dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 190 z 200
Pokaż wyniki od 3.781 do 3.800 z 3983
  1. #3781
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbossa
    i wtedy i teraz
    fuj, co za rozpasanie
    Barbossa wcale mnie by to nie zdziwiło. To specyficzny region w którym mieszka najwiecej osób wyznania prawosławnego.
    Tak sie utarło, że ośrodki opiekuńcze jak ten w Bacikach świetują w grudniu ale tak naprawdę nie wiemy kiedy kto obchodzi święta.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  2. #3782
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    mayland ma racje. Tam Świeta trwaja dluzej. A poza tym, styczen to okres kiedy trzeba skladac rozne wnioski o dofinansowania, bo w lutym juz po ptakach.
    Moze roboty papierkowej maja duzo. Wiemy jak to jest z urzedami. Wiekszosc z nas budowala i wie, ze papierologia, to straszny diabel jest.

  3. #3783
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    a ja Wam mówię, ze to przez tę szybkowiążącą ciastolinę
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  4. #3784
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbossa
    a ja Wam mówię, ze to przez tę szybkowiążącą ciastolinę


    Wracając do tematu .... mamy 8 styczeń .... rozdanie paczek miało miejsce 18 grudnia ... to jest coś kole 20 dni ...
    rozumiem świeta , zaparacowanie .... ale zgranie fotek do kompa i wrzucenie na serwer , a następnie podlinkowanie to jest raptem 30 minut pracy ....
    chyba , że ktoś z obecnych na rozdaniu zakwestionował wklejenie fot ...

    ale jak mówie ... mnie nie chodzi o fotki , jeno pytam dlaczego to farorz a nie my wreczał dzieciakom paczki ....
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  5. #3785
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    Cytat Napisał Barbossa
    a ja Wam mówię, ze to przez tę szybkowiążącą ciastolinę


    Wracając do tematu .... mamy 8 styczeń .... rozdanie paczek miało miejsce 18 grudnia ... to jest coś kole 20 dni ...
    rozumiem świeta , zaparacowanie .... ale zgranie fotek do kompa i wrzucenie na serwer , a następnie podlinkowanie to jest raptem 30 minut pracy ....

    i tu wychodzi, ze sSiwy miał rację.... choć w tym akurat przypadku wielka szkoda...

    chyba , że ktoś z obecnych na rozdaniu zakwestionował wklejenie fot ...

    ale jak mówie ... mnie nie chodzi o fotki , jeno pytam dlaczego to farorz a nie my wreczał dzieciakom paczki ....


    może dlatego, że nikt z nas nie zadeklarował, ze chciałby w tym uczestniczyć? bo nie dam sobie głowy uciąć, ale przed rozdaniem paczek Dandi chyba wspominał, ze w tym roku to Dyrekcja przejmie pałeczkę...

  6. #3786
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    Cytat Napisał nitubaga
    ......
    może dlatego, że nikt z nas nie zadeklarował, ze chciałby w tym uczestniczyć? bo nie dam sobie głowy uciąć, ale przed rozdaniem paczek Dandi chyba wspominał, ze w tym roku to Dyrekcja przejmie pałeczkę...
    tylko zapomniała, że to sztafeta...
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  7. #3787
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Fenix999
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Silesia Superior
    Posty
    3.859
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    125

    Domyślnie

    Przepaśzam że się wtrącam ( bo nie uczestniczyłem w akcji ) , ale czy nie pomyśleliście że do publikacji zdjęć obdarowanych dzieci jest wymagana zgoda rodziców ( opiekunów ).

    Zdjęcia samych łóżek to już inna sprawa .

  8. #3788
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Cytat Napisał Barbossa
    Cytat Napisał nitubaga
    ......
    może dlatego, że nikt z nas nie zadeklarował, ze chciałby w tym uczestniczyć? bo nie dam sobie głowy uciąć, ale przed rozdaniem paczek Dandi chyba wspominał, ze w tym roku to Dyrekcja przejmie pałeczkę...
    tylko zapomniała, że to sztafeta...
    hm... chyba pierwszy raz mi się przyjdzie z Tobą zgodzić


    świat się kończy

  9. #3789
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fenix999
    Przepaśzam że się wtrącam ( bo nie uczestniczyłem w akcji ) , ale czy nie pomyśleliście że do publikacji zdjęć obdarowanych dzieci jest wymagana zgoda rodziców ( opiekunów ).

    Zdjęcia samych łóżek to już inna sprawa .
    nie wiem jak to było zrobione w ubiegłym roku... ale zdjęcia były... i to nie tylko samych paczek, ale roześmianych dzieciuków też

  10. #3790
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał nitubaga

    nie wiem jak to było zrobione w ubiegłym roku... ale zdjęcia były... i to nie tylko samych paczek, ale roześmianych dzieciuków też
    tak , ale bardzo szybko zniknęły z forum
    niestety nie doczytałam wtedy dlaczego ....
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  11. #3791

    Domyślnie

    Przepraszam, że sie wtrącam, bo nie brałam udziału w tej akcji, ale tak smutno się robi, gdy na tak fajnym wątku pojawia sie tyle nieporozumień i pretensji. Zdanie relacji z rozdania prezentów na pewno wszystkim darczyńcom się należało. Ale jeżeli chodzi o wręczenie tych prezentów, to przecież Bona Dea proponowała:

    Cytat Napisał Bona Dea
    A teraz WAŻNE OGŁOSZENIE ! 18 GRUDNIA ( PIĄTEK) JEST WIGILIA W BACIKACH, SERDECZNIE ZAPRASZAY WSZYSTKICH .
    Cytat Napisał Bona Dea
    Jednak naprawdę może ktoś by mógł przybyć na nasz a wigilię.18 GRUDNIA (PIĄTEK) GODZ. 16.00. Niestety nie mogę zmienić tego terminu bo już zostały trochę wcześniej wysłane zaproszenia na ten dzień.
    A może ktoś chciałby przebrać się za mikołaja i wręczyć te wspaniałe prezenty dzieciom? Tak sobie głośno myślę...

  12. #3792
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Wizerunek każdego jest chroniony prawem (chyba art. 23 kodeksu cywilnego). Tym bardziej dziecka, za którego decyduje opiekun prawny. Dla mnie to śliska sprawa, tym bardziej, że to chore dzieci, nie zawsze świadome, co sie dzieje.
    żeby kłopotów nie było.

  13. #3793
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    ohh - nie doczytałam ... zwracam honor ...

    ja mam kilkaset km ... ale przykre to , że nikt kto mieszka blisko nie znalazł czasu ...
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  14. #3794
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał daggulka
    [
    ale jak mówie ... mnie nie chodzi o fotki , jeno pytam dlaczego to farorz a nie my wreczał dzieciakom paczki ....
    bo Dandi jest jeden i jakoś klona mu jeszcze nikt nie chce wyhodować (chyba ), a pozostałym, no cóż nazwijmy rzeczy po imieniu - dupy się ruszyć nie chciało

  15. #3795
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi
    Wizerunek każdego jest chroniony prawem (chyba art. 23 kodeksu cywilnego). Tym bardziej dziecka, za którego decyduje opiekun prawny. Dla mnie to śliska sprawa, tym bardziej, że to chore dzieci, nie zawsze świadome, co sie dzieje.
    żeby kłopotów nie było.
    serio

  16. #3796
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Fenix999
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Silesia Superior
    Posty
    3.859
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    125

    Domyślnie

    No serio . Czasem w przedszkolu muszę podpisywać zgodę na publikacje .

  17. #3797
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka
    Cytat Napisał amalfi
    Wizerunek każdego jest chroniony prawem (chyba art. 23 kodeksu cywilnego). Tym bardziej dziecka, za którego decyduje opiekun prawny. Dla mnie to śliska sprawa, tym bardziej, że to chore dzieci, nie zawsze świadome, co sie dzieje.
    żeby kłopotów nie było.
    serio
    Serio
    Wiem, do czego pijesz, ale prawa do wizerunku nigdy nie kwesionowałam. Tyle, bo temat uważam za zamknięty.

  18. #3798
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    ale zdjęcia mogą być przecież takie

    tyle, że pewnie za dużo by było czarnego..
    lub takie

    ale kto to wszystko rozmaże

    a zapewne nie chodzi Wam nawet o zdjęcia, tylko o jakąś relację z imprezy
    czujecie niedosyt autospełnienia się, wyrażacie niepokój czy aby napewno Wasze starania trafiły do celu
    myślę, że sygnały tego były

    tyle, że jak ktoś ma pisać, publikować zdjęcia chociażby martwej natury, jak posklejał się tą zdradziecką szybkosprawną ciastoliną
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  19. #3799
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    amalfi - Ty nie

    Rozgryzłaś mnie bestio

  20. #3800
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    Cytat Napisał malka
    amalfi - Ty nie

    Rozgryzłaś mnie bestio
    Sherlock'a holmes nie trza było ... każdy ze zorientowanych w tamtej sprawie wie , do czego był przytyk ...
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

Strona 190 z 200

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony