dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 101 z 1113
Pokaż wyniki od 2.001 do 2.020 z 22254
  1. #2001
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    no jak dobrze kumam to u MAlgnolii w domeczku już tam spaeruję i apnie zapraszam....


    i dzień dobry... słonko wychodzi

  2. #2002
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Cytat Napisał zuz@nka

    Cytat Napisał pasie
    Helooo

    o widzę, że Zuz@nka już buszuje

    hihi- bo ja zawsze rano mam czas, gorzej wieczorem, bo albo wspólne uzgodnienia z małż (praca) albo najczęściej mam gości-znajomych, których uwielbiam !!!!
    niech wpadają bodaj codziennie !!!!! albo i kilka razy dziennie
    tylko ty masz do mnie za daleko
    poczekaj, poczekaj jeszcze będziesz miała nas dosyć, niech się tylko ciepło zrobi
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  3. #2003
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    I tu się witam


  4. #2004
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Dzień dobry dziewczynki!

    Magnolia miło mi, że zaglądasz i dziękuję za namiar

    Zu kofana, ja godzinkę temu to już biegłam do szkoły mojej młodszej zanieść jej jakąś teczkę, której zapomniała!





    Mój problem polega na tym, że z Firmą od schodów podpisałam umowę jeszcze w październiku 2008 i wpłaciłam im zaliczkę i czekają tylko na mój telefon, żeby mi szklane stopnie wyprodukować, bo konstrukcję stalową z nierdzewki plus ścienną balustradę mam z nimi ustaloną... zastanawiam się tylko, czy stopni szklanych na drewniane nie zamienić... bo ja po schodach biegam, moje latorośle biegają, mój księciunio tylko dostojnie kroczy, ale może przyjść do młodego np "koleżanka" ze szkoły w kusej spódniczce i nie wiem czy nie będzie się krępować po schodach szklanych łazić... no i tak dalej... ... myślę i nie mogę wymyślić...

  5. #2005
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał pasie
    Cytat Napisał zuz@nka

    Cytat Napisał pasie
    Helooo

    o widzę, że Zuz@nka już buszuje

    hihi- bo ja zawsze rano mam czas, gorzej wieczorem, bo albo wspólne uzgodnienia z małż (praca) albo najczęściej mam gości-znajomych, których uwielbiam !!!!
    niech wpadają bodaj codziennie !!!!! albo i kilka razy dziennie
    tylko ty masz do mnie za daleko
    poczekaj, poczekaj jeszcze będziesz miała nas dosyć, niech się tylko ciepło zrobi
    trzymam cię za słowo !!! wpadajcie kiedy chcecie !!!!

    a miałam sprzedać wyposażenie ogrodu (hustawki, zjezdzalnie i domek)
    ale zostawię dla Zu jak żeby miała sie na czym u cioci bawić

  6. #2006
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    Rasia te twoje "malce" juz wiosnę poczuły ???

    małe rostrzepanko w głowie a może miłość - hihihihihi

  7. #2007

    Domyślnie

    Buziaka zostawiam...

    Raśka , no nie rób mi tego i nie urządzaj domu zastanawiając się co poczuje koleżanka w mini , która Cię odwiedzi raz na pół roku

    DLA SIEBIE ten dom robisz i jak zmieniasz decyzje to tyż dla siebie , a nie koleżanką w mini sie podpierasz Siem mi popraw zaraz

  8. #2008
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    a poza tym koleżanka przyjdzie w mini raz... a potem sobie ubierze spodnie

  9. #2009
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobroszka
    Buziaka zostawiam...

    Raśka , no nie rób mi tego i nie urządzaj domu zastanawiając się co poczuje koleżanka w mini , która Cię odwiedzi raz na pół roku

    DLA SIEBIE ten dom robisz i jak zmieniasz decyzje to tyż dla siebie , a nie koleżanką w mini sie podpierasz Siem mi popraw zaraz
    To ani przez chwilę nie pomyślałam o "koleżance" młodego, tylko o młodym i tego biegania się bojam trochu... ... ale dobra siem poprawię...

  10. #2010

    Domyślnie

    Młodemu to akurat chyba nie będzie przeszkadzało jak się koleżanka w mini po szklanych przebiegnie

  11. #2011
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobroszka
    Młodemu to akurat chyba nie będzie przeszkadzało jak się koleżanka w mini po szklanych przebiegnie


  12. #2012
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał zuz@nka
    Cytat Napisał dobroszka
    Młodemu to akurat chyba nie będzie przeszkadzało jak się koleżanka w mini po szklanych przebiegnie


    .... hmmmm.... no nie wiem.... on wrażliwy jest....

  13. #2013
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia
    Cytat Napisał zuz@nka
    Cytat Napisał dobroszka
    Młodemu to akurat chyba nie będzie przeszkadzało jak się koleżanka w mini po szklanych przebiegnie


    .... hmmmm.... no nie wiem.... on wrażliwy jest....
    na piękno ......hmmmmm....... architektury tak

    wciąż mowa o schodach

  14. #2014

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia
    Cytat Napisał zuz@nka
    Cytat Napisał dobroszka
    Młodemu to akurat chyba nie będzie przeszkadzało jak się koleżanka w mini po szklanych przebiegnie


    .... hmmmm.... no nie wiem.... on wrażliwy jest....
    no to się trochę ...tego no....zahartuje

  15. #2015
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    To i tak sa schody azurowe, nie ma tych czesci "stojacych" (zabraklo mi slowa ) i bedzie przeswitywac.
    Ja zrobilabym drewniane stopnie, reszta metal tak jak piszesz. Drewno doda ciepla, a samo szklo z metalem jak dla mnie troche zimne aby nie napisac futurystyczne.
    Z tym, ze Twoj dom wlasnie jest "futurystyczny" i szklo bedzie pasowac.
    Ale namieszalam.

  16. #2016
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    To i tak sa schody azurowe, nie ma tych czesci "stojacych" (zabraklo mi slowa ) i bedzie przeswitywac.
    Ja zrobilabym drewniane stopnie, reszta metal tak jak piszesz. Drewno doda ciepla, a samo szklo z metalem jak dla mnie troche zimne aby nie napisac futurystyczne.
    Z tym, ze Twoj dom wlasnie jest "futurystyczny" i szklo bedzie pasowac.
    Ale namieszalam.
    Nioooo... właśnie... to ja już namieszałam jakiś czas temu i mam watpliwości, a jak mam wątpliwości, to trudniej mi się podejmuje decyzje... dziękuję Ci kochana...

  17. #2017

    Domyślnie

    Bo drewno fajnie dobrane na metalowej konstrukcji pikne jest.Pytanie tylko na co macie większą ochotę - jak Wam się szkło marzy to nie oglądaj się na młodych tylko rób.Młode się jednak kiedyś wyprowadzają , a Ty z Małżem zostaniesz i będziecie sobie fikać po tych szklanych.Albo drewnianych.

  18. #2018
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    No to moze wzgledy praktyczne...
    Jak drewno porysujesz to wciaz drewno a i zeszlifowac mozna. A porysowane szklo nie wiem jak by wygladalo i czy cos z tym da sie zrobic.
    Chyba, ze to szklo mialo by byc takie nie przezroczyste.., tyle, ze to tez da sie porysowac... No sama nie wiem, ale warto popytac zanim zdecydujesz.
    Z reszta te stopnice jakos beda tam montowane. Jak Ci sie znudzi szklo to zmienisz na drweno lub odwrotnie. Bo rozumiem, ze w tych schodach stala jest tylko ta metalowa konstrukcja.

  19. #2019
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    No to moze wzgledy praktyczne...
    Jak drewno porysujesz to wciaz drewno a i zeszlifowac mozna. A porysowane szklo nie wiem jak by wygladalo i czy cos z tym da sie zrobic.
    Chyba, ze to szklo mialo by byc takie nie przezroczyste.., tyle, ze to tez da sie porysowac... No sama nie wiem, ale warto popytac zanim zdecydujesz.
    Z reszta te stopnice jakos beda tam montowane. Jak Ci sie znudzi szklo to zmienisz na drweno lub odwrotnie. Bo rozumiem, ze w tych schodach stala jest tylko ta metalowa konstrukcja.

    hi, hi... coś w tym jest! Wymiana stopni w zależności od nastroju... lub imprezy...

  20. #2020
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kruela
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    2.952
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    rasiu to może jeden stopień drewniany a następny szklany i tak na zmianę
    Kruelki komentarze

    Dwie rzeczy dają duszy największą siłę: wierność prawdzie i wiara w siebie.

Strona 101 z 1113

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony