dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Klik meble kuchenne , ma ktoś z Was?

    Podzielcie się swoimi doświadczeniami z tą firmą ...jeśli takowe macie

  2. #2

    Domyślnie

    Jakie macie doświadczenie???

  3. #3

    Domyślnie

    zamówiłam u nich kuchnie, 5 stycznia będe miała montaż, dam znać jak juz będzie po wszystkim

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Madziorkaa
    zamówiłam u nich kuchnie, 5 stycznia będe miała montaż, dam znać jak juz będzie po wszystkim
    o super

  5. #5

    Domyślnie

    Moje mebelki z tej firmy są już gotowe, czekają na montaż. Ale potrwa to jeszcze chwilkę, ponieważ nie mam jeszcze włączonego ogrzewania w chałupie i dlatego trochę odwlekam montaż.

  6. #6

    Domyślnie

    No to czaekam
    Dziewczyny a jaki miałyście czas oczekiwania na meble od momentu podpisania umowy? I dlaczego ta firma? Właśnie poszukuję wykonawcy i chciałabym być pewna wyboru

  7. #7

    Domyślnie

    Czas oczekiwania, 6 tyg.
    A dlaczego ta firma? Namiary na tego wykonawcę natrafiłam tu, na FM, w czyjejś galerii. Ponieważ mieści sie ona niedaleko mojego miejsca zamieszkanie, postanowiłam to sprawdzić. Bardzo miła pani projektantka, dopasowała i ustawiła mebelki, najkorzystniej jak tylko się dało. Padła jakaś tam wycena, ale jeszcze chciałam sprawdzić, jak to sie przedstawia w innych studiach. Wiedząc już z czego chcę mieć meble, udałam sie jeszcze do dwóch miejsc, gdzie wyceniono mi kuchnię na prawie taką samą kwotę jak w Kliku, ale z trochę innym ustawieniem (nie do końca mi pasującym) ponieważ mają tylko standardowe wymiary szafek. Nie szukając dalej, wróciłam do studia Klik, gdzie dopasowano mi szafki co do centymetra i tak jak chciałam. Ot cała historyja

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Co to za fornir? fajny
    Ja w końcu nie zamawiałam u nich , stoją jeszcze do złożenia ale podobnie jak u Ciebie Czarny lakier na wysoki połysk góra i słupki , dół fornir.
    Tylko inny fornir

  10. #10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony