dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Kasiulekk
    Guest
    Kasiulekk

    Domyślnie kuchnia meble i panele

    Witam,

    bede wdzieczna za wszelkie informacje o kuchniach z Ikei i BRW, ewentualnie o innych firmach jakosciowo i cenowo zblizonych do tychze.
    Kuchnia bedzie otwarta, do zabudowy sprzet, na podlodze planujemy polozyc panele lub drewno zeby stworzyc calosc z salonem.
    Czy sa jakies opinie o desce barlineckiej? Jak rozumiem jest to panel drewniany tak?
    Jaka podloge tego typu do kuchni polecacie (wiadomo ze czesto bedzie zmywana podloga itp).

  2. #2

    Domyślnie

    Zajrzyj do działu "wnętrza" - tam chyba zostały już omówione wszystkie Twoje problemy, ewentualnie skorzystaj z wyszukiwarki.
    Pozdrowienia

  3. #3

    Domyślnie

    Ikea sie nada, ale nie dawaj paneli w czesci kuchennej, bo sie bardzo niszcza.

  4. #4

    Domyślnie

    Wujek mojej żony mieszka w Szwecji i mówi,że nie stać go na rzeczy z Ikei.Za często trzeba je wymieniać.Fakt , nie są najlepsze.Z własnego doświadczenia wiem,że dobrze znaleźć producenta mebli ,który robi wszystko samodzielnie-nie jest niczym ograniczony i robi to co chcesz.Można sporo utargować .Z jakością różnie,ale wszystko w razie czego wymieniają bez dyskusji.Ja robiłem w firmie Beta w Radomiu.Wymaga to trochę cierpliwości,ale za naprawdę ładne meble 3,50mb zapłaciłem 2900zł(słownie dwa tysiące dziewięćset).Oczywiście z miejscami na piekarnik i płytę kuchenną.Podwyższone (mam ponad 190cm) ,aluminiopodobne cokoły itp.Za tą cenę -super.Poza tym nie było żadnego problemu gdy zapragnąłem szafkę szeroką na 73,5cm z nietypowymi półkami.

  5. #5

    Domyślnie

    Ikea - wiadomo albo płacisz 10 000 - albo masz badziew i to nie ulega watpliwości.

    BRW - Kupiłem niedawno ich meble i pomimo wygladu na 4+ jakość odeniam na dobre 3.

    jak interseują cię ładne i ekonomiczne zestawy kuchenne zobacz jeszcz na zestawy FORTE z serii MIX

  6. #6

    Domyślnie

    Przepraszam chodzi o firmę FORTE
    meble formix:
    Ja mam konkretnie FOR LISA

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony