dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Wkład kominkowy INVICTA-czy ktoś posiada?

    Witam,
    mam pytanie o wkład kominkowy invicta. Czy jest ktoś w posiadaniu takiego wkładu. Jak się sprawuje. Podoba mi się z lewą boczną szybą. W związku, że fundusze remontowe zaczynają się uszczuplać znalazłam ten wkład. Niby produkcji francuskiej. Kosztuje 2000 pln. Poradzcie, czy warto??

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ola i Krzysiek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.651
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    65

    Domyślnie

    My mamy wkład invicta o taki

    kupiony w Leroy Merlin i kosztował ok 1400 zł. Żadnych problemów z nim nie mamy, ogólnie jest ok. Do "niedzielnego" palenia w zupełności wystarcza. Mamy 14 kW.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    speek

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.133
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    69

    Domyślnie

    Niestety nie polecam.Lepsze Zuzie czy temu podobne.Problem z serwisem tym bardziej,ze na reklamacje reaguje tyko dystrybutor!!!!Nie ma typowego serisu.

  4. #4

    Domyślnie Re:

    ja mam - ale niestety nie mam porównania z innymi kominkami

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar escape
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Wałcz, Poland
    Kod pocztowy
    78-600
    Dzielnica
    między zachodniopomorskim a wielkopolską
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    178

    Domyślnie

    Jeżeli zamierzasz palić nim od przypadku to ewentualnie możesz się na niego pokusić...jeżeli zamierzasz używac go częściej to weź pod uwagę ze wkałdy te bywają awaryjne a do tego kiepski serwis jak pisał przedmówca z tańszych wkładów lepszym wyborem jest np.Chazelles D 70 solo dobra jakość znikoma"awaryjność" 5 lat gwarancji,kurtyna powietrza montujemy je już ponad 5 lat i do tej pory tylko 3 klientą zamawialiśmy ruszty bo się wypaczyły..ale w każdym kominku ruszt jest częścią niepodlegającą gwarancji bez względu czy damy za wkład 2tys czy 20 tys.

  6. #6

    Domyślnie

    Dziękuję Wam bardzo za opinie.
    Escape, czytałam Twoje wypowiedzi o kominkach. Są naprawdę wyczerpujące, szkoda tylko, że zablokowały mnie fundusze. Niestety budowa 2 domów naraz jest dość ciężka. Mam do Ciebie pytanie.
    Jeden dom (dla rodziców) ma powierzchnię 85 m2, drugi (mojej rodzinki) ma 200 m2. Powiedz proszę o jakiej mocy mam kupić te kominki. Dla rodziców chcemy z przednią szybą. Oni mają parterowy dom. A dla nas z 2 szybami: przednią i lewą boczą. My mamy dom z poddaszem użytkowym. Pozdrawiam.

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar escape
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    Wałcz, Poland
    Kod pocztowy
    78-600
    Dzielnica
    między zachodniopomorskim a wielkopolską
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    178

    Domyślnie

    Cytat Napisał _monia
    Dziękuję Wam bardzo za opinie.
    Escape, czytałam Twoje wypowiedzi o kominkach. Są naprawdę wyczerpujące, szkoda tylko, że zablokowały mnie fundusze. Niestety budowa 2 domów naraz jest dość ciężka. Mam do Ciebie pytanie.
    Jeden dom (dla rodziców) ma powierzchnię 85 m2, drugi (mojej rodzinki) ma 200 m2. Powiedz proszę o jakiej mocy mam kupić te kominki. Dla rodziców chcemy z przednią szybą. Oni mają parterowy dom. A dla nas z 2 szybami: przednią i lewą boczą. My mamy dom z poddaszem użytkowym. Pozdrawiam.
    Ups...przeoczyłam ze pojawiła się odpowiedz w tym wątku...
    Odpowiedź poszła na prv..pozdrawiam Ilona

  8. #8

    Domyślnie

    Mamy wkład Invicta z samoczyszczącą sie szybą, palimy w nim od roku średnio raz/dwa razy w tygodniu. Jak na takie okazyjne palenie wszystko jest super. Kosztował 1600zł.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony