dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 6
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 111
  1. #61
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    sSiwy, o czym Ty myślisz?

  2. #62
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar secam
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    2.963
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gaby
    zreszta kto jak kto ale żona która zaciązyła (raczej nie w niepokalany sposób) chyba wierzy mężowi że jest dal niego atrakcyjna
    no i w SPA chodzi właśnie o relaks o to że ktoś koło nas biega i pilnuje żeby nam było super hiper komfortowo i wygodnie.
    Co do wyboru SPA we wrocku to podpowiem że w Tołpa pracuja raczej panie a w Jeleniej Strudze raczej panowie - może to być jednym z argumentów do wyboru konkretnego miejsca.
    z tego co pamiętam to metoda nie była niepokalana

    Cytat Napisał Gaby
    Co do wyboru SPA we wrocku to podpowiem że w Tołpa pracuja raczej panie a w Jeleniej Strudze raczej panowie - może to być jednym z argumentów do wyboru konkretnego miejsca.
    Gaby pytanie z grupy szczerych - Kobiety wolą jak je masuje facet czy kobitka ?? i pytanie drugie za ile trzeba wykupić mniej więcej taki karnet żeby wyjść z takiego spa zadowolon(ą) - to znaczy żebym w łep nie dostał że ta panią obok to lepiep obsłużyli

  3. #63

    Domyślnie

    Secam, nie słuchaj facetów. Każda normalna kobieta będzie zadowolona ze SPA. A Dosi reklaks się przyda.

  4. #64
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Może coś takiego?

    [img]
    [/img]

  5. #65
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał stukpuk
    Cytat Napisał sSiwy12
    Obdarowanie karnetem do SPA, niesie dokładnie takie samo ryzyko, jak obdarowanie mydłem , tym bardziej, że scenariusz podany przez stukpuk, jest bardzo prawdopodobny.
    A jak po powrocie, ktoś zapyta, czy było zamkniete?
    Albo: chłop biedny(bo trzeba zabulić za te SPA),zmęczony (po rybach), się namęczy (zamówi przez internet i przyniesie kurier) ten karnet SPA, i.....
    niech wam bedzie ,że nie odbieże to za brak atrakcyjności......i sobie tam pójdzie, pomoczy się w borówkach, błotem wysmaruje.......fryzure zmieni...........wszystko pęknie, cacy............. i.......
    Wraca uśmiechnięta, szczęśliwa, zrelaksowana, odmłodzona (tu bym się kłucił)
    i czeka na reakcje mężusia kochanego i ..................














    i........mąż zapomniał ją pochawalić i nie zuważył różnicy!!!!!!!!!!!!!!!
    Reakcja żony i mina męża=BEZCENNA
    To już lepiej jej ten pierścionek kupić!
    Słuchaj sie mnie...............
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  6. #66
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jola z Melisy
    Secam, nie słuchaj facetów. Każda normalna kobieta będzie zadowolona ze SPA.
    Czyli jak bedzie niezadowolona, to ........ (aż strach pisać). Ale skoro prezent ma być miernikiem "normalności kobiety" , to może warto zaryzykować?
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  7. #67

  8. #68
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar secam
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    2.963
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał stukpuk
    Słuchaj sie mnie...............

    Stuku
    - nie ma mowy wędka nie przejdzie - nawet gdybym miał ją dostać w małżeńskim spadku rybki to ja jedynie w markecie łowię

    Cytat Napisał Jola z Melisy
    Secam, nie słuchaj facetów. Każda normalna kobieta będzie zadowolona ze SPA. A Dosi reklaks się przyda.
    To podpuszczę Zbysia i wyślemy Was razem HEHE

  9. #69
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Luneta całkowicie wystarcza do takiego amatorskiego podglądania nieba. Najczęście córka ogląda, bo to jej hobby, ale i mnie się zdarza zerkać. Fajna sprawa.

    Ale nad fotelem to bym się zastanawiała teraz - co ja bym dała, żeby mieć taki, kiedy karmiłam... (w sumie ponad 7 lat).

    A może ona jest zmarzluchem?
    http://www.toys4boys.pl/Goracy-mis-polarny-item466.html

    Może woli sama wybrać?
    http://www.toys4boys.pl/Multibox-Car...-item1384.html

    A może potrzebuje tego?
    http://www.toys4boys.pl/Pilot-Steruj...-item1016.html

    Albo, nie daj Boże, tego
    http://www.toys4boys.pl/Stojak-Facec...e-item581.html

    A może, zamiast oglądać gwiazdy z balkonu, woli mieć je w domu?
    http://www.toys4boys.pl/Laserowy-Kosmos-item504.html
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  10. #70
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał dandi3
    Cytat Napisał Gaby
    posiadaczka kija moze twierdzić że wybiera się na łowienie z przerębla nocą i wybyć na weekendowy wypad zostawiając małżonka z wrzeszczącym potomkiem
    NIE WIERZYĆ GABY - JAK ŚWIAT ŚWIATEM ŻADNA BABA JESZCZE NIE WYRĄBAŁA PRZERĘBLA I NIGDY NIC NIE ZŁOWIŁA.
    I tu się mylisz
    Przerembla nie wyrąbywałam, bo nie lubię zimy i zimna, więc spod lodu odpada, ale letnią porą przyjemnie pomoczyć kija

  11. #71
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka
    Cytat Napisał dandi3
    Cytat Napisał Gaby
    posiadaczka kija moze twierdzić że wybiera się na łowienie z przerębla nocą i wybyć na weekendowy wypad zostawiając małżonka z wrzeszczącym potomkiem
    NIE WIERZYĆ GABY - JAK ŚWIAT ŚWIATEM ŻADNA BABA JESZCZE NIE WYRĄBAŁA PRZERĘBLA I NIGDY NIC NIE ZŁOWIŁA.
    I tu się mylisz
    Przerembla nie wyrąbywałam, bo nie lubię zimy i zimna, więc spod lodu odpada, ale letnią porą przyjemnie pomoczyć kija
    Dobra dobra.......moja przed ślubem też ze mną łowiła A teraz moczę kija w samotności......
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  12. #72

    Domyślnie

    SPA , mis lawendowy i samochod bo potem i tak nie bedzie moze mogla prowadzic (taki model co sie fotelik za bardzo nie odsuwa? ) to sobie Ty pojezdzisz

    ja to bym chetnie wczasy na nartach dostala...
    w mojej głowie kiełkuje juz nowy dom

  13. #73
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał stukpuk
    Cytat Napisał cieszynianka
    Cytat Napisał dandi3
    Cytat Napisał Gaby
    posiadaczka kija moze twierdzić że wybiera się na łowienie z przerębla nocą i wybyć na weekendowy wypad zostawiając małżonka z wrzeszczącym potomkiem
    NIE WIERZYĆ GABY - JAK ŚWIAT ŚWIATEM ŻADNA BABA JESZCZE NIE WYRĄBAŁA PRZERĘBLA I NIGDY NIC NIE ZŁOWIŁA.
    I tu się mylisz
    Przerembla nie wyrąbywałam, bo nie lubię zimy i zimna, więc spod lodu odpada, ale letnią porą przyjemnie pomoczyć kija
    Dobra dobra.......moja przed ślubem też ze mną łowiła A teraz moczę kija w samotności......
    U nas trochę inaczej Ja mojej większej połowy nie umiałam zaciągnąć na ryby, musiałam chodzić z jego wujkiem, albo z ojcem mojego kolegi. Próbowałam, raz mi się udało, ale to był ten jedyny raz, kiedy się wynudził, więc potem umawiał mnie na ryby z kimś innym, żeby mieć spokój i żebym mu nie marudziła
    A mogło być tak fajnie

  14. #74
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    chyba bym wola wędkę niż SPA. jeszcze w ciąży! Tam same laski wyginające się a tu baba z brzuchem. Z wędką to się można w spokoju zaszyć gdzieś nad jeziorkiem a mężowi zostawić wrzeszczącego potomka

    tak na serio spa i ciąża może się kłócić. Trzeba zapytać lekarza, co wolno i czy wolno. Albo kupić karnet z dłuuugim terminem ważności.

    Ja jestem oryginalna - chciałabym dostać 3 pary kapci z podeszwą z bardzo grubego filcu. Dałabym rodzinie i by mi parkiet froterowali Albo froterkę Karchera, ale kasy niet....

  15. #75

    Domyślnie

    Cytat Napisał dandi3

    NIE WIERZYĆ GABY - JAK ŚWIAT ŚWIATEM ŻADNA BABA JESZCZE NIE WYRĄBAŁA PRZERĘBLA I NIGDY NIC NIE ZŁOWIŁA.
    phi! nie dość że potrafię wybrać przynetę i w razie potrzeby sama ja wykopać to złowioną rybę potrafię zabić, wypatroszyć i oskrobać.
    Serdeczności
    Gaby & inwentarz

  16. #76

    Domyślnie

    Cytat Napisał secam

    Gaby pytanie z grupy szczerych - Kobiety wolą jak je masuje facet czy kobitka ?? i pytanie drugie za ile trzeba wykupić mniej więcej taki karnet żeby wyjść z takiego spa zadowolon(ą) - to znaczy żebym w łep nie dostał że ta panią obok to lepiep obsłużyli

    to zależy od kobiety były czasy kiedy w ciemno wybrałabym Jelenią Strugę - tereaz po ciąży to zanim nie zgubię oponki i 5kg nadwagi raczej wybrałabym się do Tołpy

    co do pieniedzy - nie wiem ile kosztuje ten zabieg dla ciężarówek - najlepiej jak zadzwonisz i sie dowiesz. Do tego masażu całościowwego zapytaj panie co polecają jeszcze dla kobiet w ciązy bo nie wszytsko można (np. sauny odpadają, mocna masaże wodne też, peeling ultradźwiękami też) ale jeśli żona ma juz brzuszek wystający to pewnie ucieszy ją pedicure - bo samej wtedy sie niewygodnie robi myśle że od 200 do 300zł juz jest naprawdę miło



    acha - jeśli ma juz bóle kręgosłupa związane z ciążą albo będzie mieć podczas karmienia to polecam Pana Piotra w mediconcepcie na ul. Krzyckiej. Za masaż 1h płaciłam 50zł ale było super! Najpierw jego pomocnik rozmasował mięśnie kręgosłupa a później właściwy masażysta nastyawił mi kości - do masażu leczniczego bez względu na nadwagę i oponke preferuję panów
    Serdeczności
    Gaby & inwentarz

  17. #77

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS
    chyba bym wola wędkę niż SPA. jeszcze w ciąży! Tam same laski wyginające się a tu baba z brzuchem. Z wędką to się można w spokoju zaszyć gdzieś nad jeziorkiem a mężowi zostawić wrzeszczącego potomka

    tak na serio spa i ciąża może się kłócić. Trzeba zapytać lekarza, co wolno i czy wolno. Albo kupić karnet z dłuuugim terminem ważności.
    1. innych klientek się raczej nie oglada. Babeczki w Tołpie są bardzo miłe i dyskretne i raczej nie przypominaja wyglądem sprzedawczyn z Sephory

    2. co do wskazan medycznych - oczywiście warto zapytać lekarza ale nie sądzę ze pedicure i zabieg stworzony specjalnie dla brzuchatek mógłby wzbudzić sprzeciw lekarza
    Serdeczności
    Gaby & inwentarz

  18. #78
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dandi3
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    5.944
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    229

    Domyślnie

    Cytat Napisał EZS
    chciałabym dostać 3 pary kapci z podeszwą z bardzo grubego filcu. Dałabym rodzinie i by mi parkiet froterowali Albo froterkę Karchera, ale kasy niet....
    ahaaaaaa, już wiem dlaczego od razu przypadłaś mi do gustu!

  19. #79

    Domyślnie

    to moze zamiast tego spa,
    anastezjologa ze znieczuleniem do porodu albo w wersji bardziej wypasionej prywatna klinike na ten wazny dzien

  20. #80

    Domyślnie

    albo cesarkę..... w wersji superwypasionej w prywatnej klinice
    notabene gdzie takowe sa we wrocku lub okolicach?
    w mojej głowie kiełkuje juz nowy dom

Strona 4 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony