dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar aniahubi
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    131

    Domyślnie

    Albo szarą tak jak w reszcie płytek, albo ... czerwoną - pasującą do mozaiki. Moim zdaniem biała nie będzie pasować do niczego.

  2. #42

    Domyślnie Jaki kolor fugi do gresu polerowanego? Poradzcie?

    To jest chiński gres 50X50 kolor beż wchodzący w oliwkę jak dla mnie. Wybrałam kolor fugi beż 32 sopro, ale nie jestem przekonana czy pasuje. Jakie dajecie fugi? Jasniejsze od płytki czy staracie sie zbliżone do płytki zeby sie wszystko zlało w jedna całośc?

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Wirecki

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.840
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Z grubsza pod kolor, ale teraz mam ciemniejsze i też jest ok.
    Od pewnego czasu wszystko testuję, podobnie było z fugą. Próba na małym kawałku gdzieś "w szafie" i wszystko jasne. Od razu wiadomo, czy się podoba czy nie. To m.in w związku z tym, że fuga na próbnikach w sklepach różni sie trochę od tej w realu, to "macanie" przez klientów nie może pozostać bez wpływu.

  4. #44

    Domyślnie Jaki kolor fugi do Venis Katmandu Moka?

    Cześć, potrzebuję pomocy w doborze koloru fugi 2mm do płytek z serii Venis Katmandu.
    Do płytki Beige wybrałam kolor Mapei Beż 132 (na zdjęciu Jaśmin 130 ale chyba za jasny)
    Do Katmandu Dark - Mapei Szary 113
    Jaki kolor wybrać do Katmandu Moka (środkowa płytka na zdjęciu)? Wydaje mi się, że brąz ze zdjęcia nie pasuje.
    Może do wszystkich będzie pasował beż ?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20140529_011047.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	87,1 KB
ID:	262663
    Ostatnio edytowane przez Łukasz&Ewa ; 30-05-2014 o 09:06

  5. #45

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał Łukasz&Ewa Zobacz post
    jakiś pomysł?
    Może pasować ten beż i po kłopocie, ciężko tak powiedzieć nie widząc koloru fugi ale do tej środkowej to by pasował każdy ciemniejszy odcień

  7. #47

    Domyślnie

    hej! Doradźcie jaki kolor fugi do łazienki w organzie szaro białej? I czy lepiej jeden kolor fugi po całości czy dwa (inny do szarości a inny do białej)? Pozdrawiam

  8. #48

    Domyślnie

    Witam Wszystkich !!!

    Kupiłem płytkę klinkierową ZOYA Assaro Beige ( z tyłu na odwrocie CERRAD ). Mam problem z doborem fugi. Probowałem cos dobrać ze wzroników MAPEI ale na moje oko kolory sie gryzą. Glownie kolory mijaja sie "temperaturowo-kolor". Zrobiliśmy probe z barwa 133. Po wstepnym doborze w sklepie niby ok ale po zafugowaniu czesci płytek kolor wpada odcieniem/barwą w "fiolet". Chciałbym zeby kolor fugi był zbliżony do koloru płytki. . Moze ktos z Was miał podobny dylemat z ta płytką. czekam na jakies wskazowki. Dzieki za pomoc. Dołączam link do płytki. https://www.banyo.pl/pl/products/asa...bna-11825.html

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    z Mapei to bym bardziej stawiała na 113

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony