miały 40 cm. 30 boje się że ze względu na odległości będzie wlasnie ciut za mała. 50 znowu może byc ogromniasta.

  12. #4272
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pszczolka m

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Elbląg
    Kod pocztowy
    82-300
    Posty
    1.933
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    dardurko a ja tez z prywatą choć mniejszą daj namiar jeszcze raz na swoj sklep

  13. #4273
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Wkleilabys mi zdjecia jak się ma ta 30 do 50? Tak żeby były obok siebie? Bo te które ja miałam miały 40 cm. 30 boje się że ze względu na odległości będzie wlasnie ciut za mała. 50 znowu może byc ogromniasta.
    Na 2 pierwszych zdj. jest 50-tka, na ostatnim 30-tka.
    http://barokstyle.nazwa.pl/pl/p/Baro...is-kula-30/355

    Zależy jaki efekt chcesz uzyskać? Te 50-tki są na prawdę duże i 3 obok siebie wyglądają masywnie. Ostatnio sprzedałam takie 3x szwagierce. Ona ma przez jadalnię w jednym rzędzie 3x 50-tki, ale odsunięte od siebie o jakieś 50cm. Może uda mi się zdobyć zdjęcie, wtedy byłoby najlepiej

    Do tego weź pod uwagę ich ciężar, jeśli w stropie masz kołki wbite to ok, bo o płyty k-g bym się bała. Są zrobione z mosiądzu i szkła, stąd ich waga Mam też takie gruszki, u mnie one zawisną nad stołem, plafony i kinkiety gruszki
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	żyrandol gruszka stip.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	14,0 KB
ID:	281936 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kinkiet 70.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	90,8 KB
ID:	281937
    Nie wszystko mam dostępne w sklepie, ale pytać, nie ma rzeczy której bym nie znalazła

  14. #4274
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Proszę bardzo: www.barokstyle.pl
    Jak coś to pisać na maila, sprawdzę dostępność i "ulepszę" cenę

  15. #4275
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    U mnie z mocowaniem nie ma problemu bo mam już haki w żelbetonowy strop powkręcane. Natomiast faktycznie 50 mogą byc za masywne. 40 które dwa już wisiały wyglądały tak akurat. Korcą mnie te gruszki tylko osobiście to wolałabym bez amorków na opasce Da się je jakos zdemontować. A jaki jest wymiar tych gruszek co pokazałaś na zdjęciu? Iwonko a nie da rady skombinować tych kul 40cm albo 35? Jestem w stanie nawet poczekać. I oczywiście jak bedziesz miała zdjęcia powieszonych 3szt 50tek to chętnie zobaczę u mnie odstępy też są w sumie spore.
    W salonie mam już powieszony jeden kryształowy żyrandol i stad to moje napalenie na takie lampy bo wydaje mi się że inne bedą już wygladały jak od czapy.
    Na poniższym zdjęciu widać fragment żyrandola i w tle powieszone nad stołem dwie kryształowe elipsy w rozm. 40. (trzeciej środkowej nie dosłali) Ogólnie salon mam nieogarnięty jeszcze, więc proszę się krzesłami i brakiem zasłon nie sugerować

  16. #4276
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Już wszystko wiem Te elipsy są o 10cm szersze ze względu na spłaszczenie, więc wielkość Twoich 40-tek przypada na 30-tkę kulę Dzisiaj powinnam mieć zdjęcie 3x 50-tek, wtedy sobie porównasz, bo w cenie nie są dużo droższe, a jednak większe są a odległości masz rzeczywiście duże Jakbyś się zdecydowała w tym tygodniu to jest szansa na niedzielny wyjazd (wprawdzie m wrócił w zeszłą środę, ale najprawdopodobniej będzie jechał jeszcze raz )

  17. #4277
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Co do amorków to można zdemontować, bo są zamontowane na śrubki, przynajmniej w kinkietach i plafonach Z tych gruszek ostatnio były tylko od rozmiaru 90cm (długości), nad stół akurat, ale w pomieszczeniach nie bardzo, bo można głową zaczepić Ale muszę sprawdzić, może pojawiły się 75cm.

  18. #4278
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Iwonka no ciekawa jestem tych zdjęć 50. Pokazałam gruszki Panu Mężowi i on jednak zdecydowanie obstawia kule. Pozostaje teraz tylko kwestia rozmiaru. Co do zamawiania czekam na zwrot kasy za odesłane lampy z Westwingu i jak tylko dostanę przelew będę się z Tobą kontaktować.

  19. #4279
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Mam zdjęcia Pomieszczenie jest dość duże, ale jakieś odniesienie jest. W hurtowni zostało tylko 3x 50-tek, więc jak Ci wpadną w oko, to trzeba by je było zarezerwować... Z 30-tkami nie będzie problemu, jest ich sporo




  20. #4280
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Iwonko a czy one są taki krótkie? Czy mają regulowana długość? Długość pokazana na zdjęciu w moim przypadku zdecydowanie za mała.

Strona 214 z 215

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony