dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    misieek

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    6

    Domyślnie

    Czyszczenie pralki to bardzo ważna czynność. Od tego zależy jakość prania i jego świeżość. To że do pralki wsypiemy proszek i wlejemy płyn do płukania nie gwarantuje świeżości prania. Pralkę trzeba przynajmniej raz w miesiącu nastawić na pranie w temp. 90st żeby ją wygotować i pranie wtedy będzie zawsze świeże. Moja pralka działa już 14 rok.

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    carver

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    1.084

    Domyślnie

    Jest taki preparat nazywa się kamix (to nie jest reklama)- mieszanina kwasu w kryształkach podobnych do cukru. Nie śmierdzi tak jak ocet i jest bardziej wydajny. Rozpuszcza się dobrze już w 60 stopniach, ale 90 to lepszy efekt. Nie wystarczy że pralka przekoleboce roztwór w sobie i go wypluje. Trzeba wyczuć moment odpompowania po pierwszym praniu i w trakcie gdy pompa zaczyna wylewać wodę należy wyłączyć pralkę. Pompa wciągnie roztwór w trzewia pralki, gdzie syfu może być około kilograma. Po kilku godzinach można dokończyć program. U mnie trzeba było kilku takich sesji. Dodatkowo polecam, choć to robota raczej dla faceta- wymiętolić ręcznie wszystkie gumowe rury (przed pompą) w tych karbach jest naprawdę sporo syfu, który chyba tylko stężonym kwasem można by ruszyć oczywiście ze szkodą dla "pacjentki". Ponadto trzeba jeszcze wytelepać rurę odprowadzającą wodę, w której też jest niezły odstojnik. Robi się to w trakcie odpompowywania wody.
    Do tego pan w serwisie poradził mi, żeby se odpuścić ten środek co go reklamują, żeby grzałka się nie spaliła... No to byłoby, miłego czyszczenia kompostowników automatycznych

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony